Найпоширеніші проблеми з миттєвим горщиком та способи їх усунення

Миттєвий посуд - це універсальний прилад, який може заощадити час та енергію на кухні. Хоча миттєві каструлі інтуїтивно зрозумілі, ці багатофункціональні скороварки теж можуть заплутати. Якщо ви стикаєтеся з такими проблемами, як неприємний запах, який затримується у вашому миттєвому горщику, або проблеми з таймером, ви не самотні. Більшість проблем, які ви бачите, швидше за все, досить легко виправити, коли ви знаєте, на що звертати увагу.

У нас є найкращі підказки, підказки та способи вирішення деяких загальних проблем з миттєвим потом.

Миттєвий посуд займає занадто багато часу, щоб запустити таймер

Пам'ятайте, миттєві горщики потребують часу, щоб нагрітись. Для приготування їжі під тиском та інших режимів миттєвому горщику знадобиться досить значна кількість часу, як правило, від 10 до 15 хвилин, щоб нагрітись і довести тиск до належного рівня, і тоді запустити таймер. Отже, коли в рецепті сказано «готувати під тиском у миттєвому посуді протягом 5 хвилин», завжди слід подумки додати додатковий час заздалегідь. Якщо все одно здається, що це займає занадто багато часу, уважно перевірте свої налаштування, щоб переконатися, що ви перебуваєте в правильному режимі.

Горщик показує повідомлення "спалити"

Миттєвий горщик

Зазвичай це трапляється, коли датчики вважають, що каструля небезпечна спалити вашу їжу (разом із потенційною шкодою пристрою). Часто це означає, що в горщику недостатньо рідини або рідина не досягла всіх нижніх кутів горщика, що легко виправити. Можливо, вам також доведеться дати вазону охолонути, якщо ви вже деякий час тушкували на сильному вогні. Для більш складних страв накладайте крохмалі та соуси поверх інших інгредієнтів, щоб створити бар’єр між ними та нижньою піччю. Також може допомогти підйом м’яса за допомогою решітки для готування. Нарешті, якщо ви обсмажили рідкий соус або подібний інгредієнт, переконайтесь, що жодні шматочки не прилипли до горщика, перш ніж переходити до наступного завдання.

Я отримую повідомлення про код помилки

Миттєві горщики використовують коди помилок для позначення конкретних проблем. Якщо код з’являється, слід переглянути його, щоб побачити, що він означає. Список кодів ви можете знайти на сторінці підтримки. Наприклад, C1 означає, що є несправний датчик температури, C5 означає, що у внутрішній каструлі недостатньо води тощо.

Миттєвий горщик продовжує подавати звуковий сигнал

Звичайно, коли горщик подає звуковий сигнал, коли він починає нагріватися, подає звуковий сигнал, коли запускається таймер, і звуковий сигнал, коли таймер закінчується. Якщо звуковий сигнал подається інакше, це, як правило, означає, що щось не так, і ви повинні подивитися, чи на екрані блимає код. Це найчастіше вказує на проблему перегріву, яку ваш Instant Pot бажає знати про ASAP.

Поплавковий клапан застряг

Цей маленький поплавковий клапан у верхній частині кришки призначений для вільного переміщення між вентиляцією та природним скиданням тиску. Якщо цей клапан заклинить, виникає проблема. Зазвичай це означає, що клапан забився їжею. Відпустіть клапан, а потім промийте кришку навколо клапана та переконайтеся, що всі шматочки їжі видалено.

Мій горщик… якийсь смердючий

Прогумоване ущільнювальне кільце миттєвого посуду може легко вбирати запахи, особливо під час готування під тиском. Якщо ви готуєте особливо гостру їжу, кільце може зберегти запах, що дратує при приготуванні іншої їжі. Запахи часнику можуть бути найпоширенішими, але це може статися з часом із різними запахами.

Якщо запах викликає проблеми, вийміть ущільнювальне кільце та спробуйте помити його в посудомийній машині. Це може видалити найгірший запах і повернути кільце в робоче стан. Ви також можете спробувати замочити його в каструлі з теплою водою, змішаною з харчовою содою, щоб поглинути якомога більше запаху. Деякі люди навіть вирішили придбати запасне ущільнювальне кільце і використовувати одне для їжі та одне для десертів.

Portland Press Herald / Getty Images

Я готую під тиском, але пара витікає

Чи витікає пара з напірного клапана, навіть коли він повернутий у верхнє заблоковане положення? Це нормально, коли під час нагрівання каструлі з клапана витікає невелика кількість пари, але якщо вона продовжує випускати пару під час циклу варіння під тиском, у вас можуть виникнути проблеми. Це може бути ознакою того, що вам потрібно очистити і змінити положення клапана. Якщо це не працює, можливо, вам доведеться навіть замінити клапан.

Якщо з боків стікає пар, переконайтесь, що кришка належним чином зафіксована для готування під тиском. Якщо кришка здається нормальною, огляньте ущільнювальне кільце. Натягнуте або потріскане кільце слід замінити. Якщо кільце зрушилось, ви можете, як правило, без проблем повернути його на місце. Нещільне кільце може закріпитися, якщо на деякий час покласти його в морозильну камеру, але це врешті-решт прискорить розпад силікону, тому вам слід запланувати придбання нового кільця в будь-якому випадку.

У моєму горщику тиск не посилюється

Зазвичай це трапляється, коли клапан випуску тиску був відкритий, коли ви запечатали кришку, але ви цього не помітили - тому пара просто повільно витікає з каструлі, намагаючись нагрітися. Це не годиться для їжі всередині, і це заважає горщику фактично досягти правильних рівнів тиску.

