Facebook має радіо в очах із запуском аудіо в прямому ефірі

аудіо в прямому ефіріFacebook розширює способи прямої трансляції на своєму сервісі з запуском Facebook: Live Audio.

Як випливає з назви, оновлення вводить у соціальну мережу потоки лише аудіо. Протягом наступних кількох тижнів функція буде протестована з вибраними партнерами (включаючи BBC World Service, LBC, Харпер Коллінз та авторів Адама Гранта та Бріта Беннета). Лінійка дає вам уявлення про те, який вміст ви можете очікувати на Live Audio - новини, поточні події та культурні дискусії складатимуть широку тему сервісу на момент запуску. Два мовники - BBC World Service та LBC - є популярними радіостанціями, що є ще одним показником типу видавців, на яких націлений Facebook.

Facebook обіцяє розповсюдити цю функцію для загальних користувачів на початку наступного року, по суті, дозволивши кожному створити власну радіостанцію на платформі з доступом до потенційної аудиторії 1,75 мільярда людей. Швидше за все, Live Audio виявиться великою привабливістю для подкастерів, що неминуче означає, що це буде причиною для занепокоєння інших сайтів хостингу аудіо, таких як SoundCloud та iTunes.

У своєму оголошенні Facebook рекламує інтерактивність та залучення, пропоновані цією функцією. Наразі Live Video, Facebook Live Audio дозволяє слухачам розміщувати свої реакції та коментарі та ділитися трансляціями - все в режимі реального часу. Він також стверджує, що ця функція ідеально підходить для тих, хто хоче вийти в ефір із районів з низьким рівнем зв'язку, натякаючи на той факт, що Facebook зацікавлений у використанні своєї глобальної бази користувачів із оновленням.

Аудіо в прямому ефіріфейсбук живий аудіо fb екшн -

Крім того, платформа оновлює свої мобільні програми новими аудіоцентричними функціями, зокрема можливістю прослуховування аудіо в прямому ефірі за межами програми Facebook для Android і навіть із екрана блокування пристрою. Тим часом слухачі iOS зможуть продовжувати слухати аудіотрансляції під час перегляду Facebook. Буде цікаво подивитися, чи Facebook додає спеціальний розділ "аудіо" (поряд із відео) на бічну панель стрічки новин, щоб допомогти користувачам знаходити вміст.

«Оскільки ми продовжуємо вдосконалювати досвід роботи в Facebook», - пишуть спеціаліст з продуктів Facebook Шірлі Іп та інженер програмного забезпечення Бхавана Радакрішнан у своєму записі на блозі, «ми слухали відгуки, щоб повідомити про нові інструменти та функції, які ми створюємо. Ми чули, що партнери хочуть нових форматів для прямого ефіру ... Наша нова опція Live Audio полегшує пряму трансляцію зі звуком лише тоді, коли це найкращий формат для мовника ".

Останні повідомлення