Як люди використовують соціальні мережі для обману у стосунках

пара фотографувати

Таємні чати та планування побачень зазвичай проводяться за спинами значущих інших за допомогою соціальних мереж. І коли люди стають дедалі більше підкованими в техніці, шахраї знаходять більш хитрі способи використання цих платформ для незаконних актів невірності.

З 2400 дорослих американців, які зізналися, що минулого року обманули хоча б одного, недавнє дослідження показало, що третина цих дорослих створила соціальний медіа чи електронну пошту, про яку їхній партнер не знав. І найпоширенішою соціальною мережею, яка була б використана для створення підробленого профілю в соціальних мережах, де його мають майже 67 відсотків шахраїв, є Facebook.

Дослідження припускає, що основною причиною, якою шахраї створюють ці секретні акаунти, є перелік статусів їхніх стосунків як "неодружених". Чому б просто не приховати свій статус стосунків? Ну, близько 80 відсотків людей, які схильні публікувати інтимні подробиці про свої стосунки, відзначатимуть статус своїх стосунків, згідно з дослідженням компанії Abine, Inc., творців DoNotTrackMe. В інших випадках вони надсилатимуть неслухняні фотографії через соціальні мережі.

Інтернет залишає «паперовий» слід для більшості онлайнових комунікацій, що, мабуть, має багато пар, переконаних у тому, що вони повинні ділитися своєю діяльністю в Інтернеті між собою. Близько третини користувачів Facebook, які брали участь у дослідженні Abine, заявили, що поділилися своїми іменами користувачів та паролями зі своїми знайомими. І 40 відсотків людей зізналися, що переглядають приватні повідомлення та електронні листи свого партнера.

Ви можете подумати, що божевільно ділитися приватними соціальними мережами та обліковими записами електронної пошти з людиною, з якою ви зустрічаєтесь або з якою одружені - але основною цінністю у стосунках є довіра. А в Інтернеті довіра означає, що якщо ваша друга сторона відмовиться надати вам своє ім’я користувача та пароль, їм може бути що приховувати.

Очевидно, що якщо ви ділитесь інформацією про свій профіль у Facebook зі своїм партнером, ви можете досить легко обдурити їх, вважаючи, що ви лояльні - хоча насправді ви створили вторинний онлайн-профіль, який тримаєте в таємниці від нього або її.

Але якщо ви продовжуєте свої фальшиві витівки в Інтернеті і потрапляєте на ринок, просто знайте, що подальший розрив також відбуватиметься в соціальній мережі. Facebook став офіційним посередником статусу стосунків пари: 63 відсотки користувачів соціальних мереж скасують друзів або заблокують колишніх, а половина учасників дослідження зізналася, що зніме позначки з фото, якими поділилися зі своїми колишніми.

Останні повідомлення