Ось як ви можете дивитися поєдинки UFC в Інтернеті без кабелю

Швидкісний Інтернет спростив як ніколи "перерізати шнур" - тобто відмовитись від традиційного кабельного або супутникового телебачення на користь потокового передавання в Інтернеті - але через різні обмеження мовлення любителям спорту довелося почекати трохи довше, щоб насолоджуватися вмістом на вимогу. Фільми та телешоу легко доступні на таких сервісах, як Netflix, Hulu та Amazon Prime, а сучасні телевізори 4K навіть мають вбудовані можливості з’єднання Wi-Fi та можливості потокового передавання, але лише нещодавно такі послуги, як ESPN +, Fubo, Sling та Хулу зміг зробити те саме для занять спортом на живо.

Рекомендовано

  • Дивіться UFC 252 онлайн

Це чудова новина для любителів ММА, оскільки тісні стосунки UFC з ESPN тепер надзвичайно спрощують трансляцію поєдинків UFC. Найбільша у світі ліга поєдинків бойових мистецтв приєдналася до ESPN, щоб представити вам весь ваш улюблений вміст UFC у 2020 році як в Інтернеті, так і на телебаченні. Раніше Fox володів ексклюзивними правами на мовлення на UFC до 2018 року, але починаючи з 2019 року контракт надходив до ESPN. Це означає, що в найближчому майбутньому весь вміст Ultimate Fighting Championship (включаючи події Pay-Per-View) буде транслюватися лише в цій спортивній мережі.

Якщо у вас вже є ESPN з підпискою на кабель, то ви можете насолоджуватися всіма важкими діями ММА прямо на своєму телевізорі. Однак для різачів шнура ESPN розгорнув власну послугу потокового передавання під назвою ESPN + навесні 2018 року. Ми будемо в курсі всіх останніх результатів, запланованих поєдинків, найкращих бійців та багато іншого від UFC в 2020 році.

ESPN +

Якщо у вас вже є пакет для потокового передавання, який вам подобається, і все, що вам потрібно, - це сам по собі ESPN + для трансляції поєдинків UFC та подій з оплатою за перегляд в Інтернеті (хоча він також пропонує купу іншого спортивного контенту, крім ММА), тоді ви можете просто зареєструватися за це, і ти готовий піти. Це чудова цінність - всього 5 доларів на місяць або 50 доларів на рік. Ви також можете використовувати ESPN + з пристроями Amazon Fire TV, iOS, Android та Chromecast, а також із веб-браузером вашого комп’ютера.

Інші потокові платформи

З іншого боку, якщо ви лише зараз перерізаєте шнур і шукаєте пакет потокового телебачення, який постачається в комплекті з ESPN-каналами - особливо тими, де ви зможете дивитись UFC - тоді у вас є кілька варіантів . Всі ці преміум-сервіси потокового передавання працюють на пристроях Android, iOS, Fire TV, Apple TV, Chromecast та Roku, а також на сучасних комп’ютерних веб-браузерах, якщо не зазначено інше:

  • Хулу включає ESPN як частину свого плану прямого телебачення на 55 доларів на місяць. Ви також можете додати преміум-канали, такі як HBO, Showtime, Cinemax та Starz, за додаткову плату. Якщо все, що вам потрібно, - це ESPN +, то більш економічним може бути цей пакет на 13 доларів на місяць, який постачається з Hulu, ESPN + та Disney +. Hulu можна використовувати на консолі Xbox, смарт-телевізорі Samsung та телевізорі Vizio SmartCast, а також на перерахованих вище пристроях.
  • Слінг-телевізор має два пакети, які включають канали ESPN: план на 30 доларів на місяць помаранчевий та 45 доларів на місяць план на + синій + помаранчевий. Преміум-канали коштують додатково, хоча HBO та Cinemax недоступні для Sling. Sling тепер доступний на пристроях Roku, і його можна використовувати зі смарт-телевізорами LG та Samsung, а також з Xbox One.
  • YouTube TV, доступний за 65 доларів на місяць з додатковими підписками на преміум-канали, що постачається, постачається з ESPN, і тепер він також підтримує HBO та Cinemax як доповнення. Однак ви отримуєте необмежену кількість хмарних сховищ DVR. YouTube TV не можна транслювати на пристроях Fire (хоча це з’явиться пізніше цього року), але він доступний на Xbox One.

Коли в 2020 році відбуваються бої UFC?

Вид зверху на восьмикутник під час події UFC 246 на T-Mobile Arena 18 січня 2020 року в Лас-Вегасі, штат Невада. Josh Hedges / Zuffa LLC через Getty Images

Загалом, сезони UFC починаються в січні, а закінчуються восени. Однак графік постійно змінюється, тож найкраще перевіряти графік подій UFC досить регулярно, щоб побачити, коли щось відбувається. Нижче наведено короткий огляд поєдинків у черзі прямо зараз:

ДатаЧасПодіяБійці
15 серпня22:00 ETUFC 252Міочич проти Корм'є 3
22 серпня9 вечора ETUFC Fight NightЕдгар проти Мунхоза

Останні повідомлення