Найкращим рішенням для цього є звичка завжди перевіряти напірний клапан, коли ви закриваєте кришку. Просто подивіться та переконайтеся, що воно у зафіксованому положенні, перед тим, як вибрати режим приготування під тиском.

Миттєвий горщик 6-кварта

Я не можу зрозуміти таймер

Це дуже поширена проблема при першому використанні миттєвого горщика, і є кілька вказівок, які ви дійсно повинні знати, щоб уникнути помилок або проблем.

Вибір такого параметра, як птиця автоматично створить таймер, який ви потім налаштуєте на потрібний час за допомогою кнопок + і - під екраном таймера. Пам'ятайте, що таймер не включає в себе, скільки часу потрібно Миттєвому горщику для нагрівання або охолодження. Він призначений лише для того, щоб їжа всередині активно готувала тиск. Тому ваш миттєвий посуд потребує часу, щоб досягти тиску - зазвичай від 5 до 20 хвилин, але це залежить від початкової температури інгредієнтів, кількості інгредієнтів та типу інгредієнтів. Також знадобиться час, щоб зняти тиск, особливо якщо рецепт вимагає природного зниження тиску, яке часто займає ще 10-20 хвилин. Не забудьте включити весь цей час у свої кулінарні розрахунки.

Я продовжую пекти пальці, намагаючись випустити пару

Випускна насадка на клапані каструлі досить вільна, і смикання її для швидкого випуску після приготування під тиском може бути болючим навіть для швидких пальців. Якщо вас раніше опік пара, є дуже просте рішення, яке знайшли користувачі горщика: просто використовуйте дерев’яну ложку. Відкрийте клапан ложкою, щоб звільнити його та уникнути проблем з парою.

Я не можу заклеїти кришку свого миттєвого горщика

Кришку горщика можна складно зафіксувати та розблокувати без невеликої практики. Якщо ви новачок у своєму миттєвому горщику, спробуйте пересувати кришку вперед-назад із зафіксованого положення, доки ви не зрозумієте. Якщо ви точно знаєте, що кришка не замикається належним чином, зверніть увагу на закупорку їжі або ознаки підсунутого ущільнювального кільця. Кришка також може бути пошкоджена, але це відносно рідко - кришки миттєвих горщиків дуже міцні.

Кришка не відірветься

Еріка Роуз / Цифрові тенденції

По-перше, переконайтеся, що після варіння під тиском виділилося достатньо пари. Незалежно від того, чи ви обираєте природний тиск або швидкий розряд, дайте каструлі час, щоб позбутися пари і охолонути. Пам’ятайте, миттєві горщики розроблені для надмірної безпеки, тому горщик не дасть вам відкрити кришку із занадто сильним натиском всередині посудини. Трохи терпіння часто може вирішити цю проблему.

В іншому випадку кришка, ймовірно, не відірветься, оскільки кнопка випуску пари застрягла. Якщо ви впевнені, що весь тиск був випущений з каструлі, використовуйте ручку ложки та натисніть кнопку біля випускного клапана.

Я додав рідину, як мені сказали, але все пішло не так

Коли рецепт миттєвого горщика вимагає “рідини”, це дуже конкретно, особливо коли мова йде про приготування їжі під тиском. Це має бути справжня рідина, зазвичай вода або курячий / овочевий бульйон, але деякі рецепти вимагають чого завгодно, від соку до пива. Ви не можете використовувати соус або рідину з будь-якими загусниками (наприклад, крохмалями), які не додаватимуть достатню кількість необхідної чистої рідини до суміші - те, що потрібно для створення пари. Це призводить до спалення їжі та інших проблем. Для нормальної роботи страв, приготованих під тиском, зазвичай потрібна принаймні одна чашка рідини. Миттєві горщики часто попереджають вас, якщо відчують нестачу рідини, але варто зрозуміти, що вимагає рецепт. Додавайте соуси та загусники після завершення варіння.

Дисплей миттєвого горщика не вмикається

Еріка Роуз / Цифрові тенденції

Це, мабуть, проблема живлення. Переконайтеся, що шнур надійно підключений до задньої частини миттєвого горщика. Ще раз перевірте, чи працює ваша розетка (ви можете спробувати переключитися на іншу розетку). Якщо це не допомогло, зв’яжіться зі службою підтримки Instant Pot.

Горщик стає смугастим або хмарним

Внутрішній горщик з нержавіючої сталі зазвичай стає смугастим або помутнілим після першого використання. Зміна кольору не рідкість, особливо під час готування під тиском або соління з олією або жирною їжею. На щастя, вишуканий зовнішній вигляд не зашкодить і не вплине на вашу кулінарію. Тим не менш, це може нелегко відірватися при митті рук. Горщик можна мити в посудомийній машині, тому ви можете покласти його в посудомийну машину, щоб допомогти видалити ці смуги, якщо ви дійсно хочете. Ви також можете спробувати натерти його оцтовою сумішшю, щоб відновити якомога більше блиску. Однак це не надто турбує.

Мій миттєвий горщик не дуже добре пече

Тушкування - одне з найпопулярніших напрямків використання миттєвого горщика, але хороший запік зазвичай вимагає більше, ніж це. Для випікання більшості продуктів, таких як стейк, ми рекомендуємо спробувати інший інструмент або прилад. Миттєвий горщик не чудово випікає великі м’ясні нарізки, оскільки він не може достатньо нагрітись для глибокого обпалення. Якщо вам потрібно приготувати менші шматки м’яса, це може спрацювати, але в іншому випадку ваша основна страва може стати мокрою та жувальною, а не смачною. На жаль, випалювання - це один із випадків, коли сковорода для важких навантажень є кращою альтернативою улюбленому приладу швидкого приготування.

Останні повідомлення