Як: отримати доступ та переглянути SD-карту Android у Windows

Більшість телефонів Android, але не всі, оснащені слотом micro SD або SD-картки, щоб розширити пам’ять або просто дозволити вам розміщувати на телефоні власну музику, фотографії та відео. Карти SD приємні тим, що ви можете зробити їх доступними на своєму телефоні, а також витягнути та працювати з ними на ПК.

Ця покрокова інструкція показує, як отримати доступ до SD-карти через пристрій Android на будь-якому комп’ютері Windows.

Встановлення пристрою Android:

1. Підключіть пристрій Android до комп’ютера за допомогою кабелю USB-роз’єму. На телефоні Android повинно з'явитися повідомлення "USB підключено" та піктограма USB.

2. На комп’ютері клацніть піктограму сповіщення із зазначенням USB-з’єднання на комп’ютері. Клацніть на панелі «USB підключено». Виберіть «Змонтувати», якщо хочете скопіювати файли між SD-картою та комп’ютером. Натисніть кнопку «Змонтувати».

Примітка. Деякі пристрої Android мають функцію автоматичного монтування. Це робить вищезазначені кроки непотрібними. Доступні також деякі програми для автоматичного монтування. Якщо ви не хочете проходити вищевказаний процес, ви завжди можете спробувати це.

Перегляньте SD-карту Android:

1. Тепер ви можете зайти в розділ «Мій комп’ютер», де карта SD повинна відображатися як «знімний диск». Як правило, в базовій системі з одним жорстким диском та одним CD / DVD-приводом карта відображатиметься на приводі E: /. Якщо ви змінили жорсткий диск або додали диски, вам доведеться трохи більше пошукати, але знайти це не повинно бути надто важко.

2. Як тільки ви знайдете його, двічі клацніть диск, і ви опинитесь у ньому.

3. Тепер, коли ви знаходитесь усередині накопичувача SD, ви можете додавати та видаляти файли, перетягуючи та перетягуючи. Для видалення можна виділити файл і натиснути «Видалити».

Демонтуйте свою SD-карту Android:

1. Знову знайдіть диск у Провіднику Windows.

2. Клацніть диск правою кнопкою миші, а потім натисніть «Вийняти».

3. На пристрої Android відкрийте панель сповіщень і натисніть «Вимкнути USB-накопичувач». З’явиться сповіщення „Переконайтесь, що ви від’єдналися від USB-хосту“. Це вже слід робити з кроку 2. Клацніть «Вимкнути», щоб завершити викид. Тепер ви можете відключити пристрій Android.

Останні повідомлення