Як користуватися Waze

Waze - це безкоштовна інтерактивна навігаційна програма з підтримкою реклами з перевагами. Він не лише використовує ваш смартфон, обладнаний GPS, для обчислення маршрутів з одного місця в інше, він використовує краудсорсинг на основі соціальних мереж, щоб попередити вас, чого очікувати, поки ви в дорозі. Водії на платформі Waze виконують роль очей і вух дороги, щоб попередити водіїв про дорожній рух, поліцію, аварії, об’їзди, швидкісні пастки, будівництво та все інше, що відбувається поблизу або на вашому маршруті.

Чим більше людей вносять вклад у Waze, тим точнішим він стає, коли події перевіряються та оновлюються. Якщо затори погані, Waze автоматично змінює ваш маршрут, щоб уникнути уповільнення. Оскільки це допомагає уникнути заторів в режимі реального часу, Waze може також дати вам досить точну оцінку часу вашого прибуття, яку ви можете повідомити друзям або колегам, які можуть вас чекати. Waze може допомогти вам покроково дізнатись, як дістатися до місця, дозволить вам знайти найдешевший бензин по дорозі і навіть дозволить вам слухати ваші улюблені мелодії та подкасти безпосередньо в додатку. Якщо у вас Apple CarPlay або Android Auto, ви можете переглядати навігацію Waze на дисплеї свого автомобіля.

Waze використовує ваше місцезнаходження для обчислення часу, необхідного для переїзду з одного місця в інше, і це допоможе вам скласти карту вашого руху між різними місцями. Він може посилатися на ваші контакти або Facebook, щоб ви також могли бачити, де ваші друзі. Якщо ви використовуєте Waze на екрані смартфона, на відміну від CarPlay або Android Auto, ви можете побачити оголошення, що містять вказівки, коли ваш транспортний засіб зупиняється в русі.

Ось як вирушити в дорогу за допомогою Waze для iOS або Android.

Починаємо

як користуватися waze start3Починаючи з WazeWaze приватний авто

Коли ви хочете кудись поїхати, ви можете покластися на Waze, щоб розмістити свій маршрут на карті. Спочатку вкажіть адресу у вікно пошуку, досягнуте за допомогою лупи внизу ліворуч на екрані, або торкніться піктограми мікрофона у верхній частині вікна, щоб вимовити пункт призначення. Ви можете перерахувати свої часто використовувані адреси, такі як дім або робота, до програми, так що після цього вам потрібно буде сказати, наприклад, «Дім», «Робота» чи «Ветеринар».

Побудуйте свій маршрут

Waze призначенняяк використовувати waze призначення 22як користуватися waze-маршрутами11як користуватися waze-маршрутами22

Ви можете переглянути свої збережені улюблені місця, такі як дім або робота, натиснувши кнопку пошуку внизу екрана. Waze аналізує інформацію, яку він отримує від інших водіїв у загальній зоні, і негайно пропонує найшвидший маршрут на основі найсвіжіших умов водіння. Ви також можете отримати доступ до великої кількості іншої інформації, включаючи найкращий час для виїзду в обхід дорожнього руху. Постукування Маршрути зліва - альтернативні маршрути та приблизний час. Ви також можете заздалегідь спланувати диски заздалегідь і пов’язати їх із календарем або подіями на Facebook. Піктограма шестірні у верхньому лівому куті панелі веде до великого меню налаштувань та уподобань, де ви можете ще більше налаштувати програму.

Переглядайте лише потрібну інформацію

як використовувати звітування про waze1як використовувати звітування про waze2як використовувати звітування про waze3як використовувати звітування про waze4

Ви можете налаштувати налаштування програми на передачу лише тієї інформації, яка вам потрібна, і зручним для вас способом, натискаючи кожне налаштування, а в деяких випадках і вмикаючи та вимикаючи елементи керування. Використовуйте налаштування для встановлення переваг водіння, сповіщень та інформації про обліковий запис, якщо ви вирішите ввійти в програму. Ці елементи керування дозволяють визначити спосіб відображення вашої карти, вказати значки, які ви віддаєте перевагу, керувати інформацією, яку ви бачите на карті, вибрати типи доріг, якими ви віддаєте перевагу, і багато іншого.

