Twitter для прямих трансляцій ігор від НХЛ та MLB

Вивіски НХЛ займаються MLB Advanced Media photosthatrock / Shutterstock.com Вам більше не доведеться стояти перед телевізором для ігрової ночі. Принаймні, ні, якщо ви намагаєтесь ловити ігри з Бейсболу вищої ліги та Національної хокейної ліги. Це тому, що Twitter тепер буде транслювати в прямому ефірі ці ігри для своїх користувачів, а також дебютує нове щовечірнє шоу під назвою "The Rally", яке випустить 120 Sports у "чіткому форматі, призначеному для інтеграції з платформою Twitter". Отже, шанувальники спорту, тепер ви можете коментувати, дивитись та чути коментарі про всі свої улюблені матчі на одній платформі.

Хоча поки немає жодної інформації про час цього останнього трансляції в прямому ефірі Twitter, The Verge повідомляє, що ігри будуть доступні щотижня для користувачів у США та на "вибраних міжнародних ринках". З іншого боку, "The Rally" буде показуватися в прямому ефірі щовечора, але його зможуть переглянути лише представники США.

Як зазначають MLB та NHL, нове партнерство з Twitter використовуватиме широкі можливості та можливості платформи соціальних медіа залучати фанів. Це також останній крок у постійному виході Twitter у світ спорту. Раніше у 2016 році Twitter та Національна баскетбольна асоціація спільно демонстрували ексклюзивні 360-градусні відеоігри.

"Twitter вже давно є чудовим партнером і платформою як для шанувальників бейсболу, так і хокею, оскільки вони щодня стежать за своїми улюбленими командами та гравцями", - сказав Кенні Герш, виконавчий віце-президент з бізнесу MLB Advanced Media. "Ми знаємо, що вболівальники сприймуть те, що приносить це широке партнерство - розширений та надійний доступ до бейсболу та хокею в прямому ефірі, а також введення першого щоденного шоу-шоу у Twitter, яке інтуїтивно доставляється на платформу, де вони активно беруть участь у іграх".

Фінансовий директор Twitter, Ентоні Ното, повторив ці настрої, зазначивши: «MLBAM запровадив потокове цифрове відео в прямому ефірі, і ми не могли б бути більш раді співпрацювати з ними в живих іграх, а також в« The Rally », надаючи нашій аудиторії живі спортивні події, які вони вже є говорити про це на одному екрані в Twitter ".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found