Apple Watch Series 4: Де і коли можна придбати

Apple Watch Series 4 офіційно доступний для придбання, і він має не лише більший дисплей, але купу додаткових функцій для здоров’я, включаючи вбудований електричний датчик пульсу. Він також поставляється у двох різних розмірах корпусу: 40-мм і 44-мм.

Окрім магазину Apple, смарт-годинник наступного покоління компанії доступний і в інших місцях. Фактично, тепер, коли попередні замовлення закінчено, годинник можна буде придбати у багатьох магазинах, як в Інтернеті, так і особисто.

Ось де можна придбати Apple Watch Series 4.

Розблоковано

Яблуко

Наразі Apple Watch Series 4 можна замовити в США через веб-сайт Apple, додаток Apple Store та фізичні магазини Apple. Для тих, хто не в США, глобальна доступність Series 4 варіюється - але Apple перерахувала країни на своєму веб-сайті.

Розумні годинники поставляються в двох різних типах моделей. Ви можете вибрати той, який має вбудований стільниковий зв’язок разом із GPS, або ви можете вибрати лише GPS. Незважаючи на це, обидва розумні годинники мають нові функції здоров’я.

Що стосується кольорових варіантів, Series 4 поставляється в трьох алюмінієвих покриттях - золотому, космічному сірому та срібному. На додаток до срібної та космічної чорної версії з нержавіючої сталі є також золотий варіант з нержавіючої сталі.

Що стосується цін, то Series 4 із мобільним зв’язком починається від 499 доларів. Якщо ви обираєте серію 4 без стільникового зв’язку та просто вбудованого GPS, вона починається з 399 доларів. Важливо зазначити, що вартість не тільки варіюється залежно від того, чи ви вирішили підключитись до мережі, але й залежно від того, який варіант кольору та розмір корпусу ви купуєте.

Інші магазини

Best Buy також продає Apple Watch Series 4 як в Інтернеті, так і в магазинах за тією ж ціною, що і Apple. Для тих, хто хоче перевірити годинник, перш ніж купити його, Best Buy може бути хорошим варіантом.

Купуйте Apple Watch Series 4 у ​​бездротових операторів

Ті, хто хоче серію 4 із стільниковим підключенням, також можуть придбати розумні годинники через своїх конкретних носіїв.

Усі чотири основні оператори підтвердили, що Apple Watch Series 4 доступний у його мережах - і тепер ви можете замовити пристрій у кожного. Кожен носій різниться, коли мова заходить про наявність стилів та кольорових варіантів Series 4.

Verizon

На Verizon серія 4 починається з 83,33 доларів на місяць протягом шести місяців для 40-міліметрового космічного алюмінієвого корпусу з чорною смужкою, золотого алюмінієвого корпусу з рожевою піщаною стрічкою або срібного алюмінієвого корпусу з білою смужкою. Такі ж варіанти кольорів доступні для 44-міліметрової моделі, але це буде коштувати трохи додатково - 88,33 доларів.

Звичайно, вам потрібно буде платити щомісячну плату за стільниковий зв’язок, а додавання Apple Watch до вашого плану коштує 10 доларів на місяць через Verizon.

T-Mobile

У T-Mobile 40-мм алюмінієва серія 4 та опції з нержавіючої сталі коштують 20,83 доларів на місяць та 22 доларів на місяць відповідно. Хоча алюмінієва модель не вимагає першого внеску, вам доведеться скласти 172 долари за 40-міліметрову версію з нержавіючої сталі. Що стосується версій 44 мм, то алюміній коштує 22,08 доларів на місяць, а версія з нержавіючої сталі - 22 долари на місяць. Модель з нержавіючої сталі розміром 44 мм - на 0 доларів, тоді як версія з нержавіючої сталі - 44 мм - на 222 долара.

Як і Verizon, додавання стільникового Apple Watch на T-Mobile вимагає щомісячної плати, яка становить 10 доларів на місяць.

США стільниковий

Серія 4 також доступна для придбання в США Cellular. Якщо ви придбаєте розумний годинник на загальних планах перевізника без плану прихованих платежів, компанія відмовиться від щомісячної плати за послугу в розмірі 10 доларів. Якщо ні, то з вас будуть стягуватись 5 доларів на місяць, а перші три місяці безкоштовно.

Спринт

У Sprint 40-міліметровий золотий алюмінієвий корпус з рожевою смужкою, срібний алюмінієвий корпус із смугою туману та сірий алюмінієвий корпус із чорною смугою коштують 20,84 доларів на місяць протягом 24 місяців. 44-міліметрова версія цих кольорових варіантів коштує 22,09 доларів на місяць протягом 24 місяців. Перший внесок також не потрібен.

На Sprint щомісячна плата становить 10 доларів на місяць.

AT&T

Для 40-міліметрового золотого корпусу з нержавіючої сталі з кам’яною спортивною стрічкою через AT&T це коштуватиме 35 доларів на місяць. 40-міліметровий срібний алюмінієвий чохол із білою спортивною стрічкою, срібний алюмінієвий корпус із спортивною петлею з черепашкою, золотий алюмінієвий корпус із спортивною петлею з рожевим піском, золотий алюмінієвий корпус із спортивною стрічкою з рожевого піску або космічний сірий алюмінієвий корпус із чорною спортивною стрічкою кожен коштуватиме 25 доларів на місяць за 20-місячну угоду про розстрочку.

Що стосується 44-міліметрової серії 4, то космічний чорний корпус з нержавіючої сталі з чорним міланським ремінцем коштує 42,50 доларів на місяць при 20-місячному плані розстрочки. Космічний чорний футляр з нержавіючої сталі з чорною спортивною стрічкою, золотий корпус з нержавіючої сталі з кам’яною спортивною стрічкою та футляр з нержавіючої сталі з білою спортивною стрічкою становлять по 37,50 доларів на місяць протягом 20 місяців.

Тим часом, срібний алюмінієвий чохол з білою спортивною стрічкою, срібний алюмінієвий корпус із спортивною петлею з черепашкою, золотий алюміній з спортивною петлею з рожевого піску та космічний сірий алюміній з чорною спортивною стрічкою або чорною спортивною петлею становлять 26,50 доларів на місяць протягом 20 місяців.

Щомісячна плата за стільникові годинники на AT&T становить 10 доларів на місяць.

Оновлено 21 вересня 2018 року: Apple Watch Series 4 тепер доступна.

Останні повідомлення