Поширені проблеми AirPods і як їх виправити

AirPods від Apple - як найсучасніші AirPods, так і придушені AirPods Pro - одні з найкращих справжніх бездротових навушників на полицях, але, як і все в цьому світі, вони не позбавлені справедливої ​​частки несправностей . Однак це не завжди їх вина, оскільки бездротова технологія може поводитися непередбачувано у світі, де навколо все більше сигналів.

Натрапляєте на проблеми, і вам потрібна допомога в їх розв’язанні? Якщо ваші AirPods доставляють вам серйозні головні болі, або ви просто відчуваєте, що щось працює не зовсім правильно, ми допоможемо вам діагностувати (і, сподіваємось, виправити) найпоширеніші проблеми AirPod саме тут, прямо зараз.

Знайдіть ці стручки

Це може не бути справжньою проблемою із самими нирками, але враховуючи розмір та бездротовий характер AirPods, втрата їх є досить поширеною скаргою. На щастя, це легко виправити за допомогою програми відстеження Find My від Apple.

Для початку запустіть програму Find My iPhone на своєму пристрої iOS або перейдіть на веб-сайт iCloud, увійдіть за допомогою свого ідентифікатора Apple і виберіть Знайди мій iPhone. Звідти виберіть AirPods, і ви побачите карту, на якій показано, де вони перебувають, або їх останнє місце розташування до вимкнення. Якщо ви бачите зелену крапку поруч із піктограмою ваших AirPods, це означає, що вони увімкнені, і ви можете відтворити звук, щоб легко їх знайти. Якщо їх вимкнено, карта повинна дати вам принаймні вихідну точку.

Проблеми з сполученням

Якщо ви зіткнулися з проблемою, коли ваші AirPods не підключаються до телефону або планшета, перше, що потрібно зробити, - це повернути їх назад у зарядний футляр, зачекати близько 10 секунд, а потім вийняти назад і вставити знову вуха.

Якщо це не працює, наступним кроком є ​​спробувати увімкнути та вимкнути Bluetooth на телефоні чи планшеті. Потім повторіть описаний вище процес. У всіх, крім самих незвичних випадках, це повинно вирішити проблему.

Це малоймовірно, але ви можете зіткнутися з ситуаціями, коли жодне з рішення не працює. Якщо це так, спробуйте повністю скинути AirPods. Це загальне виправлення для багатьох проблем, яке ми детально описамо внизу цієї статті.

Один AirPod не під’єднається

Apple AirPods Pro

Ще одна поширена проблема, з якою стикаються власники AirPods, полягає в тому, що один Pod не підключається. Так само, як при роботі з обома AirPods, перше, що ви хочете зробити, - це повернути їх обох у зарядний футляр, зачекати близько 10 секунд, потім вийняти і засунути у вуха.

Не вдалося? Повторіть вищевказаний крок, цього разу ввімкнувши та вимкнувши Bluetooth на телефоні чи планшеті, перед тим, як витягувати стручки із зарядного чохла.

Все ще нічого? Спробуйте скинути налаштування AirPods (інструкції в кінці цієї статті).

Проблеми з підключенням комп’ютера

Це не є особливою проблемою для нових Mac, але іноді підтримка з'єднання Bluetooth може бути проблематичною для старих машин. Перше, що потрібно спробувати - це те саме, що і перший крок при спробі підключення до телефону: Покладіть AirPods назад у футляр на 10 секунд, перш ніж знову виймати та вставляти у вуха.

Якщо це не спрацює, ви захочете роз’єднати їх і з’єднати знову, що можна зробити, увімкнувши та вимкнувши Bluetooth, але це може бути проблемою, якщо ви використовуєте мишу Bluetooth на комп’ютері. У цьому випадку перейдіть до налаштувань Bluetooth (знайдіть піктограму Bluetooth у рядку стану або знайдіть налаштування в розділі Системні налаштування> Bluetooth), знайдіть AirPods і відключіть їх. Потім пройдіть ті самі кроки, які ви використовували для сполучення AirPods із комп’ютером.

Зниження дзвінків

Переривчасті зниження дзвінків страждають від AirPods з моменту їх дебюту ще в 2017 році. На щастя, існує просте виправлення, яке часто працює: спробуйте приймати дзвінки лише з одним AirPod у вусі, а не з обома.

