Як увімкнути субтитри в режимі реального часу в Android 10

Підпис Android 10 Live Live був одним із головних анонсів цієї версії Android - і тепер Google розширює їх, щоб також працювати з телефонними дзвінками. Якщо ви глухі, маєте втрату слуху або просто хочете подивитися відео без звуку, тоді субтитри в прямому ефірі можуть бути особливістю, яка вас захоплює.

Це вже можливо навіть без цієї майбутньої функції. Live Caption може автоматично підписувати будь-яке відео, подкаст чи аудіо повідомлення на вашому телефоні. Він працює навіть із відео- та аудіофайлами, які ви записали самі. Вам не потрібно мати підключення до Інтернету, щоб це працювало, і воно не надсилає жодних даних в Google - все обробляється локально по телефону.

Хороша новина полягає в тому, що вона доступна вже зараз, але для її роботи потрібно мати відповідний телефон.

Пристрої, які підтримують прямі підписи зараз

Поки що список підтримуваних пристроїв досить короткий:

 • Google Pixel 4a
 • Google Pixel 4
 • Google Pixel 4 XL
 • Google Pixel 3a
 • Google Pixel 3a XL
 • Google Pixel 3
 • Google Pixel 3 XL
 • Google Pixel 2
 • Google Pixel 2 XL

Це просто доступно на телефонах Pixel?

На даний момент так. Однак Google заявив: "Ми тісно співпрацюємо з іншими виробниками телефонів Android, щоб зробити його більш доступним у наступному році", тому, сподіваємось, список підтримуваних пристроїв скоро зросте. Однак, можливо, ми не побачимо широкого включення цієї функції, доки пристрої не почнуть оновлюватися до Android 11.

Як увімкнути Живі субтитри в Android 10

Підпис Android 10 LiveПідпис Android 10 Liveяк увімкнути живі підписи в android 10 титр 3

Якщо у вас є телефон, який підтримується, ось як увімкнути живу підпис. Для цього посібника ми використовували Pixel 4.

 1. Знайдіть відео, подкаст чи інший вміст, який ви хочете підписати, і починайте його відтворення.
 2. Натисніть кнопку збільшення або зменшення гучності.
 3. Ви побачите піктограму підпису під регуляторами гучності, просто торкніться її, і на екрані з’явиться вікно Live Caption. Якщо ви не бачите піктограму, перейдіть до Налаштування> Звук> Живі субтитри і переконайтесь Підпис в реальному часі в регуляторі гучності увімкнено.
 4. Ви можете торкнутися та перетягнути поле субтитрів куди завгодно на екрані.
 5. Щоб вимкнути його, знову торкніться гучності вгору або вниз, а потім торкніться значка підпису.

Для тих, хто вважає за краще постійно вмикати підпис, перейдіть на Налаштування> Звук> Живі субтитри і перемикати Підпис у прямому ефірі вгорі на. Таким чином ви отримуватимете живі підписи кожного разу, коли буде виявлено мовлення.

Якщо ви вперше використовуєте Живі субтитри, ви побачите повідомлення із повідомленням: «Живі субтитри виявляють мовлення в медіа та автоматично генерують субтитри. Під час відтворення носія ця функція використовує додатковий акумулятор. Усі аудіозаписи та субтитри обробляються на пристрої і ніколи не зберігаються та не надсилаються в Google. Наразі доступна лише англійською мовою ".

"Живі підписи" надходять на телефонні дзвінки

Можливо, ви пропустили це оголошення під час запуску Pixel 4a, але Live Captions також надходять на телефонні дзвінки. Він ще не доступний, але ми очікуємо, що він надійде найближчим часом, і він буде доступний на кожному телефоні з наявною підтримкою Live Caption.

Однією з причин, через яку так довго надходить, є те, що знімки скріншотів субтитрів можуть бути схожими на запис дзвінків - що не є законним всюди без згоди. Щоб обійти це, Google Assistant буде переривати роботу, коли ввімкнено Підпис у реальному часі, і повідомлятиме особу з іншого кінця дзвінка, що все, що вони говорять, транскрибується.

Підпис в реальному часі дуже добре працює на Pixel 4, і ми сподіваємось, що найближчим часом ми побачимо його набагато більше. Тим часом, є безліч інших функцій Android 10, на які варто заглибитися.

Останні повідомлення