Від Dig Digg до Saints Row: як творці Wreck-It Ralph створили світ із відеоігор

Найновіший 3D комп’ютерний анімаційний фільм від Walt Disney Animation - Ральф, 52-ий повнометражний фільм поверхової студії, який слідує за критичним ударом 2011 року, Вінні Пух, і касовий блокбастер 2010 року, Заплутаний. Фільм CGI розміщений у світі аркадних ігор, і його створює команда, яка все своє життя практикується в цій любовній романі з інтерактивними розвагами.

Багато в чому Wreck-It Ralph - це втілення відеоігор Роберта Земекіса Хто підставив Кролика Роджера. Де цей фільм віддав данину поваги класичним анімаційним персонажам, Ральф будуть представлені сотні камейо від персонажів відеоігор за ці роки. Деякі з них просто швидко з’являться на сцені натовпу, а інші будуть мати більші ролі та взаємодіяти з головними героями.

Продюсер Кларк Спенсер сказав, що в районі Центрального вокзалу фільму є понад 1200 персонажів, місцевість, яка служить головним центром, де всі автомати для монет підключаються до силових стрічок на аркаді. Тут подобаються класичні персонажі з ігор Копати викопаний, Вуличний винищувач, і Сутичка може змішуватися з консольними ігровими персонажами, такими як Боузер та Їжак Сонік.

“Я думаю, одна з причин Ральф працює як ідея, тому що історія вийшла на перше місце, а світ відеоігор - це просто місце, де це можна зробити ”, - сказав Спенсер. “Ми могли б розповісти цю абсолютно ту саму історію в іншому світі; це не обов’язково у відеоіграх. Відеоігри просто створюють цей чудовий візуальний досвід, щоб мати можливість переходити від гри до гри та насолоджуватися іншими персонажами, які є частиною цього фільму, але я думаю, що це повинно починатися з історії ".

Сюжет дуже чітко встановлений у світі аркад, навіть якщо фактичні аркади сьогодні обмежені такими, як Чак Е. Сир та Дейв і Бастер.

Ральф слідує за подорожжю згаданого Ральфа (озвучив Джон К. Рейлі), якому нудно бути поганим хлопцем, який руйнує вежу в Ніцвіллі, і замість цього вирішує шукати медаль, щоб він міг стати частиною громади. Це спрямовує Ральфа з його 8-бітного світу на пригоду, яка охоплює кілька ігор, включаючи вигаданого шутера від першої особи "Подорож героя" (який представляє Джейн Лінч як сержанта Калхуна) і гонщика на консольних картах "Sugar Rush". По дорозі Ральф зустрічається з Ванелопою фон Швіц (озвучує Сара Сілверман), глюк, якого інші гонщики уникають.

"Проблема полягала в тому," Як ви створюєте переконливу історію навколо цих персонажів, які роблять одне? ", - сказав Річ Мур, режисер фільму. "Нам просто довелося створити світ, який це була їхня робота, і коли вона закінчилася, було:" Гаразд, поверніться до початкової позиції ", і вони повертаються назад. Ми розробили світ, щоб стати хлопчиком дев’ять-п’ять для цих хлопців, і коли аркади закриваються, вони не працюють ".

Мур показав 30 хвилин незавершеного фільму, який відкривається 2 листопада, невеликій групі ЗМІ у 2D. Хоча геймери із задоволенням шукатимуть усі камеї (а це фільм, який вимагає повторного перегляду та заморожування кадрів Blu-ray), саме персонажі Ральфа та Ванелопи виділяються і повинні зв’язатися з набагато ширшою аудиторією.

"Відеоігри - це приз, але суть історії - стосунки Ральфа з Ванеллопою", - сказав Мур. «Під поверхнею набагато більше, ніж люди бачать зараз у трейлері. Думаю, люди будуть здивовані, коли побачать цей фільм і наскільки глибокі стосунки та наскільки вони емоційні. У цьому тонна серця. Ці два невдалих персонажа, які є паріями у своїх власних світах, - Ральф, бо він лиходій, і Ванеллопа, бо її глюк, який слід було б видалити, об’єднуються і допомагають один одному. Люди відійдуть від глибини та багатства цих персонажів і зв’язаться з тим, що вони відчувають. Ми знаємо Джона і Сару наскільки вони смішні, але вони приносять справжню драму і серце ".

Також є багато відеоігор та гумору. Раніше Мур працював виконавчим продюсером Сімпсони і Футурама, тому він знає, як поєднати поп-культуру з комедією. Крім камейок ігрових персонажів, є безліч посилань, з якими зв’язуватимуться лише основні геймери, але Мур сказав, що відчуття ностальгії, яке викликає цей фільм, дозволило людям різного віку спілкуватися з цими персонажами. І Мур, і Спенсер, разом з більшістю команди, є геймерами.

"Здійснення цього фільму було схоже на все життя, і багато грошей; багато кварталів, - сказав Мур. “Я заплатив, буквально, за те, щоб зняти цей фільм. Це минулого року під час виготовлення Ральф, Я працював би вдень, а потім повертався додому і грав Saints Row: Третій.

“З якихось причин ця людина просто втягнула мене когтями. Я не міг дочекатися повернення додому, щоб пограти. Це було приблизно так: «Я знаю, що можу швидше знищити місто танком. Я знаю, що можу. Я можу підірвати більше. "

Команда насправді має реальну копію аркади з фільму всередині своєї студії, де десяток класичних аркадних ігор, таких як Космічні загарбники, Копати викопаний і Q * берт отримав велике використання. Кожні кілька тижнів ігри замінювались, щоб зберегти аркаду свіжою. Одна назва, яку шанувальники скоро зможуть зіграти в аркадному центрі, торговому центрі чи кінотеатрі Fix-It Фелікс-молодший. Дісней заручився розробником класичних ігор, щоб створити реальну версію аркадної гри з фільму разом із екраном ЕЛТ та застарілим шафою, схожою на те, що вона вже була поруч. (У фільмі, Fix-It Фелікс святкує своє 30-річчя.)

"Ми спокійно залучили розробника для створення цієї аркадної гри", - сказав Спенсер. «Ми хотіли, щоб вони фактично створили гру за допомогою материнської плати 1980-х років. Ми хотіли, щоб усі обмеження, що існували на той час, залишались застосовними. Ми хотіли використовувати ЕПТ-екран, щоб він відчував себе і виглядав як повітряна куля, що відбувається на екрані ЕПТ. Тепер, коли у нас є ця чудова гра, ми розберемо її, щоб люди могли в неї грати ".

І поки є чверть слота, гра буде безкоштовною. Activision також випускає кілька ігор для платформ Nintendo на основі фільму, хоча це оригінальні 2D-ігри, в яких представлені персонажі та світи з фільмів. Ральф та спеціальний евакуатор також стрибають у новий консольний гонщик Sega, Sonic & All-Stars Racing Transformed.

І Спенсер, і Мур - це гра для більш інтерактивних пригод - на додаток до більшої кількості фільмів - якщо аудиторія зв’яжеться з цими персонажами. Побачивши 30 хвилин і бажаючи повернутися за ще, Дісней повинен мати один раз нову франшизу Ральф виходить у кінотеатри 2 листопада.

Останні повідомлення