Нова функція фільтра обличчя Instagram схожа на об'єктиви Snapchat

Instagram випустив ще один аркуш книги Snapchat із запуском на цьому тижні Face Filters.

Прагнучи звернутися до своїх молодших користувачів - хоча, без сумніву, багато дорослих також повеселяться з ними - Фільтри обличчя Instagram дозволяють вам джазувати свої селфі та інші фотографії та відео з безліччю накладок.

Під час запуску пропонується вісім, включаючи пухнасті вуха коали, вуха кроликів, цілий ряд коронок, а для чогось трохи іншого - математичні рівняння, що кружляють навколо вашої голови.

Щоб розвернути їх - на собі чи на друзі - просто відкрийте камеру Instagram, торкніться піктограми обличчя внизу праворуч, а потім виберіть із набору фільтрів, що з’являються внизу дисплея. Обов’язково проведіть пальцем ліворуч та праворуч, щоб побачити їх усіх.

Вони працюють для фотографій (спереду і задні камери в порядку), а також для відео в режимі реального часу під час запису.

Як ми вже відзначали на початку, функція Instagram пропонує таку саму функціональність, що і об'єктиви Snapchat, які вийшли на ринок у 2015 році. Наприкінці минулого року Snapchat продовжив роботу зі світовими об'єктивами, що дозволить вам розважитися на графічній основі із світом поза твоє обличчя. Цікаво, чи скоро Instagram запропонує щось подібне ...

Оновіть додаткові послуги

Останнє оновлення Instagram також пропонує кілька додаткових функцій. Сюди входить нова функція перемотування назад, яка дозволяє створювати відео, які відтворюються в зворотному напрямку, що може спричинити чи не викликати творчі соки. Ви також можете додати більше зображення до зображення, наклавши хештеги за допомогою звичайного тексту. "Люди, які переглядають вашу історію, зможуть натиснути наклейку хештегу або текст, щоб відвідати сторінку хештегов та дослідити відповідні публікації", - пояснює Instagram на своєму веб-сайті.

І останнє, але не менш важливе: серед інструментів для малювання ви знайдете нову щітку для стирання. Окрім того, що ви можете стерти все, що ви намалювали, ви також можете заповнити кольором всю фотографію чи відеозапис і за допомогою пензлика ластиком розкрити його частини під ним.

Отже, у вас є, безліч нових функцій, які, як сподівається Instagram, змусять вас займатися додатком ще довше.

Оновлення зараз доступне як для користувачів iOS, так і для Android.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found