Як перетворити PDF-файл у Excel

Те, що ваш колега надіслав вам файл PDF замість документа Excel, який ви хотіли, не означає, що ви насправді застрягли в ньому. У цьому посібнику ми навчимо вас перетворювати PDF у документ Excel за допомогою кількох швидких та простих кроків. Ми навчимо вас навіть декількох різних способів це зробити.

Якщо ви не хочете йти на проблему перетворення PDF-файлу (захищеного паролем чи ні), а скоріше просто відредагуйте його як є, у нас також є посібник із найкращих редакторів PDF.

Використання Adobe Acrobat DC

Як одна з найкращих у світі програм для читання та редагування PDF-файлів, Adobe Acrobat DC є одним із найпопулярніших методів перетворення PDF-файлу у файл Excel. Хоча настільки повнофункціональним, він є платним додатком преміум-класу. На щастя, існує безкоштовна пробна версія, тому якщо ви просто хочете зробити одноразову конверсію, цей метод чудово працює.

Крок 1: Завантажте семиденну пробну версію Adobe Acrobat DC та встановіть її.

Крок 2: Відкрийте програмне забезпечення та виберіть Інструменти вкладку.

Крок 3: Клацніть на Експортувати PDF значок.

Крок 4:Клацніть Виберіть файл і виберіть PDF-файл, який потрібно конвертувати, з вікна, що з’явиться. Потім виберіть Електронна таблиця зі списку варіантів експорту та вирішіть, чи хочете ви Книга Excel (.xlsx) або Таблиця XML 2003 (.xml) формат.

Крок 5: Якщо ви хочете відрегулювати налаштування вашого останнього документа Excel, клацніть піктограму шестірні праворуч від вашого вибору. Ви можете вибрати, скільки робочих аркушів буде створено, а також які символи використовуватимуться як роздільники даних.

Крок 6: Задоволившись налаштуваннями, натисніть синій Експорт кнопку.

Крок 7: Визначтесь, куди ви хочете зберегти новий документ Excel. Або виберіть один із Останні папки на виставці, або натисніть синій Виберіть іншу папку кнопку. У вікні браузера спливаючих файлів натисніть Зберегти.

Залежно від складності набору даних та швидкості роботи комп'ютера, можливо, вам доведеться коротко почекати, поки відбудеться перетворення. Після завершення новий документ Excel автоматично відкриється. Тепер ви офіційно перетворили PDF у документ Excel.

Використання безкоштовного веб-додатку

Якщо ви не можете встановити програми у вашій системі або, швидше за все, віддалений сервер зробив за вас основну роботу, ви можете замість цього перетворити PDF в документ Excel в Інтернеті. Хоча існує низка онлайн-конвертерів, нашим улюбленим є PDFtoExcel.com, оскільки він безкоштовний, має чистий інтерфейс і швидко виконує свою роботу.

Хоча PDFtoExcel.com стверджує, що вони видалять усі дані, які ви надсилаєте через шість годин після завантаження (і що вони не переглядають ці файли), це все одно може турбувати конфіденційність. Якщо ви маєте справу з деякими конфіденційними даними, можливо, ви захочете розглянути більш безпечне рішення, наприклад, локальне перетворення.

Крок 1: Відкрийте вікно браузера та перейдіть на сторінку PDFtoExcel.com.

Крок 2: Клацніть на Завантажити і виберіть вибраний PDF-файл або перетягніть його на позначену область.

Крок 3: Якщо ви працюєте з великим набором PDF та / або набором даних, завантаження файлу та його перетворення може зайняти трохи часу, але загалом процес повинен бути швидким. Після завершення натисніть Завантажити безкоштовно кнопку.

Це останній крок, тому важка робота повинна бути закінчена. Тепер ваш файл PDF повинен бути у легко доступному форматі Excel, який ви можете завантажити або редагувати.

Тепер, коли у вас є документ Excel, з яким слід працювати, перегляньте наш посібник із кількома корисними порадами та підказками Excel для програми Microsoft Office.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found