Коди друзів завдають удару у відповідь: як додавати та видаляти друзів на Nintendo Switch

Незалежно від того, чи нещодавно ви інвестували в комутатор, або у вас його було кілька років, ви, мабуть, захочете додати принаймні кількох своїх друзів. Хоча це не ракетна наука, цей процес може здатися трохи заплутаним для початківців.

Поки ви пам’ятаєте, що до списку своїх друзів можна додати лише до 300 людей, ось як ви можете додати найкращих друзів на Nintendo Switch.

Подальше читання

  • Найпоширеніші проблеми комутатора Nintendo та способи їх усунення
  • Nintendo Switch проти PS4
  • Найкращі безкоштовні ігри на Nintendo Switch
  • Як гарантувати, що ви отримаєте потрібне ім’я користувача Nintendo Switch

Використання кодів друзів

Хоча колишній президент Nintendo в Америці Реджі Філз-Ейм пообіцяв, що вони не будуть частиною Інтернет-інфраструктури Switch, Switch все ще використовує модифіковану версію системи "Код друзів", яку можна побачити на попередніх консолях Nintendo. Код друга, який використовується на системах Wii та, нещодавно, у сімействі 3DS, - це 12-значний пароль, який ви можете надіслати друзям за межами консолі, а потім вони можуть ввести їх, щоб надіслати запит на дружбу.

Знайдіть свій код друга

На домашній сторінці клацніть на піктограму вашого облікового запису у верхньому лівому куті, зображену на зображенні нижче як "Сторінка Стіва".

Домашня сторінка Nintendo Switch

Код вашого друга доступний у двох місцях: у меню посадки (Профіль), а під Додати друга меню. Це код, який ви повинні надіслати своїм друзям, щоб вони могли вас знайти.

Попередня Наступна 1 з 2 Меню профілю Додати меню друга

Як додати друга

На сторінці користувача натисніть Пошук за допомогою коду друзів і введіть 12-значний код користувача, щоб надіслати запит на переключення друга.

Екран коду друзів Nintendo Switch

Якщо їх правильно ввести, з’явиться псевдонім і піктограма користувача, і ви зможете підтвердити, що хочете надіслати запит.

Надіслано запит на друзі Nintendo Switch

Поверніться до Додати друга меню, ви можете перевірити свої очікувані запити під Надіслані запити друзів.

Nintendo Switch очікує на запит друга

На відміну від попередніх систем коду друзів, користувачеві, що отримує запит, не потрібно знати код друга відправника, щоб стати друзями. Після прийняття користувач з’явиться у вашому Список друзів на сторінці користувача.

Прийняття прохання про подругу

Коли хтось надсилає вам запит на подругу, поруч із ним з’явиться крапка сповіщення Додати друга розділ сторінки користувача. Запити друзів вхідні у верхній частині меню повідомляє, що хтось додав вас.

Nintendo Switch очікує запиту

Клацніть Запити друзів , щоб побачити піктограму та псевдонім користувача, що запитує. Звідси ви можете прийняти, відхилити або заблокувати користувача.

Nintendo Switch приймає запит друга

Додавання друзів локально

Якщо у вас є кілька друзів, вам не доведеться заморочувати коди друзів, щоб додати нових друзів.

Ви можете шукати сусідні перемикачі гравців під Пошук місцевих користувачів на Додати друзів меню сторінки користувача. Щоб знайти один одного, потрібно натиснути один і той же символ. Наше найкраще здогадування - це функція батьківського контролю, хоч і не неймовірно складна.

Місцеві користувачі Nintendo Switch

Погодивши символ, знайдіть псевдонім та піктограму користувача, а потім надішліть запит.

Екран локального друга Nintendo Switch

Зауважте, що додавання друзів на місцевому рівні не набуває чинності, доки обидва користувачі не увійдуть в онлайн-службу.

Nintendo Switch очікує на запит місцевого друга

Додавання друзів, з якими ви грали

Виходячи з воріт, Switch, здається, дозволяє додавати користувачів, з якими ви вже грали раніше. Після гри в багатокористувацьку гру перейдіть до Додати друзів на сторінці користувача. Тут натисніть Пошук користувачів, з якими ви грали.

