Як виконати всі Fortnite 14 днів літніх викликів

Epic Games розпочинає сезонні гуляння, проводячи FortniteЗахід 14 днів літа. Тільки протягом трьох тижнів гравці мають можливість випробувати новий обмежений режим і побачити повернення улюбленої фанатами зброї. Починаючи з вівторка, 25 червня, і триватимуть лише три тижні, гравці матимуть можливість виконати 14 унікальних завдань та заробити кілька цікавих нагород.

Новий виклик буде виходити щодня протягом двох тижнів. Після цього у гравців буде ще один тиждень, щоб закінчити всі залишені завдання, які вони не виконали. Виконання цих завдань винагородить гравців епічними предметами, що базуються на літньому сезоні. Під час цієї події можна збирати нові емоції, завантажувальні екрани, музику тощо.

Оскільки для вирішення цих завдань є лише три тижні, гравцям потрібно буде діяти швидко, щоб отримати кожен предмет. Виконання всіх 14 завдань забезпечить вам ексклюзивну косметику Banana Smoothie.

Усі виклики Fortnite 14 Days of Summer

Повний перелік викликів та їх нагород оприлюднив користувач Twitter Lucas7yoshi. Ми детально описали, як виконувати всі ці завдання в порядку зменшення (від останнього до першого), щоб ви могли знайти найсвіжіший виклик ближче до вершини.

14. Знищення решіток за допомогою інструменту для повільного збору врожаю

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Елемент банерного гриля

14-й виклик у цій події - знищити сім грилів за допомогою кирки Low n ’Slow. Щоб отримати кирку, вам потрібно буде виконати феєрверк нижче. Переконайтеся, що ви обладнали кирку у своєму шафці, а потім ввели матч. Ви можете знайти мангали в місцях, де ви зазвичай їх очікуєте, наприклад, у каютах та біля багаття.

Деякі з найкращих місць для пошуку гриля знаходяться в Paradise Palms, Mega Mall та Snobby Shores. Кожне місце має кілька грилів для знищення. Просто знайдіть такий, як видно вище, і знищіть його за допомогою кирки.

13. Шукайте приховану черепашку на тематичному екрані завантаження пляжу

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Музичний пакет Glitter

Існує прихована черепашка, яку потрібно знайти, яку можна знайти на тематичному екрані завантаження пляжу. Щоб отримати завантажувальний екран з тематикою пляжу, ви повинні виконати найперший виклик із події 14 днів літа Fortnite, яка задає вам відвідування шести пляжних вечірок. Як повідомляє YouTuber DG BossGaming, ви можете знайти приховану черепашку з екрану завантаження біля Paradise Palms.

Ви можете знайти його на південному заході Райських пальм у нижньому куті квадратів H9 та I9 на карті сітки. Тут ви знайдете трохи води, ванну та пальму. Підійдіть до пальми та обшукайте її, щоб виконати цей виклик.

12. Відвідайте гігантську пляжну парасольку та величезну гумову качку в одному матчі

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Елемент гумової качки

Це одна з тих викликів, коли вам потрібно відправитися в кілька місць в межах одного матчу. Спочатку відвідайте гігантську пляжну парасольку, яка знаходиться на горі на південний захід від Солоних джерел. Далі слідуйте за головною річкою поруч із горою і на південь до Lucky Landing. На річці ви знайдете величезну гумову качину, що плаває. Наблизьтесь до цього, і ви виконаєте виклик.

11. Отримайте оцінку 10 і більше на випробуванні Карнавального клоуна

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Пляжні кульки Trail Cosmetic

Цей виклик містить невелику міні-гру, схожу на тири, які ми розглядали раніше. Ви можете знайти дошки карнавальних клоунів на будь-якій пляжній вечірці на карті. Ось місця:

 • На північний захід від Ледачої Лагуни, на пляжі найпівнічнішої центральної точки карти на площі F2 на сітковій карті
 • На південний схід від Дасті-Дівот, у південно-східному куті кратера Дасті-Дівот на площі G6
 • На північний захід від озера Лут, на північно-західному кінці озера Лут на площі Д4
 • На південний схід від Нео Нахилений, поруч із річкою на площі Е6
 • На північний захід від Райських пальм, біля невеликого ставка біля пустелі та трав'янистих рівнин, що межують на площі Н8
 • На південний захід від Райських пальм, біля великого ставу в кінці річки на площі Н9, на схід від Фатальних Полів

Поїдьте на одну з пляжних вечірок і знайдіть карнавальну дошку клоунів. Утримуйте кнопку, необхідну для запуску міні-гри, і на дошці почнуть з'являтися повітряні кулі. Вам потрібно їх виплеснути. Ми рекомендуємо використовувати їх киркою, щоб вдарити їх. Робіть це 10 разів поспіль, не зупиняючись, і ви виконаєте виклик. Це прив’яже вас до пляжних кульок косметичним шляхом.

