Imgur зараз дозволяє вам стежити і спілкуватися з іншими любителями мемів

Додаток Imgur для Android Twin Design / Shutterstock Платформа для обміну зображеннями та виявлення зображень Imgur представляє оновлення для своїх мобільних додатків та веб-сайту для настільних ПК, що стосується стимулювання соціальних зв’язків. Раніше найбільш відомий своїм неформальним статусом як улюблений сайт завантаження зображень Reddit, платформа завжди не мала надійної системи обміну повідомленнями. Однак це вже не так.

У вівторок компанія оголосила про нові функції чату та стеження за своїми додатками для iOS та Android, причому перші також були капітально відремонтовані на робочому столі. Раніше користувачі Imgur (відомі як "імгурійці") мали доступ лише до скороченої системи обміну повідомленнями, яка не дозволяла надсилати мультимедійні файли - головний нагляд для платформи, яка побудувала свою репутацію на мемах.

Тепер мобільні додатки Imgur дозволяють користувачам надсилати повідомлення іншим імгурійцям на платформі за допомогою GIF-файлів, публікацій, смайлів та традиційного тексту. Існує кілька способів розпочати бесіду з іншим учасником, коли він перебуває у їхньому профілі: ви можете спілкуватися в чаті через коментар, натискати піктограму спільного доступу або зайти в інтерфейс чату та шукати ім’я користувача, щоб розпочати бесіду.

З небажаними повідомленнями виникає потреба у заходах безпеки для запобігання зловживанням та переслідуванням. Зі свого боку, Imgur надає користувачам просту можливість блокувати користувачів із потоків розмов. Ви можете перевірити, кого ви заблокували, зі списку "Керувати заблокованими користувачами" в головному меню чату. На робочому столі користувачі зможуть отримати доступ до старих повідомлень у режимі лише для читання в налаштуваннях облікового запису. Ще раз, ви можете скористатися функцією пошуку, щоб продовжити розмову з товаришем по імгурії. В рамках оновлення Imgur вимкнув обмін повідомленнями на своєму мобільному веб-сайті.

Ще одним новим доповненням до програм Imgur є можливість стежити за іншими користувачами. Якщо ви хочете йти в ногу з діяльністю імгурійця, все, що вам потрібно зробити, це натиснути на нову піктограму плюс поруч із іменем користувача в публікаціях та в профілях. На вкладці "Підписатися" у вашому власному профілі буде показано, кого ви зараз стежите. Доторкнувшись до значка плюса, Imgur повідомить вас, коли цей користувач потрапить до "найбільш вірусного" - стрічки, яка відображає найбільш схвалений і найбільш поширений вміст на сайті. На відміну від Twitter, Imgur не хоче, щоб його спільнота захоплювалась кількістю підписників, саме тому вона вирішила не відображати, за ким ви стежите, і скільки людей стежить за вами.

Крім того, програми Imgur тепер підтримують оновлення облікового запису, дозволяючи редагувати свій профіль безпосередньо в меню налаштувань.

На початку цього року платформа зазнала невдач, коли Reddit оголосив, що відмовляється від сайту на користь власного інструмента завантаження фотографій. На щастя для Imgur, йому вдалося створити спільноту відданих користувачів та відвідувачів з моменту запуску в 2009 році. На даний момент він займає 15 місце в рейтингу Alexa серед найкращих веб-сайтів у США.

Додаток Imgur можна завантажити на iOS та Android.

Завантажити для iOS Завантажити для Android

Останні повідомлення