Як видалити свій акаунт Snapchat

Snapchat - одна з найпопулярніших мереж соціальних медіа серед молодих людей, яка має майже 200 мільйонів активних користувачів щодня у першому кварталі 2018 року. Хоча нещодавно відбувались звільнення та негативні реакції знаменитостей, програма мультимедійних повідомлень - найвідоміша завдяки своїм ефемерним «знімкам» ”Та шалений набір фільтрів - залишається унікальним та цікавим способом поділитися найбільшими (і найменшими) моментами життя, коли вони трапляються. Після встановлення програма дозволяє надсилати неформальні повідомлення та фотографії своїм друзям і родичам, які потім зникають через кілька секунд після їх відкриття. Завдяки Stories - знаковій функції Snapchat, яка вперше була випущена наприкінці 2013 року, ви також можете публікувати фотографії або відео своїх повсякденних дій для всіх, хто стежить за вами (але вони зникнуть через 24 години). Нещодавно вони представили інструмент для видалення повідомлень, на випадок, якщо ви трохи пошкодуєте про надіслане.

Хоча часом химерний і розважальний, ми усвідомлюємо, що Snapchat не для всіх. Особливо завдяки новітньому дизайну, який відокремлює друзів від брендів, ми розуміємо, що, можливо, настав час рухатися далі. Якщо ви здивовані внутрішньою роботою мобільного додатка або просто втомилися від постійного шквалу поблажливих селфі та нескінченних собачих фільтрів, видалення вашого облікового запису може бути найкращим способом зберегти ваш розум. Видалення програми Snapchat із пристрою iPhone або Android може заощадити багато часу (і заряду батареї) в довгостроковій перспективі.

Готові вийти з-під прожектора жовтого відтінку? Ось як раз і назавжди видалити свій обліковий запис Snapchat.

Час витягувати вилку

Крок 1: На жаль, Snapchat не дозволяє видаляти свій обліковий запис безпосередньо з мобільного додатка, що може трохи дратувати, якщо врахувати, що всі його функціональні можливості вбудовані всередину програми. Натомість вам доведеться перейти на веб-сайт Snapchat за допомогою вибраного браузера. Однак пам’ятайте, що це має працювати практично в будь-якому браузері, включаючи Safari, Chrome або будь-яку іншу пропозицію, яку ви встановили на своєму телефоні.

Крок 2: Після того, як ви потрапили на правильну сторінку, введіть відповідні облікові дані (ім’я користувача чи електронну адресу та пароль), перевірте, чи не ви робот, за допомогою прапорця, розташованого в полі капчі, та натисніть фіолетовийУвійдіть , щоб отримати доступ до інформації про ваш рахунок.

Крок 3: Далі знайдіть і клацніть жовтийВидалити мій рахуноквнизу меню, що з’явиться.

Крок 4:Ви перейдете на екран, де вам доведеться ще раз ввести свій пароль, потім натисніть “Продовжити”.

Крок 5: Якщо ви бачите зображення вище, то все готово! Snapchat негайно деактивує ваш рахунок, але вам доведеться почекати 30 днів, перш ніж ваш обліковий запис буде остаточно видалено. Це певна функція безпеки, якщо ви передумаєте і не зможете жити без танців хот-догів, всюдисущої функції заміни обличчя Snapchat або якогось іншого фільтра, який стане частиною вашого життя (на краще чи гірше). Тим не менш, якщо ви вирішите це зробити, ви можете легко реагувати на свій рахунок, увійшовши зі старою інформацією. Однак зауважте, що ви не зможете отримати або змінити пароль, поки ваш обліковий запис деактивовано.

Соціальні медіа можуть стати чудовим способом зв’язатися з друзями та побудувати особисту мережу, але багато хто з нас може в якийсь момент опинитися загубленим у морі цифрового шуму. Потрібен лише один невдалий досвід - або бажання витратити свій час на щось більш продуктивне - щоб спонукати нас відійти від наших смартфонів. Незалежно від причин перерви або повного відмови від соціальних мереж, ми тут, щоб допомогти. Зрештою, постійне надсилання знімків усім, кого ви знаєте, не визначає вас.

Хочете відключити ще більше? Ознайомтеся з нашими путівниками щодо видалення облікових записів Tinder та Facebook або Instagram.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found