Футуролог прогнозує, як виглядатимуть ванні кімнати в 2040 році

Попередня Наступна 1 з 7 футуролог прогнозує, як виглядатимуть ванні кімнати у ванній кімнаті 2040 року майбутнього масштабу Ванні кімнати.com футуролог прогнозує, як виглядатимуть ванні кімнати у ванній кімнаті 2040 року майбутнього Ванні кімнати.com футуролог прогнозує, як виглядатимуть ванні кімнати у ванній кімнаті майбутнього душу 2040 року 2 Ванні кімнати.com футуролог прогнозує, як виглядатимуть ванні кімнати у ванній 2040 року майбутнього туалету Ванні кімнати.com футуролог прогнозує, як виглядатимуть ванні кімнати у ванній 2040 року майбутнього розумного дзеркала 2 Ванні кімнати.com футуролог прогнозує, як виглядатимуть ванні кімнати у ванній кімнаті майбутнього душу до 2040 року Ванні кімнати.com футуролог прогнозує, як виглядатимуть ванні кімнати у ванній 2040 року майбутнього розумного дзеркала Bathrooms.com Нещодавно Ikea дебютувала свою версію кухні майбутнього - системи сірої води, відкриті сховища та розумний стіл були частиною бачення. Але це не єдина кімната в будинку, яка побачить технологічний прогрес у найближчі кілька десятиліть. Більш інтимний простір також буде тримати на вас трохи моторошні вкладки, за словами Bathrooms.com та футуролога доктора Яна Пірсона.

Якщо ви не можете визначити за його титулом, Пірсон вивчає майбутнє. (Він називає свій титул футуролога «шаленим», але каже: «Я просто інженер, який робить логічні висновки на завтра на основі того, що ми вже бачимо, що відбувається», згідно з його сайтом.) Якщо ви не можете сказати За назвою свого сайту Bathrooms.com проектує ванні кімнати у Великобританії та Ірландії. У найближчі 10 років пристрої Інтернету речей будуть по всій кімнаті, і ви можете використовувати розумні ювелірні вироби для управління ними. Ви не зможете сховатися від накипу, оскільки він буде вбудований у плитку або килим.

На виставці CES 2015 Panasonic продемонстрував свою концепцію розумного дзеркала, яке може спроектувати різні макіяжі на обличчі користувача. Футуролог погоджується, що вони матимуть підключені світлодіодні дисплеї та камери з високою роздільною здатністю. "Дзеркала" дадуть вам поради щодо формування брів і того, як зробити димне око (якщо це все ще вдається в 2025 році), але вони також будуть більш орієнтованими на здоров'я, вважає Пірсон. Це те, як ви будете спілкуватися зі своїм лікарем, а дзеркала можуть виконувати перевірку стану здоров'я за допомогою сканувань сітківки та датчиків, що аналізують дихання.

Через 25 років прибирання ванних кімнат залишиться в минулому, оскільки у нас будуть роботи, які виконуватимуть за нас брудну роботу. Вони також будуть нас купати і доглядати і працюватимуть з достатньою точністю, щоб робити людям гідний манікюр. Кондиціонер не просто охолодить кімнату; він буде виділяти парфуми і усувати запах, фільтрувати бактерії та пилок з повітря.

Наявність робота для прибирання у ванній здається найкращим, але камери по всій цій кімнаті звучать як кошмар, який чекає.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found