Twitter позначає відео, розміщене Трампом як маніпульоване ЗМІ

Twitter у четвер позначив відео, яке президент Дональд Трамп написав як "маніпульований ЗМІ", в черговий раз додавши ярлик перевірки фактів до твітів президента.

Твіт без підписів - який на момент написання статті переглядали понад 5 мільйонів разів і сподобався понад 200 000 користувачів - містить вірусні кадри Інтернету, коли чорний та білий малюк обіймаються. Однак кліп, яким поділився президент, був призначений для звинувачення ЗМІ у розповсюдженні расової, провокаційної дезінформації та накладений на фальшивий хирон CNN, в якому написано: "Наляканий малюк біжить від расистської дитини". Відео закінчується повідомленням: «Америка не проблема. Фейкові новини є. Тільки ти можеш запобігти пожежам сміттєвих контейнерів ".

pic.twitter.com/vnRpk0zl5y

- Дональд Дж. Трамп (@realDonaldTrump) 19 червня 2020 р

Представник Twitter заявив Digital Trends, що твіт порушує політику компанії щодо "Синтетичних та маніпульованих засобів масової інформації", і тому її позначили ", щоб дати людям більше контексту". Варто зазначити, що цього разу Twitter не відключив відео, не заблокував людям ретвіт чи вподобання, а натомість просто ляпав ярлик, який переспрямовує читача на маніпульовану політику щодо ЗМІ.

У відповідь представник комунікацій CNN сказав, що мережа висвітлювала цю історію рік тому "точно так, як це сталося". "Ми будемо продовжувати працювати з фактами, а не твітувати фальшиві відеоролики, які експлуатують невинних дітей", - написано в твіті.

Раніше сьогодні Facebook, який твердо виступив проти перевірки фактів політичної реклами, вилучив рекламу передвиборчої кампанії за використання символу, пов'язаного з нацистами. Гігант соціальних мереж заявив, що реклама "порушує нашу політику проти організованої ненависті". "Наша політика забороняє використовувати символ забороненої групи ненависті для ідентифікації політичних в'язнів без контексту, який засуджує або обговорює цей символ", - додав представник Facebook.

5 червня Twitter також порушив відео, розміщені двома з профілів кампанії з перевиборів адміністрації Трампа, Team Trump та Trump War Room, за порушення авторських прав у четвер. За кілька тижнів до цього компанія соціальних мереж підвергла цензуру Твіма і твіти Білого дому на Міннесоті за "прославлення насильства".

Президент Трамп ще не виступав із заявою щодо останнього видалення в Twitter. Ми звернулися до адміністрації Трампа за коментарем, і оновимо історію, коли почуємо відповідь.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found