10. Запуск феєрверків, знайдених уздовж берега річки

Нагорода: Низький n ’повільний кирка

Для цього завдання вам потрібно знайти три набори феєрверків уздовж річки та запустити їх. Ви можете знайти їх уздовж головної річки, яка йде від Ледачої лагуни на півночі до Щасливої ​​посадки на півдні. Всього на краю річки є шість таких феєрверків. Місцем проведення феєрверків є:

 • На північ від Ледачої Лагуни
 • На південь від Ледачої лагуни в гирлі річки
 • На схід від озера Лут
 • На схід від Нео нахилений
 • На південний схід від Нео нахилений
 • На північний захід від щасливої ​​посадки

Підійдіть до феєрверку та використовуйте потрібну кнопку, щоб запустити їх. Зробіть це для трьох наборів феєрверків, і ви виконаєте цей виклик. Нагородою за це є кирка Low n ’Slow, яка вам знадобиться для останнього виклику.

9. Набирайте трюкові окуляри за допомогою дрейфуючої дошки з нанесеними на неї неоновими тропіками

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Спрей для літніх днів для серфінгу

Це дуже специфічний виклик, який вимагає отримання 250 000 очок трюків за допомогою Driftboard, в той час як у ньому обладнано обгортку Neon Tropics. Щоб отримати обгортку Неоновими тропіками, вам потрібно виконати восьмий виклик з події 14 днів літа, яка змушує вас шукати плавучі єдинороги. Потім вам потрібно буде зайти в шафку у головному вестибюлі та обладнати там упаковку.

Після того, як ви обладнаєте обгортку Neon Tropics, введіть матч і знайдіть собі Driftboard. Ви можете знайти тонну з них у засніженому південно-західному квадранті в таких місцях, як Морозні рейси, Щасливий Гамлет і Полярний пік. Найкраще, щоб набрати багато очок, - це стрибати на дрифтборді, робити трюки або прямувати на високе місце і стрибати, щоб зробити деякі трюки.

Ви можете зайняти скільки завгодно часу, навіть проходячи кілька матчів, щоб заробити 250 000 очок.

8. Відбивайтесь від гігантської пляжної парасольки в різних матчах

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Каучуковий качиний жетон

Для цього завдання вам потрібно знайти гігантську пляжну парасольку і відбитися від неї у трьох матчах поспіль. Ви можете знайти три місця для розміщення гігантських пляжних парасольок нижче:

 • На північний схід від Ледачої лагуни, у нижньому лівому куті площі G2 на карті сітки
 • Самотня ложа, на західній стороні на площі I5
 • Dusty Divot, на захід від кратера Dusty Divot на площі F5

Пляжні парасольки величезні, тому вам доведеться або приземлитися на них, або наростити їх, щоб ви могли на них відскакувати. Робіть це один раз на матч протягом трьох матчів, і ви виконаєте завдання.

7. Вдаряйте гравця водяною кулею в різних матчах

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Завантажувальний екран з повітряною кулею

Щоб виконати цю проблему, вам потрібно буде виконувати елімінації за допомогою щоденної незібраної зброї або барабана, що є третім завданням у Fortnite Захід 14 днів літа. Це заробить вам іграшку з повітряною кулею, необхідну для цього випробування. Це можна зробити проти товаришів по команді або ворогів, хоча ми рекомендуємо перших.

Зайдіть у свою шафку, обладнайте іграшку з водним кулею, а потім вирушайте у сірник, де у вас є товариші по команді. Вам потрібно буде підійти до них, підтягнути емоції і вибрати водну кулю. Далі, киньте його на людину та переконайтеся, що воно з’єднується з ним. Зробіть це одному гравцеві в трьох різних матчах, і ви виконаєте цей виклик.

6. Шукайте поплавці єдинорога біля плавальних отворів

Нагорода: Обгортання неонових тропіків

Ви можете помітити, що у воді на певних ділянках карти є поплавці єдинорога. Вам потрібно буде здійснити пошук усього трьох поплавків єдинорога біля плавальних ям, щоб виконати цей виклик. Є багато різних місць, де можна знайти поплавці навколо острова, але ми пропонуємо ці три, оскільки вони дуже близькі одне до одного і їх можна відвідати в одному матчі:

 • Гарячі джерела: Північний схід від неназваних гарячих джерел на площі Н2 на карті сітки
 • Ледача лагуна: на захід від міста Ледача Лагуна на площі F3 біля човна
 • Лут-Лейк: Північно-східніше Лут-Лейк на межі площ Е3 та Е4

Коли ви знайдете плаваючий, просто утримуйте потрібну кнопку для пошуку. Зробіть це три рази загалом, і ви виконаєте це завдання.

5. Поп-вечірки з повітряних куль

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Спрей для літніх днів

Для цього виклику вам потрібно створити п’ять прикрас для повітряних куль, які, безумовно, можна зробити за один матч. Щоб знайти кілька повітряних кульок, вам доведеться відправитися на одну з шести пляжних вечірок на карті. Ви можете знайти ці місця нижче:

 • На північний захід від Ледачої Лагуни, на пляжі найпівнічнішої центральної точки карти на площі F2 на сітковій карті
 • На південний схід від Дасті-Дівот, у південно-східному куті кратера Дасті-Дівот на площі G6
 • На північний захід від озера Лут, на північно-західному кінці озера Лут на площі Д4
 • На південний схід від Нео Нахилений, поруч із річкою на площі Е6
 • На північний захід від райських пальм, біля невеликого ставка біля пустелі та трав'янистих рівнин, що межують на площі Н8
 • На південний захід від Райських пальм, біля великого ставу в кінці річки на площі Н9, на схід від Фатальних Полів

Поїдьте на будь-яку з цих пляжних вечірок і знайдіть деякі прикраси для повітряних куль, як показано вище. Ви можете вистрілити їх, застреливши їх або вдаривши їх зблизьком за допомогою кирки. Зробіть це всього п’ять разів, і ви закінчите цей виклик.

