Як отримати Hulu на вашому iPhone

Повсюдно лунає чутка, що незабаром на iPhone та iPad з’явиться додаток Hulu! Звичайно, ми чуємо ті самі чутки вже майже два роки. Поки Hulu сьогодні часто в новинах, а попит на додаток Hulu на iPhone та iPad продовжує зростати, кінця все ще не видно. Не вірите? Зайдіть в Google і виконайте пошук програми Hulu на iPhone. Ви знайдете сторінки результатів. На жаль, це той самий заголовок 2008 року, що й вчора. Іншими словами, ми повіримо в це, коли не тільки побачимо, але й матимемо, розіб’ємо і підтвердимо, що це працює. На сьогоднішній день єдиним способом отримати справжню версію Hulu на вашому iPhone або iPad є повне видалення ОС та перезавантаження іншої, що начебто перевершує ціль. Але не бійтеся, є способи отримати Hulu або щось подібне на ваш iPhone. Однак застерігайте, вони не для фінту серця.

Зростаюча дивовижність між Apple і Adobe's Flash, і нещодавнє оголошення Hulu про те, що він не планує змінювати свою модель на основі Flash на користь HTML5, робить все більш і менш імовірним те, що ми скоро побачимо офіційний додаток Hulu на iDevices. Завжди існує ймовірність того, що Хулу напише конкретну програму, використовуючи інший тип стиснення відео, як це робив YouTube для Apple, але чим довше ми чекаємо, тим більше розчарування стає. Тож ми вирішили взяти справу у свої руки.

Є кілька способів отримати Hulu (або імітацію Hulu) на вашому iPhone або iPad, але багато з них включають шалений досвід, безліч інструментів злому та достатньо технічних знань, щоб, якби ви змогли це зробити, у вас, мабуть, уже є. Отже, ми пройшли і склали кілька простих методів роботи, які повинні навести Hulu на роботу на вашому iDevice.

Зверніть увагу, що Apple не приймає доброзичливо до людей, які возиться зі своїми речами * кашляють Gizmodo *, тому робіть ці хаки на свій страх і ризик!

Вбивство вашого пристрою

Це найефективніший і найнебезпечніший спосіб отримати Hulu та будь-які програми, засновані на Flash, або будь-яку несанкціоновану програму Apple, що стосується цього, на вашому iDevice. Є багато вагомих причин, щоб зламати ваш iPhone, і також багато поганих. Але якщо ви твердо вирішили, якщо ви справді ненавидите замки Apple, то це метод для вас.

Хороший: Розбитий телефон - це безкоштовний телефон. Ви можете отримати доступ до програм, які Apple не дозволила, і є цілі магазини, розроблені для розбитих телефонів. Деякі джейлбрейки також обминають угоду Apple з AT&T і дозволяють використовувати будь-який оператор, і багато в'язниць проходять через програмне забезпечення, якщо вам потрібна допомога. І так, ви нарешті можете використовувати хулу - або принаймні тип хулу.

Погані: Заради Божої любові не робіть цього, якщо у вас немає уявлення про те, що ви робите. Іноді у Apple є вагомі причини заблокувати щось. Невдовзі з’явиться багатозадачність для нової ОС iPhone, але вона не була включена до старих моделей з причини. Прийняття неперевірених програм є небезпечним як технічно, так і загрозою вірусів. Будь-яке нове оновлення від Apple (наприклад, iTunes) може скинути ваш джейлбрейк і змусити це зробити все. О, і ви МИГАШНО анулюєте гарантію.

Отже, як запустити Хулу ?: Спочатку вам потрібно зробити джейлбрейк телефону. Існує кілька веб-сайтів, що детально описують процес, і деякі джейлбрейки є більш інтенсивними, ніж інші - наприклад, джейлбрейк вашого iPhone, щоб ви могли переключити оператора, набагато складніше, ніж інші типи.

Після того, як ви зламали телефон, є кілька програм, які можуть запустити Hulu для вас, але вам, можливо, доведеться їх придбати, і знайти їх буде непросто. Більшість хакерів, які заявляють, що додали Flash на iDevice, просто хваляться - попросіть їх доказів, і вони раптом згадають, що залишили духовку включеною і зникнуть. Вам потрібно буде заглибитися і мати технічний досвід, щоб по-справжньому переносити Flash, і поки що Flash Lite - це єдина версія, яка має плаваючий путівник, і навіть такого важко знайти.

Але якщо ви йдете цим шляхом, ось спосіб запустити програму Hulu (ish) на своєму зламаному телефоні. Це „не дуже гарно, і„ насправді не хулу, але це працює. Клацніть тут, щоб дізнатися, як зробити джейлбрейк вашого iPhone.

Схитруйте свій iDevice

Більшість "хакерів", що дозволяють Hulu працювати на iPhone, не є справді хакерами, навпаки, це робочі місця. Більшість із них просто включають зйомку відео з Hulu геніальними способами, а потім розміщення на ваших iDevices у вигляді відеофайлу. Це хороше рішення для людей, які мають злість на сайти з торрент-торрентами, але є багато кроків, і вам потрібно спеціальне програмне забезпечення.

Хороший: Це безпечно. Ви отримуєте вміст від Hulu, тому віруси тощо не повинні бути проблемою. Ви також матимете повний доступ до бібліотеки Hulu, і все, що ви зможете транслювати, ви можете дивитись, і ви зможете знайти якийсь ексклюзивний вміст, якого більше ніде не знайдете. Це робить Hulu власною приватною бібліотекою. Це також не матиме негативних наслідків для вашого iDevice.

