На Хелловін камера Facebook отримує віртуальну гру з привидами

Попередня Наступна 1 з 2 Камера Facebook Хеллоуїн Facebook facebook камера хеллоуїн android 3 екрани 2 Не хочете насправді одягатися на Хелловін цього року? Камера Facebook вас охопила. Сьогодні, 23 жовтня, Facebook поділився кількома функціями на тему Хеллоуїна, які з’являться у Facebook та Messenger пізніше цього тижня, включаючи костюми доповненої реальності та першу відеоігру Facebook Camera.

Маски та рамки у Facebook Camera незабаром матимуть більше десятка варіантів на тему Хеллоуїна. Щоб спрямувати користувачів на віртуальні “костюми”, Facebook покаже повідомлення “Happy Halloween” у стрічці новин. Facebook Live також отримує набір масок та ефектів на Хелловін, які працюють під час прямої трансляції, зокрема вампіра та наречену Франкенштейна.

Хоча маски та функції - це лише розширення існуючої функції на святкову тематику, сезон також принесе, на нашу думку, першу гру у Facebook Camera, а не опції на основі Messenger або Facebook. Гра ставить користувачів на пошуки втекти з віртуального будинку з привидами, стрибнувши з них або стрибнувши зі стін.

//s3.amazonaws.com/digitaltrends-uploads-prod/wp-content/uploads/2017/10/Jumper.m4v

То чому інтеграція камери? Нова гра ставить обличчя користувача на персонажа і навіть дозволяє змінювати вираз при масштабуванні цих віртуальних стін.

Святкування Хеллоуїна у Facebook продовжується новими тематичними фонами для оновлення статусу. Facebook також запропонує найближчі події, які допоможуть обдурити, з уже запланованими понад 500 000 подій.

Сезонні трюки компанії також заходять у Messenger, використовуючи ті самі ефекти Камери, доступні за допомогою ярликів натискання та проведення пальців з головного екрана Messenger або в окремих чатах. Такі самі ефекти також будуть доступні для відеочатів, зазначає компанія, до яких можна торкнутися значка відео, щоб розпочати відеочат, а потім вибрати піктограму зірки для чату як зелений гоблін або чорна кішка.

Facebook повідомив, що минулого року Хеллоуїн був одним з найкращих свят для обміну даними на платформі, що призвело до оновлень на моторошну тематику цього року. Користувачі вже почали ділитися костюмами - тож Facebook взяв до відома найпопулярніші варіанти. Компанія заявила, що костюми, що генерують найбільше розмов, були тематичними після супергероїв (або лиходіїв) та знакових персонажів мультфільмів, включаючи Міккі та Мінні Маус, Харлі Квін, Капітана Америку, Дівчину з кажанів та Дарта Вейдера.

Не хвилюйтеся, якщо ви ще не бачите оновлень - Facebook повідомляє, що вони будуть представлені пізніше цього тижня.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found