Інформація в режимі реального часу

як користуватися умовами waze3Waze умови рухуяк користуватися умовами waze1Звітування про Waze

Незважаючи на те, що Waze належить Google, виробнику Google Maps, додаток має абсолютно інший вигляд та стиль і підкреслює різні аспекти вашої подорожі. Карти Google чудово підходять для знайомства з великими та малими місцями, і це стало особливо корисним під час прогулянок та користування громадським транспортом. Waze спеціально орієнтований на водіїв та дорожні умови, які можуть перешкоджати поїздці або їзді на роботу. Хоча Waze надає ту саму інформацію про дорожній рух, яку ви знайдете на Картах Google, додаткові дані отримують від інших драйверів, які використовують додаток у режимі реального часу. Приватна природа Waze забезпечує більш реалістичне уявлення про дорожні умови в будь-який момент часу.

Повідомте про інциденти

як користуватися waze hazard1як користуватися waze hazard2Звіт про небезпеку Wazeяк користуватися waze hazard3

Одна важлива функція Waze дозволяє водіям попереджати один одного про аварії, проблеми з поліцією, об'їзди, перекриття доріг чи щось інше, що може уповільнити рух. Щоб повідомити про інцидент, торкніться помаранчевої піктограми спливаючої підказки внизу праворуч на екрані, а потім торкніться типу оповіщення: Дорожній рух, поліція, аварія, небезпека, проблема з картою або перекриття дороги та торкніться Надіслати. Коли ви це зробите, інші драйвери можуть підтвердити та оновити ваш звіт, і ви будете отримувати очки та розблоковувати досягнення на табло програми. Наприклад, новими користувачами є Baby Wazers, але вони можуть підніматися в рядах, коли використовують програму, щоб проїхати численні милі, складати звіти або спілкуватися з друзями. Ви можете додати улюблені магазини на свої карти або вибрати такий настрій, як Cat, LOL, Zombie та багато іншого після 100 миль.

Не подавайте звіти під час руху, оскільки це може бути небезпечним та відволікаючим. Ви не хочете спричинити аварію. Якщо можливо, попросіть пасажира ввести інформацію в додаток Waze або почекайте, поки ви зупинитесь у безпечному місці бездоріжжя, щоб ввести цю інформацію в програму.

Інтеграції

як користуватися waze spotify - -як використовувати інтеграцію waze3як використовувати інтеграцію waze -як використовувати інтеграції waze6

Якщо ви слухаєте мелодії, подкасти чи список відтворення під час руху, ви можете отримати до них доступ з інтерфейсу Waze. Ви можете запускати, призупиняти та пропускати вибір, не перемикаючи додатки. Наприклад, торкніться піктограми Spotify на головному екрані, і Waze запустить програму на вашому телефоні. Функціонування Spotify у Waze дозволяє лише змінювати списки відтворення та пропускати або зупиняти пісню чи подкаст. Для повного контролю, як-от пошук пісень, вам все одно доведеться запускати Spotify самостійно.

Ви можете використовувати Waze, щоб підрахувати, скільки часу триватиме ваша подорож, і поділитися цим з колегами чи родиною. Дозвіл Waze отримувати доступ до ваших контактів дозволяє вам повідомляти про свій прибуток друзям, родичам або колегам, які можуть чекати вас на іншому кінці вашої подорожі. На iOS ви повинні зареєструвати свій номер телефону в програмі, хоча на Android ви можете дати додатку дозвіл на доступ до своїх контактів у налаштуваннях.

Захистіть свою приватність

як користуватися приватністю waze44як користуватися конфіденційністю waze33Конфіденційність Wazeяк користуватися конфіденційністю waze22

У Waze існує багато способів зв’язатися з іншими, зокрема через Facebook, коли друзі використовують додаток, ваші контакти та друзі Wazers, коли вони перебувають у дорозі та передають свій настрій та статус як частину спільноти програми. Але вам не потрібно туди їхати. Якщо ви хочете залишитися анонімним у Waze, просто використовуйте Налаштування> Конфіденційність управління, щоб зробити себе невидимим на карті. Це означає, що ніхто, включаючи контакти, не зможе побачити вас. Ви також можете видалити адреси, що зберігаються в програмі, якщо вони вам більше не потрібні або якщо ви не хочете залишати слід того, де ви були. Ви також можете використовувати налаштування конфіденційності телефону, щоб вимкнути фонове розташування, коли ви закриваєте програму.

Нижня лінія

Waze - це глибокий повнофункціональний додаток, який виходить за рамки навігації на рівні вулиць, щоб дозволити вам освоїти своє середовище водіння на декількох рівнях. Його інтеграція з CarPlay та Android Auto у поєднанні з можливістю інтегрувати календарі, соціальні медіа та розваги в одному додатку збільшує його корисність у дорозі. Його краудсорсингова функціональність, яка забезпечує оперативну інформацію про дорожній рух у режимі реального часу, і можливість дозволяти людям подавати звіти про їх безпосередній досвід, підвищує цінність програми для всіх.

Останні повідомлення