Як конвертувати файли MOV у формат MP4

Кілька років тому Apple представила MOV як перехідний формат для відеооператорів або тих, хто використовує QuickTime. Сьогодні більшість людей вважають файли MOV застарілим форматом, і зручніше використовувати файли MP4.

На жаль, у вас все ще може бути велика колекція старих файлів MOV, які займають місце на вашому Mac. Трохи терплячи, ви можете перетворити їх у формат файлу MP4, дотримуючись цих покрокових інструкцій.

Як конвертувати файли MOV за допомогою iMovie (MacOS)

Незалежно від того, використовуєте ви останню версію MacOS Catalina (ось як її завантажити) або щось старіше, у вас не повинно виникнути проблем із перетворенням файлів MOV у MP4 за допомогою вбудованого інструменту iMovie.

Крок 1:Запустіть власне програмне забезпечення для редагування відео iMovie, що постачається з вашим Mac (ви можете завантажити його безкоштовно з App Store, якщо ні). Якщо програма ще не розміщена у вашій док-станції, натисніть Шукач , виберіть Програми на лівій панелі та виберіть iMovie із отриманого списку. Після відкриття натисніть Файл меню на панелі інструментів програми та виберіть Новий фільм зі спадного меню.

Як конвертувати файли MOV у MP4

Крок 2: Клацніть великий Імпорт медіа кнопку.

Як конвертувати файли MOV у MP4

Крок 3: Це відкриє медіа-браузер. Клацніть на файл, який потрібно імпортувати, а потім клацніть Імпортувати вибране у правому нижньому куті.

Як конвертувати файли MOV у MP4

Крок 4: Тепер, коли файл імпортовано, натисніть на нього, і навколо нього з’явиться жовта рамка. Потім натисніть Файл меню на панелі інструментів програми та виберіть Поділитися з випадаючого спадного меню, потім натисніть Файл.

Як конвертувати файли MOV у MP4

Крок 5: Налаштуйте параметри експорту, якщо хочете, потім натисніть Далі.

Як конвертувати файли MOV у MP4

Крок 6: Нарешті, виберіть ім'я файлу та те, де ви хочете його зберегти, а потім натисніть Зберегти. Ви можете побачити хід експорту у вигляді невеликого кола у верхньому правому куті iMovie; після завершення експорту ви побачите сповіщення на робочому столі. Тепер ваш файл MOV перетворено у файл MP4.

Як конвертувати файли MOV у MP4

Якщо що-небудь із цього не працює, перегляньте посібник Apple щодо виправлення iMovie, щоб отримати короткі поради щодо його впорядкування.

Як конвертувати файли MOV за допомогою CloudConvert (на основі Інтернету)

Якщо ви використовуєте пристрій, відмінний від Mac, наприклад ПК на базі Windows, ви все одно можете легко конвертувати файли MOV у MP4 за допомогою онлайн-програми. Як приклад, ми використаємо CloudConvert, безкоштовну онлайн-службу, призначену для обробки широкого спектру форматів файлів без особливих проблем. Це був наш вибір протягом багатьох років, але враховуючи те, що вам доведеться завантажувати свої відеофайли на віддалений сервер, майте на увазі, що компанія, яка конвертує ваше відео, може мати до нього доступ. Незважаючи на те, що ми б не позначали це загрозою безпеці (і не думаємо, що з цього щось вийде), все-таки варто зазначити - можливо, ви захочете подумати, який тип відео ви будете тут конвертувати.

Якщо ви хочете альтернативу, нам також дуже подобається OnlineConvert.

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт CloudConvert і натисніть кнопку Вибрати файл у верхній частині сторінки. Після цього виберіть файл MOV, який ви хочете конвертувати, і натисніть кнопку Відкрити в нижньому правому куті спливаючого вікна.

Хмарне перетворення

Крок 2: Перейшовши на наступну сторінку, ви захочете переключитися вниз, поки не побачите MP4 вказаний як один із варіантів виводу.

Обробка хмарного перетворення

Крок 3. Після того, як ви зробили вибір, натисніть на Перетворити праворуч. Процес може зайняти деякий час, залежно від розміру файлу, але після закінчення натисніть зелений Завантажити вгорі сторінки. Нарешті, збережіть відео та насолоджуйтесь новим файлом MP4.

Завантажити Cloud Convert

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found