Facebook припинить використовувати розпізнавання обличчя за замовчуванням на ваших фотографіях

У вівторок Facebook оголосив, що за умовчанням припинить використовувати розпізнавання обличчя на ваших фотографіях та пропозиціях позначати теги.

У своєму повідомленні в блозі, опублікованому у вівторок, Facebook повідомив, що нові користувачі, які підписалися, і ті користувачі, у яких було ввімкнено налаштування пропозиції тегів, отримають повідомлення про розпізнавання обличчя з прозорістю того, як платформа використовує цю технологію. Користувачі зможуть легко ввімкнути або вимкнути ці налаштування з вівторка.

Ті, у кого не ввімкнено розпізнавання обличчя, не відображатимуться у запропонованих тегах чи функції Photo Review.

Повідомлення про розпізнавання обличчя Facebook

«Наш параметр розпізнавання облич дозволяє вам керувати не лише тим, чи використовує Facebook технологію розпізнавання облич на ваших фотографіях, щоб пропонувати теги; він забезпечує легкий перемикач увімкнення та вимкнення для більш широкого набору способів розпізнавання обличчя, таких як захист вашої особистості у Facebook », - написав у вівторок Срінівас Нараянан, керівник прикладних досліджень Facebook AI.

Оновлення надходять після того, як у липні Facebook отримав штраф у розмірі 5 мільярдів доларів у рамках угоди з Федеральною торговою комісією (FTC), частково за функцію розпізнавання обличчя - FTC заявила, що Facebook спотворює здатність користувачів контролювати спосіб використання своїх фото для розпізнавання обличчя.

Окрім штрафу у розмірі 5 мільярдів доларів, FTC наказав Facebook "надати чітке та помітне повідомлення про використання технології розпізнавання облич та отримати чітку і чітку згоду користувачів перед будь-яким використанням, яке суттєво перевищує попереднє розкриття інформації користувачам", повідомляє FTC. прес-реліз.

"Ми продовжували взаємодіяти з експертами з питань конфіденційності, науковцями, регуляторами та людьми у Facebook щодо того, як ми використовуємо розпізнавання облич та варіанти, якими ви можете керувати", - написав Нараянан у вівторок.

«Технологія розпізнавання облич Facebook все ще не впізнає вас перед незнайомцями. Ми не передаємо вашу інформацію щодо розпізнавання обличчя третім особам. Ми також не продаємо свою технологію, - продовжив Нараянан.

Програмне забезпечення для розпізнавання обличчя не є нічим новим, і багато компаній почали використовувати його різними способами. Програма розпізнавання обличчя Amazon може навіть виявляти емоції на обличчях людей, включаючи страх.

Digital Trends звернулися до Facebook, щоб отримати додаткові відомості про зміни, внесені в технологію розпізнавання облич, але ми не отримали відповіді.

Останні повідомлення