Twitter спрощує пошук і перегляд прямих трансляцій

Якщо ви виявите, що вас тягне до прямих трансляцій у Twitter, тоді вам буде приємно почути, що коли обліковий запис, за яким ви стежите, запускається, він з’явиться у верхній частині вашої хронології.

Оголошений останніми днями для користувачів у всьому світі, перехід до прямих і центральних прямих трансляцій є частиною зусиль Twitter, щоб залучити більше переглядів для відео в режимі реального часу, яке з'являється в службі мікроблогів.

Не має значення, чи це від великої мультимедійної компанії, чи від вашого найкращого приятеля Брюса; якщо пряма трансляція надходить з облікового запису, на який ви підписані, ви побачите її у верхній частині часової шкали Twitter, коли ви користуєтеся додатком.

"Ми полегшуємо пошук і перегляд прямих ефірів", - заявила компанія, що базується в Сан-Франциско, у своєму твіті, оголосивши про переїзд, додавши: "Спіймайте найсвіжіші новини, своїх улюблених особистостей і не пропустіть спортивних моментів. Розгортаємо зараз на iOS та Android ".

Ми полегшуємо пошук і перегляд прямих ефірів. Тепер, коли облікові записи, за якими ви стежите, з’являються в прямому ефірі, потік з’явиться у верхній частині вашої хронології.

Слідкуйте за новинами, улюбленими особистостями та не пропустіть спортивних моментів. Розгортається зараз на iOS та Android. pic.twitter.com/gka2NDHGDX

- Twitter (@Twitter) 13 вересня 2018 р

У відповідь на запитання, опубліковані в Twitter щодо останнього налаштування часової шкали, Сайра Хайдер у Twitter сказала, що, хоча ви не можете вимкнути цю функцію, можна приховати потік від своєї часової шкали, натиснувши стрілку вниз на зображенні (див. Вище) ) та вибравши відповідний параметр зі спадного списку.

Відео в режимі реального часу з облікових записів, які ви вимкнули, не відображатимуться на вашій хронології, і якщо ви не перебуваєте в зоні, підключеній до Wi-Fi, і тому стурбовані використанням даних, то не хвилюйтеся - відео не почнеться грати, поки ви не натиснете на нього.

Хоча функція працює на основі Periscope - програми прямої трансляції, придбаної Twitter у 2015 році - вам не потрібно мати її на своєму мобільному пристрої для трансляції або перегляду потоків.

Протягом останніх років Twitter був зайнятий укладанням багатьох угод із різними засобами масової інформації щодо права показувати спортивні події та шоу новин у прямому ефірі. Але залежно від того, кого ви стежите, потоки, що з’являються у верхній частині вашої хронології, швидше за все, охоплюють набагато ширший спектр тем.

Якщо останнє повідомлення Twitter змусило вас думати, що ви самі хочете спробувати пряму трансляцію, то цей процес простий, як 1-2-3. Просто відкрийте програму, торкніться піктограми створення, а потім ще раз натисніть червону кнопку "живого відео".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found