4. Подякуйте водієві автобуса та фінішуйте у топ-20 у різних матчах

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Emoji літніх днів

Цей виклик вимагає від вас подяки водієві автобуса під час матчу, а потім п'ять разів завершити матч у топ-20. Обидві ці цілі повинні бути виконані в одному матчі, І ви повинні зробити це в п'яти різних матчах. Коли ви входите в матч і потрапляєте в бойовий автобус, натисніть D-Pad на контролері або натисніть “B” на ПК. Користувачам мобільних пристроїв потрібно просто натиснути на піктограму, що з’явиться.

Потім вам потрібно вижити до топ-20. Для цього просто зробіть те, що зазвичай робите, якщо ви впевнений у собі гравець. Якщо ви не все впевнені у своїй здатності вижити, радимо вирушити в непопулярне місце, як-от Снобі-Шорс чи Сонячні сходи, запастися, а потім сховатися від ворогів. Продовжуйте рухатися до кола, як вам потрібно, і ви швидко потрапите в топ-20.

3. Ліквідація щоденної незібраної зброї або барабанної зброї

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Водяна куля іграшка предмет

Цей виклик є одним із найпростіших. Кожен день протягом Fortnite Подія 14 днів літа Epic не лише додає нові обмежені режими часу, але повертає одну незібрану зброю протягом 24 годин. З цим викликом ви повинні або скористатися однією з цих незібраних зброї, або Барабанною рушницею (яка колись була склепінням), щоб загалом отримати п’ять вбивств.

Зверніть увагу, що вам не потрібно отримувати всі п’ять вбивств за один і той самий матч, і це може бути виконано сумішшю Барабанної зброї та іншої незібраної зброї, тож сміливо використовуйте те, що хотіли, щоб отримати п’ять елімінацій.

2. Відбивайте гігантський пляжний м’яч у різних матчах

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Завантажувальний екран "Літні дні"

Цей виклик вимагає від вас відбиття гігантського пляжного м’яча в п’яти різних поєдинках. Це досить легкий виклик, але той, що вимагатиме певного часу з вашого боку, оскільки для його завершення потрібно щонайменше п’ять матчів. Для того, щоб відбивати пляжні м'ячі, ви повинні спершу їх знайти. Ось місця розташування гігантських пляжних куль, які ми знайшли до цього часу:

 • На північний захід від Райських пальм, на межі квадратів H7 та I7 на карті сітки
 • На південний захід від кратера в Дасті Дівоті, під плаваючою платформою на площі F6
 • На північ від озера Лут та на схід від Приємного парку, на межі площ D3 та E3

Після того, як ви знайшли один з гігантських пляжних кульок, найкращий спосіб змусити його відскочити - витягнути кирку і вдарити по ній. Це повинно викликати його підняття в повітря і відскок. Робіть це один раз на матч усього за п’ять матчів, і ви виконаєте цей виклик.

1. Танець на різних пляжних вечірках

фортніт 14 днів літа

Нагорода: Танець плавання Emote

Перший виклик, який кинув Epic Games, вимагає відвідати шість різних пляжних вечірок і танцювати на них. Це нові місця, які були додані на карту. Ви дізнаєтесь, що знаходитесь на пляжній вечірці, коли побачите купу шезлонгів, кілька пляжних парасольок, вантажівку з продуктами та прикраси по всій території. На карті підтверджено шість пляжних вечірок.

Вам потрібно відвідати всіх шістьох і потанцювати там, щоб виконати цей виклик. На щастя, вам не потрібно робити їх усіх в одному матчі, щоб ви могли виконати його в декількох матчах, якщо це необхідно. Коли ви потрапите на одну з шести пляжних вечірок, все, що вам потрібно зробити, це зробити свою улюблену емоцію танцю та шукати повідомлення про завершення у верхньому лівому куті екрану.

Ось шість локацій пляжних вечірок:

 • На північний захід від Ледачої лагуни, на пляжі найпівнічнішої центральної точки карти на площі F2 на сітковій карті
 • На південний схід від Дасті Дівот, у південно-східному куті кратера Дасті Дівот на площі G6
 • На північний захід від озера Лут, на північно-західному кінці озера Лут на площі Д4
 • На південний схід від Нео Нахилений, поруч із річкою на площі Е6
 • На північний захід від Райських пальм, біля невеликого ставка біля пустелі та трав'янистих рівнин, що межують на площі Н8
 • На південний захід від Райських пальм, біля великого ставу в кінці річки на площі Н9, на схід від Фатальних Полів

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found