Клавіатура Mirror Emoji перетворює селфі на власні смайлики

Дзеркальна клавіатура Emoji Дзеркальні штучні штучки зі штучним інтелектом - це весело, але їм не вистачає оригінальності, щоб вони відчували себе особисто. Один стартап, Mirror AI, прагне змінити це. 13 грудня компанія оголосила, що користувачі iOS та Android можуть завантажити бета-версію Mirror Emoji Keyboard, програми, яка перетворює селфі на власні смайлики.

Mirror Emoji використовує технологію розпізнавання обличчя для створення клавіатури з емодзі та наклейок, схожих на вас. Використовуючи штучний інтелект, програма шукає унікальні характеристики на фотографії, а потім перетворює ці функції на смайлики. Бета-версія програми може генерувати сотні власних смайлів, які представляють різні вирази, але розробник каже, що ці цифри збільшаться до десятків тисяч у майбутніх версіях програми.

Додаток також працює на фотографіях друзів. Ці смайли друзів з’являються поряд із вашими особистими смайликами. Компанія вивчає індивідуальні смайлики для груп та домашніх тварин.

«[Клавіатура Mirror Emoji] - це завершення річної роботи нашої відданої та досвідченої інженерної команди, і це лише початок», - сказав Серж Фаге, генеральний директор та співзасновник Mirror AI у прес-релізі. "У міру зростання кількості користувачів наша технологія буде вдосконалюватися, що призведе до ще більшої персоналізації, а також до автоматичного виявлення одягу, домашніх тварин та частих супутників у вашому фотоапараті".

Спеціальні смайли генеруються за лічені секунди, говорить Mirror. На даний момент клавіатура доступна в програмах обміну повідомленнями, включаючи Snapchat, Facebook Messenger, WhatsApp та iMessage.

Mirror AI зазначає, що програма розроблена для розпізнавання рис обличчя та виразу обличчя таким чином, щоб платформа мала перевагу над іншими спеціальними програмами для смайлів. Mirror Emoji - це перший додаток компанії з моменту її створення на початку цього року, і стартап планує продовжувати розвивати технологію в більш складні програми.

"Цілий розділ нашого мозку присвячений сприйняттю обличчя людини, що є надзвичайно складною проблемою для вирішення підходів до штучного інтелекту, і ми тільки починаємо дряпати поверхню можливостей", - сказав технічний директор Mirror, співзасновник Євген Куришев. . «Нам пощастило мати декількох найкращих інженерів у цій галузі, що дозволяє нам невпинно працювати над вдосконаленням цієї технології. Через десять років Mirror має на меті впровадити наші технології та дані про використання для складних завдань - від передачі персонажів віртуальної реальності до реклами, персоналізованої для облич глядачів ".

Клавіатура Mirror Emoji доступна для безкоштовного завантаження з App Store та Google Play.

Останні повідомлення