Pizza Hut полегшує замовлення за допомогою Facebook Messenger Bot

месенджер paypalКоли у вас є тяга до піци, неважливо, як ви її отримаєте, вона вам просто потрібна швидко. Pizza Hut прагне зробити це якомога простішим і оголосив бота, який робить замовлення піци таким простим, як спілкування з кимось або чимось у Facebook.

Мета бота не тільки полегшити замовлення піци, але і допомогти підвищити точність і усунути час очікування.

"Нова платформа соціального замовлення Pizza Hut - це ще один приклад полегшення замовлення замовників у Pizza Hut", - сказав головний цифровий директор Pizza Hut Барон Конкор на конференції MobileBeat 2016. «Ми постійно шукаємо шляхи спрощення нашого замовлення. Ця платформа дозволяє нашим споживачам швидко замовляти або отримувати інформацію там, де вони вже витрачають багато часу ».

Бот призначений не лише для замовлення піци - він також може відповісти на запитання щодо піци та пропозицій Pizza Hut. За словами компанії, бот допоможе надати додатковий рівень налаштування, коли мова заходить про замовлення піци. Він навіть запропонує спеціалізовані пункти меню, які локалізовані в окремих магазинах. Після завершення замовлення ви отримаєте електронний лист від Pizza Hut із підтвердженням правильності замовлення.

Чат-боти загалом почали виходити як новий спосіб взаємодії з клієнтами та бізнесом, а Pizza Hut - лише одна з багатьох компаній, які користуються перевагами нових платформ, таких як Facebook Messenger. Сам Facebook Messenger, очевидно, не новий, але підтримка ботів у Messenger є - він був запущений лише в квітні цього року.

Pizza Hut також буде конкурувати в цьому просторі з Domino’s, який вже дозволяє користувачам замовляти піцу за допомогою Amazon Echo та за допомогою тексту - хоча, схоже, ще немає бота Domino. Новий чат-бот, який також буде опублікований у Twitter, буде доступний у серпні.

Останні повідомлення