Індонезія наказує заборонити гей-емодзі на програми обміну повідомленнями

Індонезія гей смайли заборонити Facebook смайлики - -Індонезійський уряд хоче, щоб усім лесбіянкам, геям, бісексуалам та трансгендерам (ЛГБТ) емоджі забороняли користуватися програмами обміну повідомленнями, такими як Facebook та WhatsApp.

Раніше цього тижня сили, що перебувають в Індонезії, успішно змусили популярний додаток для обміну повідомленнями Line видалити ЛГБТ-наклейки зі свого індонезійського електронного магазину. Зараз уряд країни планує WhatsApp та Facebook.

Незважаючи на те, що гомосексуалізм не є незаконним в Індонезії, здається, що консервативне ставлення правителів країни знаходиться в рушійному сидінні.

"Соціальні медіа повинні поважати культуру та місцеву мудрість країни, де вони мають велику кількість користувачів", - сказав Ісмаїл Кавіду, речник міністерства інформації та комунікацій Індонезії, повідомляє Time.

Незважаючи на крики, жоден урядовий міністр не визначив покарання щодо програм, що містять гей-смайли. Місцеве видання Індонезії Detik повідомляє, що це питання може бути розглянуто негативною комісією міністерства зв’язку щодо управління вмістом - комісією з цензури, яка, як відомо, блокує веб-сайти.

Наліпки в магазині Line викликають суперечки в Індонезії

Line, який може похвалитися великою присутністю в країні та по всій Азії, вибачився за свій вміст, пов’язаний з ЛГБТ, стверджуючи, що змусив індонезійських користувачів почуватися «незручно».

Х'юман Райтс Вотч розкритикувала те, що вона називає анти-гей-риторикою з боку уряду. У відкритому листі до президента Індонезії Джоко Відодо адвокаційна група висловлює "серйозні занепокоєння з приводу недавньої суєти ненависної риторики державних службовців проти лесбіянок, геїв, бісексуалів та трансгендерів (ЛГБТ)".

Незважаючи на те, що Індонезія схвалила кроки, здійснені Line, вона стикається з важкою битвою, переконуючи таких, як Facebook, WhatsApp і навіть Apple, робити те саме. На відміну від Line, який несе гей-смайли, зроблені третіми сторонами, і їх легко витягнути з магазину, інші три технічні гіганти мають вбудовані в клавіатури відповідних месенджерів смайли на тему ЛГБТ - що робить їх все складнішими від відмови.

Останні повідомлення