Завдяки своїй назві сайт безпеки подорожей GhettoTracker підбурював до расизму

геттотрекер гетто трекер -

Однією з проблем, з якою доводиться стикатися кожній людині на дорозі, є знання, куди їхати, і чи нормально їхати туди чи ні. Безпека в подорожах повинна завжди бути обов’язковою умовою, коли ви десь нове для вас, тому, коли з’являється новий сайт і пропонує вам спосіб проконсультуватися з місцевими жителями щодо того, яких напрямків дотримуватися, а яких уникати, це має бути чудовою послугою, так? По суті так, але якщо сайт називається GhettoTracker, у вас неодмінно виникнуть проблеми.

Перш ніж сайт змінив свою назву на Good Part of Town, GhettoTracker накопичив багато негативних відгуків від тих, хто не оцінив того, що пропонувалось на початковій домашній сторінці: «Ми використовуємо систему рейтингу, яка дозволяє місцевим жителям та людям, знайомим з місцевістю, оцінювати, які частини міста безпечні, а які - гетто чи небезпечні ". Цю заяву супроводжувала весела кавказька сім'я:

оригінальна домашня сторінка ghettotracker

Добре, ми розуміємо Безпечно, ви маєте на увазі расово, чи не GhettoTracker? Ось про що запитують більшість людей, коментуючи сторінку "Хакерські новини", що посилається на образливий сайт. Неважливо, що сайт насправді не базується на фактичній статистиці злочинів, а здебільшого на сприйнятті людьми місць. Люди були… як мінімум незадоволені. Щоб спробувати виправити нещасний випадок, сайт перезапустили з новою назвою Good Part of Town та новою сімейкою плакатів:

ghettotracker-перезапуск домашньої сторінки

Насправді, лише для того, щоб охопити всі основи, фотографія змінювалася щоразу, коли ви оновлювали сторінку «Про програму», - іноді на ній також була сім’я латиноамериканців та старша пара Кавказу. Все добре і чудово, так? Ні, не зовсім. Хоча хороша частина сторінки у Твіттері у місті читається так:

goodpartoftown-twitter

... Сторінка GhettoTracker у Twitter виглядає так:

геттотракер-твіттер

Це лише деякі речі, які міг спостерігати блог Tumblr Public Shaming і витончено грабувати екрани до GhettoTracker ... Вибачте, хороша частина міста могла прибрати будинок. У якийсь момент після цього творець «Доброї частини міста» вважав, що його ідея більше не варта клопоту, і видалив її. З тих пір він повернувся вгору, і Gawker зміг екранізувати свою сторінку Coming Soon, яка сказала: «Ми переробляємо сайт, щоб зробити його ще кращим. Будь ласка, перевіртесь скоро! " з цитатою від USA Tourist, щоб їх заява про допомогу невпевненим мандрівникам звучала більш законно.

Творець сайту (яким багато хто вважає Кейсі Сміт, президент штату Флорида компанії Tallahassee Web Design) написав письменникові Gawker Ніташі Тіку, щоб спробувати пояснити, чому він створив сайт, чому він вирішив змінити назву, і чому - всупереч поширеній думці - він не фанат і не расист (всю стенограму електронної пошти ви можете прочитати тут):

Мене не турбують расові наслідки між хорошими та поганими районами. Якщо певна частина міста має багато злочинів і вважається поганим районом, я не можу нести відповідальність за припущення, які люди можуть робити щодо таких факторів, як раса та дохід. Я бачив коментарі в блогах та в Twitter, які намагаються сказати, що це заохочує расизм або соціальну стратифікацію, і це ніколи не було нашим наміром. Ідеї ​​полягали в тому, щоб зробити його соціальним, ніби ви просите друга: "Гей, я відвідаю {ваше місто} і подумаю зупинитися в {якомусь готелі}, це хороший район?".

Назва не була рекламним трюком, я чесно думав, що це буде цікавий сайт для людей. Оскільки мені було доведено, що я помилявся, я змінив брендинг, і, сподіваюся, люди все одно будуть користуватися сайтом, оскільки добрі наміри все ще є.

На момент написання статті «Гарна частина міста» виглядає як загальна сторінка форуму з папками для різних областей (більшість з яких порожні). Сторінки "Про програму" ніде не видно:

goodpartoftown-new

Останні повідомлення