Сім прихованих функцій Snapchat для спілкування в чаті

Чат вбудований безпосередньо в назву Snapchat, але елементи керування жестами соціальної програми часто означають, що деякі з цих функцій залишаються непоміченими. Для початківців та досвідчених Snapchatters це може трохи заплутати. На щастя, нещодавно Snapchat поділилася деякими прихованими функціями програми в чаті - і те, як їх знайти. Ось сім прихованих функцій Snapchat, щоб оживити ваші чати.

Надсилайте відеонотатки або власні GIF-файли, зняті за допомогою вашого смартфона

Надсилання нотатки або GIF-файлу

Video Notes - це варіація Snapchat у форматі GIF - лише ці анімації створюються безпосередньо з камери смартфона, що дозволяє перетворити себе або оточення на анімацію для надсилання друзям. Однак інструмент трохи прихований. У чаті знайдіть значок відеокамери. Замість того, щоб натиснути один раз, торкніться і утримуйте, щоб розпочати запис короткого відеозапису із фронтальною камерою. Утримуйте кнопку натиснутою, доки не закінчите запис, і швидкий чат автоматично додасть її до чату у вигляді циклічного відео у форматі GIF. Під час запису ви можете перетягнути Video Note до червоного X, якщо ви хочете його видалити, і повторити спробу. (Ви також можете залишити голосові нотатки, торкнувшись і утримуючи піктограму телефону під час спілкування в чаті з другом.)

Запустіть відеочат

Запуск відеочат

Snapchat не обмежується текстовими та фоточатками. Функція відеочат в додатку дозволяє вам спілкуватися з друзями в режимі реального часу. Ті самі лінзи, доступні в камері Snapchat, також можна використовувати під час відеочату, якщо, ви знаєте, вам потрібно впорядкувати речі якимись вередуючими веселками чи обличчями цуценят.

Усередині чату одним натисканням піктограми відеокамери (а не утримуванням GIF) буде надіслано запит відеочату. Як тільки друг приймає, чат починається, але ви все ще маєте доступ до надсилання текстових та фотознімків.

Перетворіть свого друга - і себе - у фільтр доповненої реальності.

3D Friendmojis - нещодавнє доповнення Snapchat, тому навіть найбільші шанувальники Snapchat, можливо, ще не помітили цю функцію. Щоб функція працювала, ви - і ваш друг - повинні мати Bitmoji і підключити програму Bitmoji до свого акаунта Snapchat.

Щоб поспілкуватися з другом у доповненій реальності, відкрийте чат і отримайте доступ до камери. Переконайтесь, що камера встановлена ​​в задньому напрямку. Далі торкніться екрана, щоб відкрити карусель Об’єктива та знайти власні Bitmoji та своїх друзів. Ці 3D Friendmojis є масштабованими та зручними, як і інші лінзи. Прикріпіть, щоб надіслати другу, або виберіть опцію, щоб додати до історії.

Пропустіть нудні смайли і використовуйте власний смайлик своїм обличчям.

Bitmoji призначені не лише для відеокімнат AR - вони також можуть створювати власні смайли з вашим обличчям. Знову ж вам доведеться фактично створити Bitmoji в окремій програмі, а потім зв’язати свій аватар зі своїм акаунтом Snapchat. Однак, коли ви це зробите, ви зможете перетворити низку смайлів у власні Bitmoji. Щоб знайти власні Bitmojis, торкніться опції наклейки та знайдіть, яку емоцію чи предмет ви шукаєте. Коли доступна опція Bitmoji, ви побачите піктограму посмішки, а простим натисканням відкриєте спеціальну опцію.

Почніть віртуальну вечірку з групового чату

Початок вечірки з груповим чатом

Snapchat призначений не лише для приватних розмов - групові чати дозволяють спілкуватися до 16 людей. Починаючи новий чат або надсилаючи Snap, просто додайте кілька людей до повідомлення, щоб створити групу. Учасники групи, які зараз активні, з’являться зі своїми Bitmoji - щоб замість цього перейти до приватного чату, просто натисніть ім’я користувача друга.

Групові знімки зникають через 24 години - і коли хтось надсилає зображення групі, ви можете переглянути фото лише один раз.

Збережіть повідомлення чату

Збереження повідомлення чату

Хочете, щоб повідомлення не зникало автоматично? Усередині чату, натискання та утримання повідомлення збереже нотатку. Ця функція доступна лише в тому випадку, якщо це дозволяють налаштування відправника, але вона приємна для складання планів, оскільки ви можете трохи довше затриматися на інформації, наприклад, адресі, назві ресторану тощо. Також корисно просто пам’ятати, що вас чекає говорили про.

Надішліть знімок із наявним зображенням

Надсилання знімка, зробленого у додатку камери

Snapchat має високий відсоток користувачів, які фотографують фотографію за допомогою вбудованої камери, але зображення, які ви раніше знімали, можна надсилати і в соціальну мережу. Перейдіть туди, де ви знайдете збережені знімки, а потім торкніться вкладки «Спогади», щоб отримати доступ до зображень у рулоні камери. Зображення, зроблені не за допомогою вбудованої камери, у верхній частині матимуть ярлик, однак іншим користувачам буде відомо, що знімок зроблений не всередині Snapchat.

Тепер вражайте своїх друзів, показуючи їм, що ви знаєте, як повіситися з крутими дітьми. Сліплюйте їх за допомогою цих передових методів Snapchat, і ви будете заздрити впливовим людям скрізь.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found