Колін Ходж, генеральний директор компанії Bang With Friends, розкритий

Колін Ходж Банг з друзями

Можливо, ви вже чули про горезвісний додаток для побачень Bang With Friends. Так, це той, який дозволяє вам вибирати друзів на Facebook, з якими ви хочете брудно робити, і якщо вказані друзі вибрали і вас, додаток підготує вас до справи. З моменту його запуску на початку цього року особи співзасновників залишаються таємницею. Кожне листування, яке ми коли-небудь проводили з Bang With Friends, надходило через анонімного розробника, який пройшов "C", і про хлопців, які стоять за додатком, мало що публікувалося.

Тобто, поки не з’явився Інтернет-тиждень у Нью-Йорку.

На балі Webutante, що проходив під проводом Інтернет-тижня, якщо ви хочете, двох співзасновників компанії Bang With Friends було номіновано королем Вебутанти. Саме тоді імена Коліна Ходжа та Омрі Мора випадково оприлюднили в рамках онлайн-голосування. "Ми не настільки засмучені - розчарованість - це краще слово", - каже нам Ходж, 28-річний розробник програмного забезпечення. «Ми планували зробити це іншими способами, і ми змогли деякий час тримати це в таємниці. Отже, щоб це витікало так, ми не це передбачали ».

Ідея Bang with Friends виникла після початкового проекту Ходж: Сайт знайомств під назвою HeardAboutYou. Служба поділяє той самий менталітет, що і BWF, вважаючи, що успішні пари часто зустрічаються через своїх знайомих, тому Ходж пов’язується з Мор для спрощення ідеї у програму Facebook.

Отже, що з усією нелегальною програмою?

Вибух із Нью-Йорком"Першого дня, коли ми запустили його, ми отримали 10 000 реєстрацій, і ми зрозуміли, що це буде величезним", - говорить він. «Ми прийняли рішення не дозволяти людям концентруватися на нас особисто, а замість цього на продукті. Я дуже радий, що ми зробили це, адже зараз у нас понад мільйон користувачів і ми маємо більше стабільності ".

Можливо, особи Ходжа та Мора були розкриті передчасно, але зараз вони користуються можливістю продовжувати просувати гіпер-локальні ітерації програми. Так само, як дует у South by Southwest, вони планують запустити Інтернет-тиждень Bang With NYC разом із вечіркою на відкритті в центрі міста. Подія дозволить шанувальникам, збудженим синглам чи цікавим користувачам зустрітися та поспілкуватися із співзасновниками, і звичайно, можливо, зачепити одну ніч. Ходжа - це все бізнес. На балі «Вебутанте» він був більш ніж готовий просувати BWF, тоді як мовчазний партнер Мор бродив по партії, не даючи інтерв’ю, а замість цього коментуючи музику клубу.

Bitch Don’t Kill My Vibe, транс-ремікс… Моя музика, моя музика розвивається швидко

- Омрі Мор (@omri_mor) 24 травня 2013 р

«Вихід з-під анонімності не змінює наше бачення продукту. Це дозволило нам познайомитися з людьми, яких ми хотіли, але в цілому ми все ще хочемо запропонувати найчесніший спосіб зустрітися з кимось », - говорить Ходж. Особисто він не відривається, як якийсь сутенер або порнограф. Розробник програмного забезпечення щиро хоче підключити людей, і якщо довгострокові побачення будуть наслідком удару, тоді всі виграють.

І все-таки, як би не говорив Ходжа, "Вибух з друзями" все одно може бути незграбним або почуватися неприродно. Чи кажеш своїм друзям у Facebook, що ти не хочеш вдарити це за допомогою анонімного додатка, насправді настільки ж органічно, як удача в “реальному світі”?

"Я думаю, що багато нашого покоління вже зустрічаються в Інтернеті, ми просто надаємо їм кращий інструмент для цього", - пояснює Ходж. "Коли навколо цієї людини є контекст або це вже хтось із ваших знайомих, тоді почувати себе безпечніше при зустрічі".

Інтернет створив надійну репутацію для вирішення світових проблем; якщо нічого іншого, Ходжа та Мор використали це для вирішення іншого.

Останні повідомлення