Якщо це не працює, користувачі iPhone можуть спробувати кілька варіантів. Спочатку відкрийте Налаштування і перейдіть до Bluetooth розділ. Поруч із записом AirPods у списку пристроїв ви повинні побачити піктограму “i” всередині кола. Торкніться цього, а потім виберіть мікрофон, і встановіть його як зліва або правильно. В крайньому випадку ви також можете вимкнути Автоматичне виявлення вух у цьому ж розділі, хоча це вимикає одну з найзручніших функцій навушників, а також швидше розряджає акумулятор.

Якщо у вас все ще є проблеми, ви можете знову спробувати виконати повне скидання, докладно описане в кінці цієї статті.

Проблеми зі звуком або статичні

Статична та / або низька якість звуку може бути спричинена багатьма речами, тому діагностувати набагато складніше. На з’єднання Bluetooth можуть впливати перешкоди, які можуть спричинити все - від статичного до зниженого якості звуку та навіть від’єднання. Якщо це завжди відбувається в одному місці, проблемою може бути втручання. Якщо це відбувається у вашому домі, можливо, ви зможете відстежити пристрій, що спричиняє перешкоди, і перемістити його, або використовувати AirPods в іншій зоні. Якщо ви знаходитесь в офісі, можливо, вам не пощастило.

Apple AirPods Pro Ден Бейкер / Цифрові тенденції

На щастя, є одне виправлення того, що кілька користувачів повідомляли про роботи, хоча це не зовсім зручно. Wi-Fi може спричинити перешкоди для AirPods, особливо під час дзвінків, тому ви можете спробувати вимкнути Wi-Fi під час здійснення дзвінків. Звичайно, ви захочете його знову ввімкнути, коли закінчите. Якщо у вас заїкання замість статичного чи шуму, ви також можете спробувати вимкнути автоматичне виявлення вух, як описано вище.

Проблеми з обсягом Android

Якщо ви використовуєте AirPods з пристроєм Android, можливо, ви зіткнулися з проблемою, коли гучність значно нижча, ніж на пристроях iOS. Багато функцій AirPods використовують чіп W1 - і H1 на AirPods 2 з корпусом для бездротової зарядки та AirPods Pro - для взаємодії з вашим iPhone або iPad, але пристрої Android не отримують такої розкоші, і це може вплинути на регулювання гучності цим.

Основна проблема полягає в тому, що коли ви маєте справу з більшістю аудіопристроїв Bluetooth, існує два рівні гучності: гучність вихідного пристрою (телефон, планшет або комп’ютер) та гучність звукового пристрою. При використанні AirPods з пристроєм-джерелом Android, гучність AirPods не контролюється автоматично, як на iOS. На щастя, це легко виправити.

Для звичайного пристрою Android торкніться гучності вгору або вниз, і на екрані з’явиться регулятор гучності. Торкніться стрілки вниз біля регулятора гучності, і ви побачите, що з’являться всі доступні повзунки гучності. Одним з них повинен бути Bluetooth. Тепер просто поверніть його вгору або вниз у міру необхідності.

На телефонах Samsung Galaxy це трохи інакше (і краще). Йти до Налаштування> З'єднання> Bluetooth. Тут натисніть три крапки у верхньому правому куті, щоб отримати більше опцій, а потім увімкніть Синхронізація гучності медіа. Тепер ви можете використовувати регулятор гучності на пристрої так само, як і на пристрої iOS.

Погана батарея

Звичайно AirPods повинен тривати близько п'яти годин із повним зарядом, забезпечуючи до трьох годин розмов на AirPods 2 та AirPods Pro - до двох годин на оригінальних AirPods. Однак з часом це почне стиратися. На жаль, із цим ви нічого не можете зробити, але якщо у вас значно менше часу автономної роботи, ніж очікувалося, є кілька речей, які потрібно спробувати.

По-перше, переконайтеся, що ввімкнено автоматичне виявлення вух, оскільки це переводить AirPods в режим низького енергоспоживання, який по суті вимкнений, коли ви ними не користуєтесь. Якщо ви увімкнули це і все ще триває значно коротший час автономної роботи, ми востаннє перенаправляємо вас до цієї опції повного скидання нижче.

