Twitter дебютує автоматизовані засоби реагування на DM щодо бізнесу

Twitter логотип швидких відповідей на Apple iphone 5s bloomua / 123RF Twitter представив кілька зручних нових функцій прямого обміну повідомленнями для брендів та підприємств як частину своєї постійної заявки на те, щоб стати головним порталом обслуговування клієнтів.

Компанії, які мають присутність у Twitter, тепер можуть встановити за замовчуванням “привітальне повідомлення”, яке вітає споживачів - не покладаючись на запит користувача про початок розмови. Компанії можуть створювати декілька вітальних повідомлень і можуть посилатися безпосередньо на конкретне привітання з твітів, веб-сайтів або додатків.

"Привітальні повідомлення допомагають компаніям продемонструвати свою прихильність до обслуговування та допомагають людям дізнатись, які існують варіанти взаємодії з бізнесом за допомогою Прямих повідомлень", - заявив Twitter у своєму блозі, в якому анонсував цю функцію.

Ще зручнішими є "швидкі відповіді", які, по суті, дозволяють компаніям пропонувати споживачам набір варіантів щодо можливих запитів. Наприклад, обліковий запис підтримки Evernote (@EvernoteHelps) одразу подає кілька швидких відповідей, таких як "перевірити статус квитка" та "отримати допомогу щодо технічної проблеми", ще до того, як ви навіть введете повідомлення. Вибір одного з параметрів дозволяє обліковому запису швидко реагувати на наступні кроки, які слід зробити.

швидкі відповіді у твіттерішвидкі відповіді у твіттері 3швидкі відповіді у твіттері 2

Як писав Twitter у своєму дописі в блозі, поєднання двох функцій спрощує процес обслуговування споживачів: "Коли швидкі відповіді та вітальні повідомлення використовуються разом, підприємства можуть скоротити час очікування та навчити людей найкращим способам взаємодії з ними".

Наразі вітальні повідомлення доступні для всіх компаній, які мають останню версію мобільного додатку Twitter. Користувачі завжди могли створювати автоматичні відповіді в DM, використовуючи сторонні інструменти, але зазвичай вони розглядаються як спам, коли надсилаються без відповідного запиту. У разі нових вітальних повідомлень вони створюються лише тоді, коли хтось вирішить надіслати повідомлення компанії.

Компанії, які зацікавлені в швидких відповідях, повинні спочатку зв’язатися з партнерами з розвитку Twitter, повний перелік яких можна знайти тут.

Twitter нещодавно був зайнятий створенням більшої кількості інструментів підтримки для бізнесу, включаючи можливість додавати час відгуку служби обслуговування клієнтів до облікового запису підтримки, більшу кнопку прямого обміну повідомленнями та нові плагіни для веб-сайтів.

Останні повідомлення