Як зробити iTunes 11 схожим на iTunes 10

Судячи з нашого практичного часу роботи з iTunes 11, ми можемо сказати, що він швидкий, гладкий та розумний. Тим не менше, є, мабуть, низка користувачів, які не піддаються змінам і їм подобається, як все робилося за старих часів iTunes 10. Вони можуть бути збентеженими та незадоволеними змінами в новому iTunes. Тим з вас, хто відкладає оновлення до iTunes 11, бо втомився від нового дизайну та втрати таких речей, як стовпці та бічна панель, ми можемо допомогти.

Apple не повністю відмовилася від функцій, які вам полюбилися в попередніх версіях iTunes. Бачите це фото нижче? Можливо, ви навіть не зможете сказати, що це той самий iTunes, що на фотографії вище. Ось кілька способів, як зробити iTunes 11 більш схожим на iTunes 10.

За допомогою меню Перегляд ви можете повернути бічну панель, браузер стовпців і навіть рядок стану, що показує, скільки музики та скільки годин у вас є вмісту. І повірте нам, це зробити дуже просто. Ось як:

Клацніть на меню Перегляд:

  • Для рядка стану: Клацніть на "Показати рядок стану".
  • Для бічної панелі:Клацніть «Показати бічну панель.
  • Для браузера стовпців: Клацніть на "Браузер". Зауважте, що браузер стовпців відображатиметься лише тоді, коли ви знаходитесь у розділі "Пісні".

Існують навіть ярлики, які дозволяють легко перемикати функції бічної панелі, рядка стану та браузера стовпців.

  • Бічна панель: Option-Command-S
  • Рядок стану: Command- /
  • Огляд стовпців: Command-B

Ви все одно не будете повністю відчувати себе в iTunes 10 із цими змінами, але ви можете, принаймні, почуватись трохи комфортніше. На жаль, потік обкладинки поверх списків відтворення тепер повністю зник, так що частина iTunes 10 ніколи не буде такою ж.

Це насправді приємна деталь, що Apple зробила попередні функції дизайну доступними для користувачів, які ще не були повністю готові до кардинально нового дизайну iTunes 11. Ці параметри перегляду легко знайти та активувати, і це може допомогти втомленим користувачам iTunes оновитись до нового iTunes.

Що ви думаєте про новий дизайн? Чи будете ви додавати ці функції iTunes 10 назад у суміш?

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found