SkillPages, ринок навичок з 8 мільйонами користувачів, прямує до США

сторінки навичок

Якщо ви потребуєте нового найму, SkillPages хоче, щоб ви шукали не далі своєї платформи пошуку роботи. Використовуючи алгоритм відсіювання контактів, заснованих на навичках, SkillPages є альтернативою ненадійності Craigslist, пропонуючи при цьому інструменти, які є більш надійними, ніж LinkedIn, з метою активного пошуку людей практично для будь-яких навичок, про які ви можете подумати.

SkillPages відбирає ваші контакти з соціальних мереж та виявляє взаємні зв’язки, які ви маєте з друзями чи друзями друзів, які володіють навичками, які ви могли б шукати. Засновник SkillPages Іен Мак Дональд каже мені, що основа SkillPages обертається навколо думки, що "Люди люблять робити бізнес з людьми, яких вони знають, або людьми, з якими вони мають зв'язок". Отже, контактні особи LinkedIn, з якими ви не спілкувались протягом декількох років, тепер можуть бути фізіотерапевтом, до якого ви зацікавлені; ви можете отримати більше довіри до няні, яку ви знайшли через взаємний зв’язок на SkillPages; або вам може знадобитися надійний графічний дизайнер, який знаходиться поблизу вашого офісу в місті - це лише вибірка типу підключень, які ви можете зробити на платформі.

"Пошук кваліфікованих людей - це те, що нам усім потрібно", - говорить Мак Дональд. "У нас дуже широка та еклектична широта різних типів навичок". Щоб довести свою думку, він стримує типів користувачів на платформі. Наприклад, у SkillPages є 25 000 нянь, 25 000 прибиральників, 20 000 кухарів, 60 000 спеціалістів з продажу в США та 50 000 спеціалістів з обслуговування клієнтів.

перелік сторінок навичок

Підписавшись на послугу, вам буде запропоновано додати контакти з Google+, Facebook, LinkedIn, Yahoo, Hotmail, Outlook та інших існуючих облікових записів електронної пошти. Коли ви запрошуєте користувачів із сторонніх соціальних мереж або ваших адрес електронної пошти, SkillPages не заповнює автоматично профілі контактів, які ви додали - це може бути порушенням конфіденційності ваших друзів (і те, що іноді роблять соціальні мережі) . Натомість вам буде запропоновано запросити своїх контактів стати користувачами сайту.

На відміну від LinkedIn, SkillPages стосується лише тих навичок, якими Ви володієте. Ви можете додати "Blogger", "Маркетолог", "Дизайнер інтер'єру" або будь-які інші навички, що відповідають вашим можливостям. Потім кожну з цих навичок поділяють на окремі сторінки, які називаються - сюрприз - "Сторінки майстерності", де ви можете підкріпити свої таланти прикладами зі свого портфоліо у вигляді зображень, відео, тексту чи посилань. Якщо ви вирішите підключити свою сторінку LinkedIn до SkillPages, ваше повне резюме LinkedIn автоматично імпортується.

можливості роботи на сторінках навичок

SkillPages також пропонує функцію, що рекламує нові можливості працевлаштування. Додаток представляє списки вакансій, розроблені з урахуванням навичок кожного користувача. Наприклад, мені природно рекомендували писати концерти по всій моїй місцевості. Якщо ви хочете зайняти посаду, ви також можете шукати людей за певним набором навичок і місцем розташування, або можете безкоштовно опублікувати “Можливість роботи”.

SkillPages закріпився в Європі, пояснює Мак Дональд, лише двома мільйонами людей користуються додатком лише у Великобританії. На сьогоднішній день у ньому є вісім мільйонів активних користувачів по всьому світу, при цьому мільйон нових користувачів підписується на місяць. Але найшвидше зростаючим сегментом є Сполучені Штати з трохи більше 1,5 мільйонами користувачів. "Ми раді бачити, що США особливо швидко зросли для нас за останній рік", - говорить Мак Дональд. Очікується, що зараз він зосереджується на зростанні SkillPages у Сполучених Штатах, і зрівнявшись із 18,5 мільйонами доларів США на сьогоднішній день, останнім туром обсягу 9,5 мільйона доларів, оголошеним у червні цього року, значна частина бюджету буде витрачена на маркетинг у країні. штовхати.

Мак Дональд зазначає, що 100 000 людей щодня отримують нові можливості для роботи через SkillPages і на сьогодні додано понад 12 мільйонів навичок. Вражаючі цифри для платформи, яка кидає виклик Craigslist і LinkedIn, хоча нинішні розчарування для перших і те, що деякі вважають неміцним зростанням для останніх, можуть обернутися гарною новиною для SkillPages. Нещодавно ринок був на одному рівні з новими програмами для пошуку роботи, хоча інтерес користувачів та роботодавців ще не був достатньо високим, щоб обґрунтувати альтернативи - але він демонструє, що користувачі потребують кращих торгових точок, щоб обслуговувати це призначення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found