Нова опція попередження Twitter означає, що ви ніколи не пропустите пряму трансляцію

Twitter логотип швидких відповідей на Apple iphone 5s bloomua / 123RF Twitter продовжує зусилля, спрямовані на просування Periscope та надання все більшої популярності в прямому ефірі на власній платформі, завдяки новій опції підписки на сповіщення в режимі реального часу.

Оголошуючи цю функцію в твітті в понеділок, сайт мікроблогів закликав своїх 313 мільйонів користувачів налаштувати її, щоб відстежувати, коли друг, який підписався, або знаменитість натискає кнопку прямої трансляції. Сповіщення від партнерів у прямому ефірі Twitter - серед них NFL, Bloomberg та компанія з новин та розваг Cheddar - також з’являться, якщо ви стежите за такими акаунтами.

Нову функцію можна ввімкнути швидко. Просто перейдіть на сторінку когось, кого ви підписуєтесь, і натисніть нову кнопку сповіщення, розташовану поруч із кнопкою підписки, як показано на відео нижче.

Потім на спливаючій картці "Сповіщення про обліковий запис" натисніть "лише твіти з відео в прямому ефірі", і все готово.

Після цього, щоразу, коли ця особа запускає пряму трансляцію, а ви відкриваєте програму, внизу дисплея з’являється червона панель сповіщень, яка повідомляє, хто транслює. Якщо програму закрито, ви отримаєте push-повідомлення на свій мобільний пристрій звичайним способом. Натисніть на нього, і ви негайно потрапите в потік.

Не пропустіть живий момент! Увімкніть сповіщення, щоб приєднатися, коли хтось, за ким ви стежите, ділиться прямим відео в Twitter. pic.twitter.com/dddk81GuCH

- Twitter (@twitter) 12 вересня 2016 р

Постійні зусилля Twitter, спрямовані на збільшення присутності відео в прямому ефірі на своїй платформі і, зрештою, на збільшення зацікавленості, відображають подібні дії шляхом конкуруючих служб соціальних медіа, серед яких і Facebook. Ця стратегія є частиною широкомасштабного плану Twitter щодо зміцнення своєї стійкої користувацької бази та покращення загальної продуктивності, а також інші нещодавно розгорнуті функції, включаючи рекламні наклейки, покращені можливості монетизації для творців та новий нічний режим для більш комфортного читання в умовах низької умови освітленості.

Останні повідомлення