Як записати компакт-диск

Десять років тому зберігати інформацію чи ваші улюблені пісні на компакт-диску було необхідним, але завдяки сучасним технологіям більшість людей більше не турбуються про записування компакт-дисків. Якщо у вас все ще є старий програвач компакт-дисків або ви просто хочете пережити минуле, немає причин, чому ви не можете записати компакт-диск.

Незалежно від того, чи ви записуєте компакт-диски вперше, чи вам потрібно трохи оновити, вам потрібен комп’ютер, який читає компакт-диски, файли, які ви хочете записати, і чистий компакт-диск.

Перш ніж почати: Зберіть інструменти та матеріали

Щоб записати компакт-диск, вам знадобляться дві речі. По-перше, вам знадобиться пристрій для запису компакт-дисків або DVD-дисків (він же пальник). Якщо у вас його немає, і ви використовуєте робочий стіл із відкритим зовнішнім відсіком для дисків, його досить просто придбати та встановити. Ви також можете скористатися зовнішнім USB-накопичувачем, що зручно для ноутбуків, у яких немає дисковода CD або DVD. Ви витратите близько 20 доларів на внутрішній комбінований привід CD / DVD або зовнішній комбінований привід CD / DVD (25 доларів США).

Далі вам знадобиться порожній комплект компакт-дисків. Прикріпіть диски, що записуються на CD (CD-R), щоб переконатися, що ваші компакт-диски підтримуватимуться на будь-якому обладнанні. Ви витратите близько 15 доларів за шпиндель 100 CD-R від такого авторитетного виробника, як Verbatim.

Нарешті, подумайте, що ви хочете записати на компакт-диск. Якщо ви хочете записати дані на зберігання або передати комусь іншому, то найпростіший спосіб - скористатися утилітою Провідник файлів Windows 10. Якщо ви хочете записати музику, яка найімовірніше відтворюватиметься на комп’ютері або на спеціальному програвачі компакт-дисків (наприклад, в автомобільній стереосистемі або на бумбоксі), тоді ви можете скористатися програвачем Windows Media Player, який все ще постачається з останніми версіями Windows 10 .

Спосіб 1: Запишіть компакт-диск із даними

Крок 1: Запис компакт-диска з даними досить проста. Просто помістіть чистий CD-R у пальник і закрийте лоток. Відкрийте Провідник файлів, а потім перевірте стан записувача компакт-дисків - ви побачите вказівку на те, що CD-R вставлений і скільки вільного місця.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 2: Вирішіть, які файли даних ви можете записати на компакт-диск. Найпростіше створити робочу папку, а потім відкрити друге вікно Провідника файлів для вибору файлів даних. Хіт Control-A на клавіатурі, щоб вибрати всі файли, а потім клацніть правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть Відправити а потім виберіть свій компакт-диск із списку опцій.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 3: Відкриється діалог із запитанням про те, як ви хочете використовувати диск. У вас є два варіанти, як записати компакт-диск. За допомогою цього діалогового вікна ви також можете ввести назву диска.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 4: По-перше, ви можете вибрати Як флеш-накопичувач USB, тоді Windows 10 не закриє диск. Це означає, що в Windows XP або пізнішої версії ви можете додавати більше файлів на той же CD-R, редагувати файли або видаляти файли. Недоліком є ​​те, що компакт-диск не буде працювати на будь-яких інших ПК, таких як MacOS або система, що працює на Linux. Після того, як ви закінчите з компакт-диском і хочете переконатися, що він може працювати з будь-якою системою, ви можете перейти до Провідник файлів, клацніть правою кнопкою миші на вашому компакт-диску та виберіть Закрити сесію. Зверніть увагу, що, закривши компакт-диск, ви більше не зможете вносити до нього жодних змін.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 5: По-друге, ви можете вибрати З програвачем CD / DVD. Вибравши цей параметр, ви скопіюєте ваші файли на компакт-диск, а потім закриєте сесію, зробивши дані доступними на будь-якому ПК.

Зверніть увагу: якщо ви копіюєте деякі типи файлів, такі як музика (MP3 або WMV) або зображення (JPEG), ці файли можна відтворювати на підтримуваних ПК. Однак вони можуть працювати або не працювати на окремих електронних пристроях, таких як програвачі компакт-дисків або DVD-дисків. Якщо ви хочете переконатись, що ваша музика відтворюватиметься на будь-якому програвачі компакт-дисків або DVD-дисків, перейдіть до наступного розділу.

Спосіб 2: Запишіть музичний компакт-диск

Windows 10 просунулася в багатьох напрямках, але вона зберігає деякі старі інструменти, які все ще можуть бути корисними. Медіаплеєр Windows - це, по суті, застаріла програма і навряд чи найкращий медіаплеєр, але вона включає зручну програму для запису компакт-дисків, яка спрощує створення музичного компакт-диску, який можна відтворювати майже де завгодно.

Крок 1: Щоб розпочати, перейдіть у вікно пошуку Cortana і почніть вводити «Windows Media Player». Щойно воно з’явиться у списку, натисніть на нього. Потім виберіть Опік у верхньому правому куті.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 2: Далі перейдіть до Провідника файлів і знайдіть музичні файли, які потрібно записати на компакт-диск. Перетягніть їх до списку записів. Медіапрогравач Windows повідомить вам, скільки хвилин ви використали; переконайтесь, що ви не перевищили ліміт 80 хвилин. Ви можете натиснути опцію «очистити список», якщо хочете почати спочатку.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 3: Далі натисніть опцію “start burn”, щоб розпочати процес запису музичних файлів на компакт-диск. Медіапрогравач Windows надасть звіт про хід роботи під час запуску. Майте на увазі, що закриття сеансу займає кілька хвилин, тому не забудьте дочекатися завершення процесу, перш ніж виймати компакт-диск. Якщо цього не зробити, ви можете втратити свій прогрес або іншим чином саботувати ваші зусилля щодо запису компакт-диска.

Висновок

Це все. Тепер ви записали компакт-диск, який можна використовувати як зручний носій, схожий на флеш-накопичувач USB, на машинах з Windows XP або пізнішими версіями, або як простий спосіб обміну даними або музикою з будь-якими іншими користувачами ПК або CD / DVD-програвача. . Носії CD-R є відносно недорогими, вони коштують близько 0,20 цента за диск розміром 700 МБ і можуть прослужити роками, не турбуючись про погіршення якості. Сьогодні доступні новіші та більш місткі варіанти зберігання, але іноді перевірене і корисне стає в нагоді.

Не має значення, чи це було вперше, чи просто вам потрібен курс підвищення кваліфікації - запис компакт-дисків не повинен бути складним. Тепер, коли ви впевнені у своїх можливостях записування компакт-дисків, ви зможете зберігати компакт-диски з усіма улюбленими мелодіями на них.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found