Як відстежувати замовлення Amazon за допомогою Alexa

Alexa володіє десятками тисяч навичок, але одним з найкорисніших трюків може бути відстеження безлічі пакетів, які ви замовляєте в Amazon. Можливо, ви вже знаєте, що можете замовити та упорядкувати побутові товари, такі як пральний порошок, фільтри змінного струму та корм для домашніх тварин, просто попросивши Alexa, але ви також можете дізнатися, чи відправлені товари та коли вони прибудуть до вас додому. Вона навіть може відстежувати пакети, які ви не замовляли на Amazon. Ця функція працює з додатком Alexa, Echo Plus, Echo Dot або будь-яким іншим пристроєм із підтримкою Alexa.

Відстеження замовлень

Щоб дізнатись про свої замовлення, потрібно лише запитати: "Алекса, де мої речі?" або скажіть "Alexa, відстежуй моє замовлення". Потім Alexa буде шукати вашу історію покупок на Amazon, знаходити останні покупки та повідомляти вам про стан кожного товару.

Увімкнути сповіщення про доставку

Ви також можете ввімкнути сповіщення про доставку Alexa, щоб знати, коли пакет залишився на порозі. Це може допомогти, коли у вас є постачальник, який опускається та біжить без стукіту ввічливості. Щоб налаштувати його, перейдіть на сторінку сповіщень про доставку Alexa і натисніть кнопку поруч Доставка.

Йдіть на крок далі

Якщо ви хочете відстежувати всі свої пакунки, незалежно від того, вони від Amazon чи ні, Alexa має навички відстеження, які працюють з різними операторами. Завдяки вмінню ДБЖ ви можете запитати, чи є у вас пакунки, де знаходиться найближчий магазин ДБЖ та як визначити вартість доставки. Вам все одно доведеться зареєструватися в безкоштовному обліковому записі UPS My Choice, щоб навичка працювала. Навик поінформованої доставки поштових служб США має величезну кількість запитань, які ви можете задати Alexa, починаючи з дати доставки пакета, закінчуючи тим, як швидко пакет надійде, і до того, скільки пакетів буде доставлено в певний день тижня. Щоб навик працював після того, як ви його ввімкнули, вам потрібно буде зареєструвати безкоштовний рахунок Інформованої доставки.

Навичка Ship.com буде округляти всю інформацію про ваші пакунки, незалежно від того, хто є перевізником або хто надіслав пакет. Все, що вам потрібно зробити, це активувати вміння, а потім зареєструвати обліковий запис на веб-сайті Ship.com, використовуючи електронну адресу, яку ви використовуєте при замовленні пакетів. Навик використовуватиме цей електронний лист для пошуку ваших замовлень та деталей доставки.

Останні повідомлення