Нова функція карти Youtube показує, де саме в тренді відео

карта тенденцій YouTube

YouTube представив надзвичайно нову функцію, яка пропонує географічну перспективу - серед інших факторів - улюблених відео людей, розміщених потоковою службою. Макет карти, який визначає, які популярні відео, де миттєво переглядаємо вірусний вміст по всій країні.

За допомогою Карти тенденцій YouTube користувачі можуть легко визначити, яке відео набуває популярності в якій частині США, і надалі відточувати конкретні відео з певною демографічною групою - результати пошуку можна сортувати за кількістю переглядів, кількістю спільних публікацій, віковим діапазоном глядачів та стать глядача. Найбільш очевидне використання карти тенденцій для інсайдерів галузі, які можуть дізнатись, який тип відео та медіа добре відтворюються з певними частинами країни та певними демографічними показниками ... а для решти нас просто весело дізнатись, де ще ми можемо знайти когось із одержимістю Мару.

Кілька інших цікавих фактів, люб’язно надані картою Тенденцій:

У вас у батьків є проблеми зі зв’язком із дочкою-сином-підлітком? Відповідно до карти тенденцій, ви можете поговорити зі своєю дитиною Ходячі мерці, Справжня кров, Сімянин, або 10 речей, яких ніколи не слід говорити хлопцеві, які є найбільш поширеними відео YouTube серед користувачів віком від 13 до 17 років:

Вам цікаво, що викликає інтерес у більшості 60-ти років у країні? Це відео простого рукостискання між двома командами перед запливом має три мільйони переглядів і популярне серед літніх людей принаймні в 131 регіоні:

Це саме відео також популярне серед чоловіків у віці від 18 до 24 років, тому розміщення цього кліпу під час першого побачення може стимулювати розмову. Для хлопців, які бачать дівчину в тому ж віковому діапазоні, поговоріть про цю унікальну рекламу жорстокого поводження з дітьми (не хвилюйтеся, це змусить вас здатися обізнаним, не пригнічуючи):

Нова функція - це подальше вдосконалення вже існуючої інформаційної панелі "Тенденції Youtube", де користувачі могли шукати відео, використовуючи ті самі параметри за мінусом шару карти. Зараз перевірити оновлення можуть лише користувачі США, але публікація в блозі YouTube, що повідомляє про цю функцію, передбачає майбутні плани розширення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found