Пошук Google тепер може навчити вас вимовляти хитрі слова

Якщо вам іноді трапляється слово, яке ви навіть не уявляєте, як вимовляється, нова функція, анонсована Google цього тижня, допоможе вам.

Запечене прямо в його інструменті пошуку, все, що ви робите, - це набрати "Вимовити [слово]", А потім натисніть Go. Угорі результатів ви побачите маленьку рамку зі словом, прописаним фонетично, і жирним шрифтом із зазначенням місця, де слід наголосити.

Як і у визначеннях слів Google, ви також побачите маленький значок динаміка, який при натисканні на нього відтворює аудіокліп того, хто вимовляє слово, щоб ви могли точно почути, як його вимовляти.

Але ось розумна частина. Якщо ви натиснете на кнопку "практика" і промовите слово у свій мікрофон, програмне забезпечення Google для розпізнавання мови та машинного навчання оцінить ваші зусилля та негайно відповість деякими порадами, якщо це потребує вдосконалення.

"Дослідження показали, що тренування того, як вимовляти слово, може бути корисним для його запам’ятовування, особливо коли ви вивчаєте нову мову", - написала Тал Снір від Google у своєму блозі, де анонсувала нову функцію. «Раніше, коли ви шукали такі речі, як„ як вимовляти quokka “, ви могли відтворювати звук і чути це слово. Завдяки новій функції вимови ви зможете також потренуватися вимовляти «квакку» у мікрофон свого телефону та отримувати відгук про те, що, якщо що, можна налаштувати у вашій вимові ».

Додаткова допомога пропонується у повільному режимі, щоб не закрутити язик, а також анімація, яка показує, як рухати ротом і губами, вимовляючи слово, хоча журі все ще не знає про ефективність останнього .

Акуратним додатковим елементом є те, що він також включає британську вимову, яка іноді може бути різною. Візьмемо, наприклад, “відцентровий”. Ви можете знайти британську вимову, натиснувши “Американська вимова” та вибравши альтернативу зі спадного списку, що з’явиться.

"Досягнення в розпізнаванні мови та машинному навчанні можуть покращити спосіб вивчення мов", - написав Снір у своєму дописі. «Ми сподіваємось, що ці нові функції дадуть вам творчий, ефективніший спосіб практикувати, візуалізувати та запам’ятовувати нові слова. У майбутньому ми плануємо розширити ці функції до більшої кількості мов, акцентів та регіонів.

Зверніть увагу, однак. Ця функція відображається не для кожного введеного вами слова. Натомість вона пропонує слова, які власне дослідження показує, що людям складно вимовляти. І все-таки, якщо функція вимови Google не відображається для слова, яке вас цікавить, у результатах пошуку, ймовірно, з’явиться купа відео YouTube, які також можуть вам допомогти.

Новий інструмент вимови з’являється лише через кілька днів після того, як Google оголосив про нову функцію для Карт, яка дозволяє подорожуючим натискати кнопку, щоб вголос вимовляти назву готелю, пам’ятки чи іншого місця місцевою мовою.

Останні повідомлення