Звукове відстеження: дайте друзям відчути ваше життя завдяки звуку

звуковий супровідОдним із найнадійніших та найприємніших способів відкриття музики є отримання інформації від своїх друзів. Незважаючи на те, що ми розглянули безліч програм, які дають вам змогу проникнути в музичні списки відтворення ваших соціальних кіл і допомогти вам покращити свій, ми насправді не вирішували додаток, який в основному дозволяє створити "саундтрек до свого життя" в режимі реального часу та поділитися ним із друзями - в основному, ви можете бути смакотворцем у своїй групі за допомогою SoundTracking.

SoundTracking існує з 2011 року, але нещодавно музичний додаток отримав неабияке оновлення. То, що раніше було простим куратором особистого музичного смаку, тепер має безліч візуальних елементів, які можуть покращити ваш загальний слуховий досвід.

Як це працює (основи)

Android SoundTracking (1)

Подумайте про це трохи оновлення того, як працює SoundTracking: Після завантаження програми на телефоні вам буде запропоновано вибрати обліковий запис у соціальних мережах, який потрібно використовувати для реєстрації. Після вибору, як і більшості програм для телефонів, вам потрібно авторизувати з’єднання та надати ім’я користувача для послуги.

Android SoundTracking (2)

Потрапивши до вас, ви переходите до свого каналу, який спочатку заповнюється власними публікаціями SoundTracking (що добре - ви не хочете почуватись друзями і відкривати порожній потік додатків).

Android SoundTracking (3)

Ви можете негайно досліджувати музику інших людей, перевіряючи тенденції у всьому світі та на місцях.

SoundTracking Android (4)

Сторінка профілю SoundTracking виглядає як Facebook, але вона одночасно нагадує і Twitter - ви можете дізнатись, скільки людей ви підписуєтесь, скільки людей стежить за вами, а також ваші популярні та улюблені дописи. Наразі мій каже, що у мене 0 саундтреків, тож давайте спробуємо додати новий.

Android SoundTracking (5)

Натискання піктограми ноти відкриє три різні варіанти: Ви можете шукати доріжку за допомогою пошуку пісень, активувати Music ID, щоб програма могла `` слухати '' пісню, або отримати доступ до пісні, що зараз відтворюється на вашому телефоні чи пристрої, через My Музика.

SoundTracking Android (6)

Варіант із найменшою кількістю клопоту - це, звичайно, пошук пісень. Після введення назви пісні програма створює список можливих пісень.

SoundTracking Android

Вибравши пісню, програма пропонує вам сказати щось про неї, а також додати теги. Крім того, ви також можете позначити своїх друзів у дописі (вони отримають про це сповіщення - ідеально підходить для пісень!) І вибрати поділитися ними у Facebook, Twitter або Foursquare. Кожна публікація включає ваше поточне місцезнаходження (яке можна вимкнути в налаштуваннях) і можливість опублікувати фотографію, отриману з камери вашого пристрою, вашої галереї чи зображення виконавця.

Хороший

Чудовим у цій програмі є те, що вона повністю інтегрована з іншими популярними додатками. Ви можете переглядати музичне відео на YouTube із піснею, не виходячи з програми SoundTracking. Ви можете відтворити повну доріжку пісні у своїх програмах Spotify або Rdio. Ви можете слухати музику в твітах. Крім того, ви також можете переглядати музичну бібліотеку iTunes у програмі, додатково збільшуючи свій вибір музики.

саундтрекінг-instagram

Його остання двостороння інтеграція - це програма для обміну фотографіями Instagram. Тепер ви не тільки можете вибрати фотографію зі своєї стрічки Instagram, яка супроводжує вашу публікацію SoundTracking, ви також можете поділитися будь-якою публікацією SoundTracking з Instagram разом із листівкою.

Також до цього нещодавнього оновлення входить колекція красивіших піктограм для кожної дії у вашому обліковому записі та більші фотографії профілю та попередній перегляд мініатюр для кращого ознайомлення.

Поганий

Для цього я використовував Facebook для реєстрації. Коли я спробував пов’язати свій обліковий запис у Twitter, програма повідомила, що наразі вона пов’язана з іншим обліковим записом SoundTracking; Я зовсім забув, що вже давно підписався на SoundTracking! Щоб виправити ситуацію, я повторно увійшов у свій пов’язаний з Twitter обліковий запис SoundTracking, щоб я міг його видалити та знову зв’язати свій маркер Twitter із новим обліковим записом. Цього не сталося - немає жодного очевидного способу видалити свій обліковий запис SoundTracking, який би відмовляв таких роздумних, як я. Перш ніж реєструватися (знову), переконайтеся, що ви цього ще не робили раніше - це значно полегшить перехресне розміщення публікацій (а в моєму випадку і можливе).

Ще один прикрий факт: інтеграція Instagram, схоже, недоступна для користувачів телефонів Android. Сподіваємось, користувачі Android Instagram (яких є багато) незабаром буде запрошено на вечірку з фільтруванням фотографій та звукозапису.

Останні повідомлення