GIF Maker - це подарунок Tumblr для шанувальників GIF

кращі програми swing copters 2 пряжі для месенджера tumblr social ipadTumblr, будинок нескінченних реблог-репортажів GIF, придумав спосіб вийти з циклу спільного доступу / повторного доступу, який існує з анімованими кліпами на його сайті - забезпечити спосіб, щоб люди могли легко зробити власні. Результат - інструмент, створений Tumblr, під назвою GIF Maker, який вбудований у стандартний мобільний додаток Tumblr.

GIF-файли - це весело, але традиційно це трохи боляче. Це змінилося нещодавно, з появою таких програм, як Giphy Cam, яку тут почне використовувати Tumblr. Новий режим GIF Maker є розумним, оскільки він здійснює пошук у бібліотеці фотографій на вашому iPhone, щоб знайти відео та фотографії в режимі серійної зйомки, які можна швидко анімувати у короткому кліпі.

Є кілька інструментів для редагування, щоб зробити GIF унікальними. Легко обрізати зображення, збільшити масштаб, зациклювати кадри, додати ефект "рикошету", щоб він рухався назад після досягнення кінця, а також шанс прискорити або уповільнити кадри. Tumblr каже, що люди можуть бути здивовані кількістю зображень та відео, які зберігаються на їхніх пристроях, і які вже можуть бути перетворені у GIF-файли, але програма перегляне будь-який відповідний вміст у рулоні камери, тож якщо ви захопили якесь відео чи зображення з в іншому місці, що буде працювати, це дозволить вам грати з ними теж.

Однак Tumblr вже наповнений GIF-файлами у стилі мемів та тими, що створені з телевізора та фільму. GIF Maker - це спосіб представити більше особистих, індивідуальних GIF-файлів. Це теж працює, якщо кількість саморобних GIF-файлів, що з’являються за допомогою хештегу #Made With Tumblr, є чим зайнятись. О, і це Tumblr, тож у цій лінійці є кілька GIF-файлів NSFW, тому будьте обережні, де ви переглядаєте.

На даний момент GIF Maker від Tumblr доступний лише на iPhone, але найближчим часом обіцяють оновлення Android.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found