Як зробити автентичний McDonald's Big Mac

Від тих самих продюсерів, які принесли вам закулісний погляд на те, чому реклама McDonald’s робить харчові продукти виглядають інакше, ніж фактично, McDonald’s Canada повертається, щоб відповісти на запитання шанувальників відеодемонстрацією.

Цього разу питання стосується соусу, який використовується у Big Mac, і споживач цікавиться, що саме в соусі. Якщо ви очікуєте, що McDonald’s надасть відповідь, яка розкриє щось, що не є свіжим, подумайте ще раз - це врешті-решт рекламна стратегія для мережі швидкого харчування. Замість прямої відповіді "Макдональдс" перетворює питання шанувальників на можливість глядачам вдома навчитися робити автентичний Big Mac прямо на своїй кухні, не чекаючи заморожених речей, які можна придбати в магазині або швидко зроблених. у фактичному McDonald's.

На відео видно, як виконавчий шеф-кухар McDonald’s Ден Кудро готує гамбургер "точно", як це робить на кухні роздрібного магазину, за винятком того, що замість використання заздалегідь виготовлених інгредієнтів він починає з нуля. Як виявляється, Big Mac від McD’s досить просто відтворити і використовує основні інгредієнти, які ви можете знайти в будь-якому продуктовому магазині без секретних рецептів. Coudreaut показує вам все: від того, як змішати соус до формування котлета з гамбургерів, до ароматизації м’яса, коли ви готуєте його на сковороді, і нарешті, як побудувати та скласти двошаровий бургер. Він також пояснює, чому саме такий смаковий профіль вибраний для роботи, і які прянощі використовуються для додання певного дотику та солодкості соусу. Якби це відео вийшло прямо до четвертого липня.

З багатьох відеороликів, випущених компанією McDonald’s Canada після бумства позакулісних фотосесій кілька тижнів тому, цей кулінарний посібник виявляється однією з найбільш корисних та цікавих відповідей. Незважаючи на те, що це розумна стратегія реклами для мережі фаст-фудів, щоб бути більш прозорою та набути інтерактивності шанувальників, не всі відео вважаються успішними. Наприклад, ще одне недавнє запитання: "Чому їжа в Макдональдсі така дешева?" і короткою відповіддю на питання стала економія на масштабі (коли McDonald’s купує інгредієнти оптом, вони можуть запропонувати конкурентні ціни, завдяки знижці, яку вони отримують при пошуку). На жаль, це відео сприйняло близько 64 відсотків антипатій, незважаючи на те, що відповідь все ж таки мала певну правду - для McDonald’s та всіх ресторанів. Цікаво, чому глядачі здалися незадоволеними реакцією генерального директора McDonald's Canada.

Якщо ви хочете дізнатись, як зробити оригінальний Big Mac, перегляньте відео у славі 720p HD нижче.

Останні повідомлення