Facebook випускає спеціальний розділ новин про мобільні пристрої

facebook історії на робочому столі перевірені знак Panithan Fakseemuang / 123RF Отримання ваших новин від Facebook може стати дещо простішим. Гігант соціальних медіа перевів на мобільний телефон свій перероблений розділ "Популярні новини". Тепер користувачі iOS та Android можуть насолоджуватися останніми новинами, які користувачі Facebook вважають найпопулярнішими. З тих пір, як Facebook звинуватили в тому, що він доклав недостатньо зусиль, щоб придушити потік фальшивих новин у стрічках новин користувачів, компанія зробила кілька спроб переробити свої раніше названі "Тенденційні теми". І це останній прояв цієї роботи.

Якщо ви натиснете нову кнопку "Популярні новини" на головній навігаційній панелі програми для iOS, ви побачите список історій, упорядкованих за кількістю оцінок "подобається", коментарів та публікацій, які отримала конкретна тема. Якщо натиснути будь-яку з цих тем, ви побачите карусель історій з різних торгових точок, поряд із відео, фотографіями та публікаціями від знаменитостей, авторитетів та інших загальнодоступних сторінок.

Як зазначив Facebook ще в травні, коли вперше було оголошено "Популярні новини", історії, які ви побачите, "визначаються так само, як і заголовок - із використанням комбінації факторів, включаючи залучення до статті у Facebook, залучення навколо видавця загалом і чи посилаються на нього інші статті ". Компанія додала: "Немає заздалегідь визначеного списку публікацій, які мають право на показ у" Популярних ", і це оновлення не впливає на те, як ідентифікуються" Популярні теми ", про що ми оголосили раніше цього року".

Слід зазначити, що це останнє оновлення не має нічого спільного з процесом вибору популярних тем та новин - лише з тим, як його бачать користувачі. По суті, додавання цього нового розділу «Популярні новини» для мобільних пристроїв просто полегшує людям перехід до історій та заголовків.

Як і раніше, Facebook зазначив, що його постійне перероблення має на меті зробити “Тенденції максимально корисними та інформативними для людей”. Зрештою, дедалі більше людей звертаються до соціальних медіа як до основного джерела новин, не дивно, що Facebook подвоює свої зусилля для забезпечення справедливості новин.

Останні повідомлення