Як почистити чавунну сковороду

На будь-якій американській кухні мало знарядь праці, важливіших за чавунну сковороду. Ці речі настільки довговічні та корисні, що половина гурманів в Америці успадкувала своє від своїх бабусь. Міцний, доступний і майже неможливо зіпсувати, чавунна сковорода є робочим конем американської кухні. Від омлету до смаженої на сковороді курки, чавунна сковорода практично є членом сім'ї і може допомогти вам приготувати кілька смачних рецептів.

На жаль, більшість з нас були недостатньо розумні, щоб робити нотатки, коли бабусі розповідали нам, як почистити чавунні сковорідки. Слава Богу за Інтернет, так?

Важливість приправи

Ще одна чудова річ у наш сучасний час - це те, що більшість нових чавунних сковорідок мають попередній сезон. "Що це за приправа, про яку ви говорите", - недовірливо запитуєте ви? Це життєво важлива частина правильного використання чавунної сковороди. В основному, ми використовуємо трохи олії та деяку просту хімію, щоб додати антипригарне покриття на сковороду. Якщо виробник не здійснив попереднього сезону вашого, вам потрібно створити цей шар з нуля. Просто обмажте сковороду кулінарною олією на рослинній основі і випікайте її при температурі 350 градусів протягом години. Витріть масло, і каструля готова до використання.

Як почистити чавунну сковороду

Немає швидшого способу розпочати бій серед шеф-кухарів та гурманів, ніж проголошення найкращого способу очищення сотейника. Правда у вас є кілька варіантів.

Основним принципом є те, що кулінари старої школи вважають, що не слід використовувати мило для чищення чавунної сковороди. Насправді це не має великої різниці. Деякі гурмани думають, що мило видалить вашу приправу, що є однією з найважливіших особливостей сковороди. Але ось у хімії: пам’ятаєте, як ми додавали масло і розігрівали сковороду, щоб створити приправу? Процес подачі тепла до цієї олії створює хімічний процес, за допомогою якого олія перетворюється на тонкий пластикоподібний шар, який робить його неприлипаючим. Цей процес називається полімеризація, і це дуже важко видалити чим-небудь менш витривалим, ніж сталева вата. Тож якщо вас турбують мікроби, сміливо використовуйте трохи мильної води, але не потрібно суворо мити чавунну сковороду милом.

Другий принцип також олдскульний, і це насправді важливо: не кладіть свою чавунну сковороду в посудомийну машину! Мало того, що процес піддавання чавунної сковорідки надзвичайно гарячій воді потенційно може зменшити вашу приправу, вплив води також може спричинити її іржавіння.

Тепер важлива частина: Не існує єдиного найкращого способу очищення чавунної сковорідки, але ми можемо спрямувати вас у правильному напрямку.

Для основного прибирання просто вимийте сковороду мильною водою або просто теплою водою, протерши кухонною губкою. Якщо на ньому висять кілька упертих шматочків, ви можете використовувати синтетичний скрубер, який можна знайти на багатьох сучасних кухонних губках. Тільки не розбивайте нічого сильнішого за це, наприклад, сталеву вату.

Якщо, скажімо, ви приготували на сковороді цілу рибну або свинячу корейку чи іншу їжу, яка застрягла на сковороді, поверніться до хімії для очищення. Киньте трохи кашерної солі у свою сковороду, поставте її на конфорку на сильному вогні, а потім витріть обвуглені брудні шматочки шпателем, а потім кілька паперових рушників. Сіль створює абразивну речовину, яка звільнить гармати, але не зашкодить вашій приправі. Нагрівання просто вуглецює залишки їжі, полегшуючи прибирання. Потім промийте сіль і промийте каструлю теплою водою.

Як ми вже говорили раніше, вода - це дуже погана річ для чавунної сковороди, оскільки вона може запустити процес окислення, тобто ваша каструля може іржавіти. Через цей ризик обов’язково ретельно висушіть сковороду кухонними рушниками або паперовими рушниками відразу після миття. На цій ноті ви можете приготувати на чавунній сковороді майже будь-що, але не намагайтеся кип’ятити в ній воду або готувати суп. Це просто прохання про неприємності.

Як додатковий варіант, ви також можете висушити сковороду вручну, а потім встановити її над сильним полум’ям. Тепло призводить до випаровування залишків води, що гарантує, що сковорода дійсно суха.

В якості останнього необов’язкового кроку ви можете повторно нанести рослинне масло на сковороду і встановити його над сильним полум’ям, щоб переконатись, що ваша сковорода заправлена ​​і готова до наступного виходу. Тільки майте на увазі, що вам потрібно нагріти його, якщо ви вибрали цей останній варіант. Якщо ви просто застосовуєте масло, не нагріваючи його, воно може бути липким і навіть згірклим до того часу, коли ви його використовуєте, що вимагає пошуку нової сковороди.

Деякі заключні поради

Не перестарайтеся з розмірами. Чавунна сковорода розміром 10 або 12 дюймів буде дуже універсальним інструментом для вашої кухні.

чавунні сковорідки нагріваються довше, ніж тефлонові або інші каструлі, але майте на увазі, що вони також краще утримують тепло і розподіляють його рівномірніше, ніж інші поверхні.

Згоріти на чавунній сковороді легко, особливо якщо засунути її в духовку, тому для обробки сковороди завжди використовуйте рушник або рукавицю з духовки.

Приготування їжі в чавуні збільшує вміст заліза в їжі. Діти до трьох років можуть бути схильними до токсичності заліза, тому будьте обережні з дітьми.

Будьте обережні, готуючи кислі страви, такі як томатний соус або рецепти, що містять вино в чавунній сковороді, оскільки ці види їжі можуть бути абразивними для вашої приправи.

Завжди розігрівайте чавунну сковороду перед тим, як готувати в ній; якщо ви починаєте з абсолютно холодної каструлі, ваша їжа, швидше за все, залипне.

Яку чавунну сковороду купити?

На ринку представлено найрізноманітніші чавунні сковорідки - від порівняно дешевих сковорід T-Fal у таких роздрібних магазинах, як Target, до повного професійного посуду для кухарів. Враховуючи, що це життєво важлива частина вашого кухонного арсеналу, краще витратити трохи більше грошей і придбати чавунну сковороду, яка відповідатиме вашим потребам. Вага, довжина ручки та розмір також відіграють ключову роль у тому, наскільки простою є чавунна сковорода. Більш довгі ручки дадуть вам кращі важелі, хоча коротші можуть бути і хорошими, якщо вони також містять помічник ручки.

Ви можете здійснити власний пошук в Інтернеті, але тут є три варіанти. Для гарної базової каструлі, яка також доступна за ціною, ви можете спробувати попередньо приправлену чавунну сковороду Calphalon (30 доларів США) або чавунну комбіновану плиту Lodge LCC3 (35 доларів США), яка також попередньо заправлена ​​і має голландську піч. Для чогось трохи більш високотехнологічного спробуйте сковороду Le Creuset Signature Iron Handle Skillet (200 доларів США), яка постачається з декоративним червоним зовнішнім виглядом.

Тепер ти знаєш. Виходьте і готуйте сьогодні щось хороше!

Останні повідомлення