Погані: Це набагато складніше і трудомісткіше, ніж просто завантажити трохи торрент, і вам знадобиться спеціальне обладнання.

Отже, як запустити Хулу ?: Ну, технічно ви не можете, але ви можете підробити найкращі з них. Чесно кажучи, це не спосіб змусити Hulu працювати на вашому iDevice, а швидше завести Hulu змісту працює на вашому iDevice. Велика різниця.

Одним із способів отримати вміст Hulu є використання Mac для зйомки відео. Sampletheweb.com пропонує надійний покроковий посібник, але вам знадобиться це обладнання або щось подібне:

-Встановлено Mac OS X 10.6 Snow Leopard

-Остання версія Quick Time Player (з підтримкою запису екрану)

-Hulu Desktop client для Mac

–SoundFlower, утиліта для запису звуку.

Після того, як ви налаштовані, ви ставите в чергу програму Hulu, а потім використовуєте Запис екрану, коли починається вміст.

Існують інші програми та інші способи зробити те саме, але по суті ви просто захоплюєте відео, а потім завантажуєте його як медіа-файл на свій iDevice. Є кілька програм, які автоматично виконуватимуть ту саму роботу, що і описи вище, але вони, ймовірно, обійдуться у вас готівкою. Перевагою цього є те, що ви маєте доступ до вражаючої бібліотеки Хулу.

Забудьте про Hulu і використовуйте щось інше - як біт-торрент

Так, всі хочуть Hulu на iPhone. Навіть люди, які ніколи не дивляться Hulu, захоплені ідеєю потокового сервісу, який передає телевізійні шоу прямо в їхні руки. Це майбутнє, тільки зараз. Більше того, для багатьох людей, закоханих у свої iDevices, воно взяло власне життя. Хулу став Святим Граалем додатків; це той, кого хочуть усі, бо його ніхто не може мати. Але є й інші способи отримати однакові результати. Ви завжди можете спробувати знайти інші веб-сайти, такі як Justin.tv, і Adhte.net, обидва з яких транслюють телевізійне телебачення, і обидва мають хаки, які можуть зробити їх доступними через iDevices. Існують також інші програми, такі як EyeTv від Elgato, але вони коштуватимуть вам грошей. Але тоді, завжди є трохи торрент.

Хороший: Це чудово. Якщо ви знаєте, де шукати, ви можете знайти речі, які шалено важко знайти, навіть купити через Інтернет. Хочете японське шоу, яке щойно вийшло в ефір? Легко! Сподіваючись зловити той матч з регбі з Уельсу? Цілком здійсненно. Швидкість, яку ви можете завантажити, повністю залежить від того, скільки інших людей завантажує, тому іноді ви можете завантажувати дані з неймовірною швидкістю. І вибір неймовірний, і іноді ви можете насолоджуватися речами, за які ніколи б навіть не думали платити.

Погані: Ви можете потрапити в неприємності, якщо занадто багато їх використовувати. У більшості провайдерів кабельного Інтернету є обмеження щодо кількості, яку ви можете завантажувати та завантажувати щомісяця, і це майже повністю зупиняє вас від використання таких речей, як біт-торрент. Знову ж таки, швидкість завантаження обмежена кількістю користувачів. Якщо ви хочете отримати епізод "Загубленого" минулого тижня, не біда. Якщо ви шукаєте епізод 1969 року Лікар, який, велика проблема. Але найбільшою проблемою на сьогоднішній день є шкідливе програмне забезпечення. Це приблизно 50/50 шансів, що ви завантажите щось жахливе. Зазвичай це просто програмне забезпечення для відстеження для рекламодавців, в інших випадках це тикаюча бомба, яка прагне зруйнувати ваш комп’ютер і вкрасти вашу особу.

Отже, як запустити Хулу ?: Аааа, юридично каламутний світ крихітних потоків. І під юридично каламутним ми маємо на увазі майже повністю незаконний. Ідея досить проста (і досить окулярна). Ви завантажуєте трохи торрент-клінет, а потім знаходите сайт хостингу торрент-файлів з потрібною вам річчю. Ви завантажуєте торрент, відкриваєте його в програмі і альт! Ви пов’язані з кількома іншими (можливо, включаючи голлівудські студії, які хочуть вас вбити), через спільний доступ. Швидкість коливається дико залежно від кількості однолітків, тому це може зайняти хвилини, а може й дні. Іноді, якщо файл рідкісний, він може ніколи не закінчитися, якщо єдина особа, яка має файл, не в мережі. Плюс, знову ж таки, це божевільно незаконне. Люди, які найбільше зловживають торрент-торрентами і завантажують вміст більше тому, що можуть, ніж тому, що хочуть цього, як правило, потрапляють до суду. Але якщо ви отримаєте потрібний файл, якщо він ще не у форматі, який може прийняти iPhone, це відносно простий процес перетворення - але для цього вам може знадобитися програма.

Одного разу ми оглянемося на нашу первісну безглуздість і посміяємось над нашими слабкими зусиллями, щоб розблокувати вміст в Інтернеті, оскільки відео та аудіо навантажуються безпосередньо в наш мозок за допомогою якогось футуристичного чіпа. Але до того часу ми хочемо Hulu на iPhone! Ну, принаймні ми можемо мріяти. Отже, підсумовуючи, насправді немає жодного конкретного способу зламати iDevices і змусити Hulu працювати. Є робочі шляхи, є імітації, є навіть кращі способи отримати відеовміст, але поки Apple не дозволить Flash або поки Hulu не розробить спеціальний для Apple відеопрогравач, який не покладається на Flash, нам усім може не пощастило.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found