Стрічки списків друзів Facebook Приєднуйтесь до списку функцій, які не вдалося зрозуміти

Зосередження уваги Facebook на вдосконаленні стрічки новин призвело до нової загибелі - стрічки списку друзів. Facebook почав припиняти кураторські канали, до яких увійшли лише друзі з певного списку, 9 серпня.

Хоча фактичні Списки друзів не змінюються, користувачі Facebook більше не можуть мати стрічку новин, присвячену лише друзям із цього списку. Facebook називає цю функцію інструментом, що використовується в меншій мірі, і заявив, що припинення роботи дозволить компанії зосередитися на вдосконаленні основної стрічки новин.

Потоки списків друзів, приховані в меню в додатку Facebook, дозволяли користувачам переглядати лише публікації з певної групи. Facebook автоматично створює розумні списки на основі інформації у вашому профілі, наприклад, групування людей, які вказують те саме місце роботи, а також дозволяє створювати власні списки. Стрічки списків були скупою версією стрічки новин, що містила лише публікації від цих друзів замість усіх друзів та Сторінок, за якими стежили.

Facebook заявляє, що ця функція була не надто популярною - функції, вбудовані в меню Facebook та поза звичайною стрічкою новин, бачать менше використання на платформі. Списки друзів і надалі використовуватимуться для налаштування конфіденційності, тому ви можете поділитися чимось лише з родиною або просто серед колег.

Facebook не має дуже сильних результатів із створенням окремих стрічок новин - люди, як правило, віддають перевагу традиційному прокручуваному каналу, який збирає все в одному місці. Раніше в цьому році мережа відмовилася від тесту, за допомогою якого друзі та Сторінки потрапляли в окремі канали. (Новий дизайн Snapchat має подібний розподіл, але в мережі кажуть, що зміна не змінила кількість часу, проведеного користувачами на платформі, і переглядів загальнодоступних історій збільшився.) Подача в реальному часі без алгоритму, тікера, була припинено в минулому році.

Незважаючи на те, що ця зміна усуває окремі канали друзів, низка останніх оновлень допомагає користувачам створити більш власну роботу в стрічці новин. Нові функції відкладення дозволяють тимчасово ігнорувати друзів, а також ключові слова.

Цього року генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що його метою є поліпшення значущої взаємодії на платформі та зменшення пасивного споживання. Нова функція, якою поділились минулого тижня, буде відстежувати, скільки часу шанувальники проводять на платформі, дозволяючи їм встановлювати попередження після того, як пройде стільки часу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found