Google виявляє, скільки миль їздили на сьогодні автомобілі з видом на вулицю

Як ніби ви цього ще не знали, машини Google Street View їздили сюди, там і скрізь, відколи на вулиці більше десяти років тому вийшов перший автомобіль, оснащений камерою.

Інтернет-гігант щойно показав, що зараз Street View захопив понад 10 мільйонів миль зображень з усього світу, відстань, яка, якщо рухатись по прямій лінії, обійде Землю більше 400 разів.

Розмовляючи з Cnet про досягнення межі в 10 мільйонів миль, Ітан Рассел від Google описав зображення як "в основі всього, що ми робимо".

Після багатьох років використання лише своїх автомобілів Street View для зйомки контенту, послуга розширилася до рюкзачних камер Trekker, щоб захопити зображення з таких бездоріжжів, як Гранд-Каньйон, Лондонське Вестмінстерське абатство та Мачу-Пікчу в Перу.

І якщо Trekker не може виконати роботу, команда тримає камери на всьому, починаючи від мотоциклів і човнів, і закінчуючи верблюдами та застібками.

Протягом багатьох років служба породила сотні публікацій "Ви не повірите, що ми знайшли на Перегляді вулиць" із сайтів новин по всьому світу - о, дивіться, ось один із Digital Trends!

Однак не все було просто, коли автомобілі Google Street View періодично розбиваються під час їхніх розвідок. Компанія також приземлилася у гарячій воді кілька років тому, коли виявилося, що її транспортні засоби витирали особисті дані з приватних мереж Wi-Fi, хоча Google назвав збір даних "ненавмисним".

Є ще багато країн, де Перегляд вулиць ще не збирав дані, включаючи більшість африканських країн та Китаю, з жорстким контролем Інтернету - і забороною служб Google - це означає, що ситуація скоро не зміниться.

Незважаючи на те, що існує кілька альтернативних сервісів Перегляду вулиць, вони ще не досягли того покриття, яке забезпечується пропозицією Google. Наприклад, Apple почала створювати власну базу даних зображень, але їй ще потрібно пройти довгий шлях, щоб зловити Google.

Компанія, що базується в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія, також показала, що Google Maps зараз охоплює 98% місць у світі, де живуть люди. З перших днів свого існування, як простий навігаційний додаток, Карти пропонують зростаючий перелік функцій, завдяки яким він стає незамінним додатком для більшості користувачів смартфонів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found