AirPods не заряджатиметься

Залежно від того, які AirPods ви придбали, вони можуть, а можуть і не поставлятися з футляром, що підтримує бездротову зарядку. Ця хитрість здебільшого обмежена власниками моделей першого покоління, оскільки Apple почала поставляти футляр для бездротової зарядки з кожним другим випуском. Власники оригінальних AirPodsможекупити один. Якщо ви не впевнені, чи є у вас чохол для бездротової зарядки, світлодіодний індикатор дасть вам відповідь. Якщо ви бачите світло ззовні, воно має бездротову зарядку. Якщо це всередині, то ні.

Що стосується нудної старої звичайної зарядки за допомогою кабелю Lightning, варто спробувати розробити будь-який бруд та сміття, які могли просочитися в зарядний порт. Щілина невелика, тому вам знадобиться щось тонке та гостре. Якщо це не працює, спробуйте інший кабель Lightning. Якщо все інше не вдається, можливо, вам знадобиться заміна.

Жести не працюють

За допомогою AirPods ви отримуєте базовий рівень налаштування для кожного жеста динаміка, який - на момент написання статті - обмежується одним швидким подвійним натисканням. Якщо ваші не працюють, ви хочете перевірити та переконатися, що функція ввімкнена. Направлятися до Налаштування> Bluetooth після того, як ваші AirPods будуть з'єднані в пару, натисніть кнопку (i) біля назви бутона, який ви хочете налаштувати. Тут ви можете вибрати, щоб жест викликав Siri, відтворював або призупиняв трек, переходив до наступної доріжки або повертався до попередньої. Ви також можете повністю вимкнути їх, якщо жести стануть неприємністю.

Як оновити AirPods

Перш ніж вдаватися до скидання налаштувань AirPods, ми рекомендуємо перевірити, чи існує для них нове оновлення програмного забезпечення. Якщо така ситуація є, є велика ймовірність того, що виправлення, яке ви шукаєте, запечене, оскільки Apple, як правило, використовує ці оновлення як спосіб розповсюдження покращення продуктивності та налаштувань функцій.

На жаль, немає простого способу змусити AirPods або AirPods Pro оновитись. Сказавши це, ми виявили, що підключення AirPods до розетки, а потім сполучення їх з iPad або iPhone змушує їх починати встановлювати його через короткий проміжок часу (якщо такий є, звичайно).

Хочете перевірити, щоб побачити конкретну версію мікропрограми, на якій працюють ваші AirPods? Виконайте такі дії:

  1. Переконайтеся, що AirPods підключені до пристрою iOS.
  2. відчиненоНалаштування.
  3. ТоркнітьсяЗагальні.
  4. ВиберітьПро.
  5. НатиснітьAirPods.
  6. Знайдіть номер поруч ізВерсія прошивки.

Якщо нічого не відбувається, можливо, це пов’язано з тим, що ваші AirPods автоматично оновились до останньої версії програмного забезпечення у фоновому режимі, і в цьому випадку вам доведеться перезавантажити AirPods або відвідати місцевий магазин Apple, щоб отримати практичну допомогу.

Як скинути AirPods

Як зазначалося вище, повне скидання AirPods може вирішити кілька проблем. Хороша новина полягає в тому, що це займе у вас навіть хвилини. Ось як:

  1. Покладіть AirPods назад у зарядний футляр.
  2. Утримуйте кнопку на задній панелі корпусу приблизно 15 секунд, доки не почне блимати помаранчевий світлодіод.
  3. Відкрийте чохол поруч із телефоном і зачекайте, поки AirPods відновиться.

Припускаючи, що ви використовуєте iPhone, iCloud на цьому етапі синхронізує з’єднання з іншими пристроями. Якщо ви використовуєте інший пристрій, вам доведеться виконувати сполучення вручну, як із будь-яким іншим пристроєм Bluetooth.

Геніальне рішення

Ніхто не любить заходити на потяг служби обслуговування клієнтів, але якщо у вас є проблема з вашими AirPods, яка не вказана вище, або якщо вони взагалі не працюють, найкраще зв’язатися зі службою підтримки Apple або вирушити до найближчого Магазин Apple.

Останні повідомлення