Twitter створює Раду з довіри та безпеки

щебет новий домашній часовий додатокІнтернет може бути підлим, підлим місцем. Незважаючи на всі переваги, які він надає, Всесвітня павутина також служить ґрунтом для зловживань, купоросу та деяких темних сторін людства. І в міру того як сила Інтернету продовжує зростати, визначення того, як збалансувати вільний доступ та висловлювання з довірою та безпекою, стає дедалі слабшою темою.

Сьогодні, щоб допомогти вирішити цю проблему, Twitter оголосив про створення ради з урахуванням цієї конкретної мети. "Ми оголошуємо про створення Ради з довіри та безпеки Twitter, нової та основоположної частини нашої стратегії, щоб забезпечити, щоб люди почувались у безпеці, висловлюючи свої думки у Twitter", - написала Патрісія Картс, керівник відділу інформаційно-просвітницької роботи у вівторок у своєму блозі.

Метою новоствореної ради, як описано на платформі соціальних медіа, є "забезпечити, щоб люди могли продовжувати вільно та безпечно висловлюватися у Twitter", але з наданням додаткових інструментів та політики. Зазначивши, що сотні мільйонів твітів щодня випускаються у світ, Картс заявив, що "надзвичайно складно встановити правильний баланс між боротьбою зі зловживаннями та правдою до влади", що "вимагає багатошарового підходу, коли кожен із наших 320 мільйонів користувачів має свою роль, як і спільнота експертів, що працюють задля безпеки та свободи слова ».

Twitter, як і інші платформи соціальних медіа, опинився в переплетенні поточних дискусій щодо того, наскільки технічні компанії повинні допомагати у війні проти тероризму. Екстремістські групи, такі як ІДІЛ, вже давно використовують дуже публічні та доступні ресурси, такі як Twitter, Facebook та інші програми обміну повідомленнями, щоб набирати нових бійців, поширювати пропаганду та навіть спілкуватися в самій організації.

Але з утворенням Ради з довіри та безпеки, Twitter, очевидно, займає більш наполегливу позицію щодо обмеження висловлювань у цифровому 21 столітті.

"Коли ми розробляємо продукти, політику та програми, наша Рада з довіри та безпеки допоможе нам ефективніше та швидше скористатися досвідом та внеском організацій, що перетинаються з цими проблемами", - йдеться у дописі в блозі. Кожен, хто захищає безпеку, викладачі та дослідники, порадитиме Twitter про те, як встановити «більше співчуття та співпереживання в Інтернеті», а також «прості адвокаційні організації, які покладаються на Twitter для побудови рухів та імпульсу».

Більше того, Twitter зазначає, що їх нова рада буде активно боротися з онлайн-тролями та працюватиме з "групами громад, які гостро потребують запобігання зловживанням, домаганням та знущанням, а також психічному здоров'ю та запобіганню самогубствам".

Повний перелік організацій, що беруть участь, перегляньте допис у блозі Twitter тут.

Останні повідомлення