Раніше відтворений екран Nintendo Switch

Тут просто виберіть людину, яку ви хочете додати, і натисніть Надіслати запит на друзів кнопку.

Додавання друзів через програми Nintendo

Друзі з офіційних програм Nintendo - Супер Маріо Біг, Міітомо, Герої пожежної емблеми- пов'язаний з вашим обліковим записом Nintendo з'явиться в Запропоновані друзі в Додати друзів меню сторінки користувача. Звідси ви можете пропустити процес кодування друзів, натиснувши користувача та надіславши запит.

Поділіться своїм досвідом у соціальних мережах

Хоча це технічно не приносить вам більше друзів, ви в кінцевому підсумку можете обмінятися кодами друзів, обмінюючись зображеннями в соціальних мережах. Switch має досить приємну функцію спільного доступу, яка дозволяє додавати підписи до зображень та створювати меми для завантаження у Facebook та Twitter.

На сторінці користувача натисніть Налаштування користувача і прокрутіть вниз до Публікація в соціальних мережах щоб зв’язати свій комутатор з обліковими записами Facebook та Twitter.

Розміщення повідомлень про комутатор Nintendo у соціальних мережах

Після зв’язування перейдіть на домашню сторінку та виберіть Альбом.

Спільний доступ до альбому Nintendo Switch

На жаль, Switch не дозволяє робити знімки екрана всередині альбому, але ви можете вибрати зображення, додати підпис і натиснути Опублікувати вибухнути в соціальних мережах.

Додавання найкращих друзів

Якщо ви особливо любите певного друга, ви можете підняти його до Найкращий друг статус. Перейдіть до списку ваших друзів і виберіть одного з улюблених друзів. Клацніть на Найкращі друзі варіант.

Найкращі друзі від Nintendo Switch

Цей користувач тепер матиме зірку у верхньому лівому куті своєї піктограми. На жаль, ваш найкрасивіший не отримає повідомлення про їх нове значення у вашому житті, оскільки позначення найкращих друзів - це дорога з одностороннім рухом, але зірка може стати в нагоді, якщо у вас є безліч друзів з тим самим аватаром.

Список друзів Nintendo Switch

Видалити / заблокувати друзів

Якщо ви більше не хочете дружити з певним користувачем, ви можете розлучити його. Ви можете зробити крок далі, заблокувавши користувача, який забороняє додавати вас знову.

Направляйтеся до свого Список друзів і виберіть друга, якого ви хочете видалити.

Значок комутатора Nintendo, що відповідає значку друга

Клацніть Варіанти.

Параметри комутатора Nintendo Switch

Або вибрати Видалити друга або Блок. Якщо ви передумаєте пізніше, можете піти Налаштування користувача і вибрати Керувати списком заблокованих користувачів відкрити двері, щоб знову стати друзями.

Nintendo Switch видалити друга

У майбутньому…

Як уже згадувалося, Nintendo зазначає, що зараз розробляються більш впорядковані методи додавання друзів. У якийсь момент ви зможете додавати друзів через ідентифікатори мережі Nintendo - вибрані користувачем імена, які набагато легше запам’ятовувати та ділитися ними, ніж 12-значні коди друзів - і пов’язувати свій обліковий запис Nintendo у соціальних мережах. За словами Nintendo, деякі заголовки також матимуть внутрішньоігрові системи запитів друзів, щоб полегшити підключення.

Також є цікаве питання щодо ідентифікаторів користувачів, окремого імені користувача, приєднаного до вашого облікового запису Nintendo, яке стало доступним за кілька тижнів до запуску Switch. Спочатку здавалося, що ідентифікатори користувачів замінять NNID, але з огляду на те, що Nintendo має плани щодо NNID в майбутньому, незрозуміло, чи будуть нові імена користувачів використовуватися для додавання друзів на Switch.

Останні повідомлення