Instagram додає сповіщення до настільної версії

Повідомлення InstagramInstagram пройшов довгий шлях з часів, коли вони використовували лише мобільні пристрої. Хоча ви все ще не можете отримати доступ до всіх функціональних можливостей популярної програми для редагування та обміну фотографіями на своєму комп’ютері, сьогодні ви можете зробити набагато більше, ніж могли кілька років тому - і тепер, останнє вдосконалення виходить у центр сповіщень на робочому столі. Бо як інакше ти дізнаєшся, наскільки ти популярний?

З вівторка додаток, що належить Facebook, почав відображати сповіщення своїх користувачів у спадному меню, розташованому у верхньому правому куті його настільної версії. Це та сама знайома піктограма, яку ви бачите внизу мобільного додатка (серце у спливаючій підказці), і вона дає вам такі самі види оновлень. Нові обрані, фоловери та коментарі відображаються у форматі, зручному для настільних ПК, тож тепер ви можете залишатися в курсі своїх Insta-активностей незалежно від того, на якому пристрої ви перебуваєте.

Тим не менш, хоча в центрі сповіщень мобільного додатка ви можете розрізнити "Ви" та "Підписатися", ця опція відсутня у версії для настільних ПК. Отже, якщо ви хочете переслідувати вподобання своїх друзів та підписників на більшому екрані, вам не пощастило. Потрібно прикріпити смартфон на цьому фронті.

Звичайно, основна функціональність Instagram (завантаження, редагування та обмін фотографіями) все ще залишається суворо обмеженою простором смартфона, але, можливо, це також зміниться найближчим часом. І як ніщо інше, ця остання зміна може збільшити використання Instagram на різних платформах, що ніколи не здається поганою ідеєю для програми.

Це не перший раз, коли Facebook переводить один із своїх мобільних додатків в Інтернет - WhatsApp отримав адресу www минулого року, а messenger.com - ще одна послуга Facebook, яка зробила стрибок з маленького екрану.

Тож вішайте свої капелюхи, користувачі Instagram. Додаток постійно вдосконалюється, і не можна сказати, що далі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found