Особливості Instagram Рекомендовані історії на вкладці Explore

історії історії досліджують користувачів Gannon Burgett Instagram підняла кілька брів у серпні, скопіювавши Snapchat, представивши власну функцію Stories.

Тепер, коли дискусія щодо етики такого відвертого плагіату затихла - частково через те, що поведінка копійців є загальним явищем у соціальних мережах - Instagram просувається вперед, приймаючи на себе функцію соціального обміну.

Останнє оновлення компанії значно відрізняє цю функцію від Snapchat. Instagram використовує потужність вкладки "Огляд", щоб допомогти користувачам відкривати Історії та стежити за обліковими записами, які їх публікують. У вівторок додаток оголосив, що відображатиме рекомендовані історії всім користувачам у верхній частині розділу "Огляд". Ці пропозиції базуються на вашій діяльності в Instagram, включаючи тих, кого ви стежите, та тем, які вас цікавлять. Функція, яка була протестована на вибраних користувачах наприкінці серпня, тепер доступна кожному.

Як і стрічка новин Facebook, вкладка "Огляд" Instagram підготовлена ​​за допомогою алгоритму, що забезпечує більшу персоналізацію. Раніше цього місяця генеральний директор Instagram Кевін Систром відзначив успіх функції Stories, заявивши, що ефемерні слайд-шоу отримують 100 мільйонів щоденних переглядів.

Відсутність вказівок щодо створення соціальної мережі є однією з найбільших дорікань, яку висловлює Snapchat. Додаток не рекомендує, кому слід слідувати, натомість покладаючись на органічний підхід, який не використовується. Це, в свою чергу, частково відповідає за його успіх у підлітків та тисячоліть - зокрема, перші тяжіють до менш відомих програм, які не мають резонансу для старих користувачів. Snapchat залишається улюбленцем підлітків по всій країні саме з цієї причини. Як результат, компанія зробила дуже мало для полегшення кривої навчання для 150 мільйонів користувачів.

Instagram, навпаки, прагне задіяти свою більшу аудиторію (500 мільйонів користувачів, нарешті підрахувавши), щоб просунути Stories поза його теперішню репутацію як клон Snapchat. Ця функція також чудово вписується на вкладку "Огляд", яка все частіше звільняє місце для відео на своєму сітчастому інтерфейсі.

"У новому розділі пропонованих історій висвітлюються найцікавіші історії з усього світового співтовариства Instagram - і, як і решта Explore, історії, які ви побачите, персоналізуються відповідно до ваших інтересів", - йдеться у Instagram у своєму новому повідомленні в блозі, в якому повідомляється про оновлення.

Чи потрібно Snapchat турбуватися? Можливо, не в даний час, оскільки, як очікується, його зростання буде спокійно рухатися вперед найближчим часом. Однак, якщо постійне просування Історій в Instagram може стимулювати щоденну діяльність, до якої прагне компанія, користувачі можуть почати сумніватися у необхідності двох однакових програм. Це, безумовно, могло б викликати занепокоєння у меншого конкурента.

Оновлено 18-18-2016 Сакібом Шахом: Додані новини про загальний випуск пропонованого оновлення Історій.

Останні повідомлення