Як користуватися голосовими нагадуваннями та записувати звук на iPhone

Ви хочете знати, як користуватися програмою Voice Memos або записувати звук на iPhone? Можливо, ви студент, який хоче задокументувати лекції для майбутнього навчання. Можливо, ви журналіст, який хоче записати інтерв’ю. Або, можливо, ви музикант, який хоче викласти кілька демо-версій без суєти з використанням спеціального музичного програмного забезпечення. Незалежно від конкретної мети, яку ви маєте на увазі, користуватися голосовими нагадуваннями та записувати звук на iPhone безболісно просто. Можливо, це не приверне всієї уваги, яку отримують інші програми для iPhone, але це, безумовно, один із неоспіваних героїв Apple.

У цій статті буде пояснено, як використовувати голосові нагадування для запису аудіо на вашому iPhone. Він також використовуватиме деякі додаткові функції, пропоновані програмами Voice Memos, такі як можливість редагування та видалення ваших записів, а також можливість ділитися ними.

Як користуватися голосовими нагадуваннями та записувати звук на iPhone

iPhone Voice MemosСлужбові програми iPhoneЗаписи iPhone Voice Memos

Зазвичай голосові нагадування ви знайдете в папці Службові програми на головному екрані вашого iPhone. Щойно ви відкриєте його, ви потрапите прямо до основного інтерфейсу.

Унизу екрана ви побачите кругову червону кнопку. Це Запискнопку. Натисніть його, щоб розпочати запис.

Очевидно, що це допомагає заздалегідь знати, що ви хочете записати, і як найкраще розташувати iPhone, щоб отримати найкращі результати запису. Як правило, розміщувати iPhone на рівній поверхні краще, ніж тримати його в руці, оскільки це дозволяє уникнути різновидів хитань та потертостей, які можуть створювати небажаний шум. Також варто зауважити, що мікрофон знаходиться внизу вашого iPhone - тому спрямовуйте його до джерела вашого запису.

Щоб припинити запис, натисніть кнопкуЗапискнопку знову. На цьому запис закінчується та додається до збережених голосових нагадувань. Ви побачите запис на головному екрані голосових нагадувань. Зазвичай його називатимуть за місцем, де він був записаний (наприклад, «Вулиця Цифрових Тенденцій» або «Дім»). Однак, натиснувши на ім’я, ви можете змінити його.

Як використовувати голосові нагадування для редагування або видалення записаного звуку

Редагування звуку в голосових нагадуванняхЗапис звуку на iPhoneОбрізка голосових нагадувань

Після того, як ви щось записали, Voice Memos дозволяє зробити кілька речей із вашим записом. Натиснувши наБільшепіктограми (яка виглядає як три горизонтально вирівняні точки) під вашим записом, ви можете відкрити меню, що представляє різні опції. У цьому меню натисніть Редагувати запис щоб редагувати те, що ви щойно записали.

Це відкриє ще один екран із графіком звукової хвилі вашого запису. Безпосередньо над цим графіком у верхньому правому куті знаходиться символ Обрізати значок. Натисніть на нього, щоб обрізати запис. Ви робите це, перетягуючи одну з жовтих ліній на початку або в кінці звуку. Перетягніть його до потрібної точки, натисніть Грати, щоб почути, як це буде звучати, а потім натисніть на Обрізатидля завершення обробки. Нарешті, натиснітьЗберегтив правому верхньому куті екрана, щоб зберегти редагування, а потім натиснітьГотово.

Крім того, якщо ви вирішите, що більше не хочете зберігати запис, ви можете видалити його. Для цього просто торкніться запису на головному екрані голосових нагадувань, а потім натисніть Сміття значок під ним. Ви можете відновити видалені записи протягом 30 днів, прокрутивши вниз доНещодавно видалено. Торкнувшись цього, ви зможете відновити видалений запис.

Як використовувати голосові нагадування для обміну записаним звуком

Спільний доступ до запису в голосових нагадуванняхБільше менюВибір програми

Окрім редагування записів, ви також можете ділитися ними. Знову після закінчення запису торкніться значка Більшекнопку під ним. Тут ви можете скопіювати та продублювати запис або зберегти його у файлах. Щоб поділитися ним, торкніться значка Поділитисякнопку.

Далі торкніться програми, через яку ви хочете поділитися записом. Ви також можете надіслати його контакту через Messages або надіслати на інший пристрій Apple за допомогою AirDrop.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found