Історії Facebook на робочому столі? Facebook зараз тестує завантаження

facebook історії на робочому столі перевірені знак Історії Panithan Fakseemuang / 123RF Facebook можуть незабаром перейти до користувачів настільних ПК - і не лише для перегляду. Facebook тестує завантаження на робочий стіл для самовидалення 24-годинних журналів. Тест відбувся після того, як Facebook протестував, а потім випустив опцію перегляду Історій із настільного браузера минулого року.

Тест включає як можливість завантаження вмісту в Story з робочого столу, так і переміщення розташування Stories на робочому столі вище стрічки новин, того самого простору, який він зараз займає на мобільних пристроях. Лише невелика кількість користувачів побачить цю можливість, оскільки Facebook проводить тест функцій - і не всі тести Facebook в кінцевому підсумку стають глобальними функціями.

У серпні компанія розпочала тестування тих самих мобільних кіл Facebook Stories у верхній частині правої колонки у стрічці новин у браузері для настільних комп'ютерів, які відтоді розповсюджуються на додаткових користувачів. Друзі (а тепер і публічні особи), які додали свою історію, з’являться в цих колах, щоб послідовники могли переглядати їх щоденні пригоди.

Історії стають поширеними в багатьох соціальних мережах, хоча все ще залишаються в основному мобільною функцією. Ідея, започаткована Snapchat, полягає в тому, щоб поділитися фотографіями та короткими відео вашого дня, які потім автоматично видаляються для запуску нового візуального журналу наступного дня. Facebook Stories безпосередньо пов’язані з Facebook Camera, ще однією опцією, натхненною Snapchat, яка дозволяє мобільним користувачам робити фотографії з ефектами доповненої реальності-селфі.

Facebook Stories стартував на початку 2017 року після успішного дебюту Instagram Stories минулого року. Функція в Instagram швидко обігнала кількість користувачів Snapchat всього за кілька місяців, і зараз, через рік, щодня налічується близько 250 мільйонів користувачів. Під час річного ювілею цієї функції в Instagram, платформа, що належить Facebook, заявила, що половина всіх підприємств в Instagram використовує Stories.

Незважаючи на те, що Facebook не пропонував номери для своєї версії Stories, стиль обміну даними, здається, не завоював стільки користувачів. Спекуляції на те, чому подібну функцію не вдалося застосувати так швидко, варіюються від різних демографічних показників Facebook у порівнянні з молодшою ​​базою користувачів Snapchat до ідеї, що немає потреби в іншому способі ділитися за межами стрічки новин. Це не завадило Facebook вдосконалити цю опцію, дозволивши користувачам, які дозволяють публічним фоловерам отримати доступ до цієї функції, і тепер тестувати цю опцію для користувачів настільних ПК.

Оновлення: додано, що Facebook перевіряє можливість додавання до Історій через робочий стіл.

Останні повідомлення